M7C-1000-595-GN
DigiKey Part Number
2267-M7C-1000-595-GN-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
M7C-1000-595-GN
Description
LABEL 1" VINYL GN 1=50'
Manufacturer Standard Lead Time
4 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Continuous Vinyl Green
Category
Applications
General
Manufacturer
Brady Corporation
Color - Background
Green
Series
Length
50' (15.2m)
Packaging
Box
Width
1.000" (25.40mm)