7074-11S1-935
DigiKey Part Number
6298-7074-11S1-935-ND
Manufacturer
Blueshift
Manufacturer Product Number
7074-11S1-935
Description
AZ-FTB 100
Customer Reference
Detailed Description
Polyimide Film 8.500" (215.90mm) X 11.00" (279.4mm)
Category
Type
Polyimide Film
Manufacturer
Blueshift
Width
8.500" (215.90mm)
Packaging
Sheet
Length
11.00" (279.4mm)