M4C-250-342
DigiKey Part Number
2267-M4C-250-342-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
M4C-250-342
Description
SLEEVE 0.25" DIA X 7' BK/WT
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Polyester White
Category
Color - Background
White
Manufacturer
Brady Corporation
Length
7' (2.13m)
Series
Diameter - Label
0.250" (6.35mm)