CHF190104CBF500L | |
|---|---|
DigiKey Part Number | CHF190104CBF500L-ND |
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | CHF190104CBF500L |
Description | RES CHAS MNT 50 OHM 5% 800W |
Customer Reference | |
Detailed Description | RF IC Power Module 0Hz ~ 1GHz |
EDA/CAD Models | CHF190104CBF500L Models |
Category | Function Power Module |
Manufacturer Bourns Inc. | Frequency 0Hz ~ 1GHz |