LEDGB75X150PW2-XQ
LEDGB75X150PW2-XQ
DigiKey Part Number
2170-LEDGB75X150PW2-XQ-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
LEDGB75X150PW2-XQ
Description
VISION LIGHT - 75X150MM BACKLIGH
Manufacturer Standard Lead Time
4 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Backlight Green
Category
Length
7.091" (180.11mm)
Manufacturer
Banner Engineering Corporation
Width
4.138" (105.11mm)
Series
Height
1.002" (25.45mm)
Packaging
Box
Length - Emitting Surface
5.906" (150.00mm)
Part Status
Active
Width - Emitting Surface
2.953" (75.00mm)