1569-22-1-0500-005-1-TS
DigiKey Part Number
CN532L-100-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
1569-22-1-0500-005-1-TS
Description
HOOK-UP STRND 22AWG BLU 100'
Customer Reference
Detailed Description
22 AWG Hook-Up Wire 17/0.0063" Blue 300V 100.0' (30.5m)
Category
Jacket (Insulation) Diameter
0.063" (1.60mm)
Mfr
Jacket (Insulation) Thickness
0.015" (0.38mm)
Length
100.0' (30.5m)
Part Status
Active
Voltage
300V
Cable Type
Operating Temperature
-10°C ~ 105°C
Conductor Strand
17/0.0063"
Additional Resources
In-Stock: 91
Check for Additional Incoming Stock
Value Added Item
Spool
QuantityUnit PriceExt Price
1kr 198,15000kr 198,15
2kr 188,71000kr 377,42
3kr 183,34333kr 550,03
5kr 176,80600kr 884,03
7kr 172,60857kr 1 208,26
10kr 168,25700kr 1 682,57
25kr 157,47920kr 3 936,98
50kr 149,71740kr 7 485,87
100kr 142,26930kr 14 226,93
Manufacturers Standard Package
Alternate Color
HOOK-UP STRND 22AWG BLK 100'
In-Stock: 47
HOOK-UP STRND 22AWG WHT 100'
In-Stock: 0
HOOK-UP STRND 22AWG YEL 100'
In-Stock: 5
HOOK-UP STRND 22AWG RED 100'
In-Stock: 0
HOOK-UP STRND 22AWG BRN 100'
Unit Price:
Alternate Length
HOOK-UP STRND 22AWG BLUE
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BLU 50'
In-Stock: 5
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BLU 25'