CMC-7500-PK
CMC-7500-PK
DigiKey Part Number
2267-CMC-7500-PK-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
CMC-7500-PK
Description
CMC-7500-PK, LABEL, 0.75" DIA, 2
Manufacturer Standard Lead Time
4 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Die Cut Paper Beige
Category
Applications
Electronic Labeling
Manufacturer
Brady Corporation
Color - Background
Beige
Series
Diameter - Label
0.750" (19.05mm)