Q14F3BYYRG12E-DI105
DigiKey Part Number
679-Q14F3BYYRG12E-DI105-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
Q14F3BYYRG12E-DI105
Description
LED PNL IND GRN/RED DIFF 10MM
Detailed Description
LED Panel Indicator Green, Red Diffused 100° 12V Green, 12V Red 20mA Green, 20mA Red Wire Leads
Category
Voltage
12V Green, 12V Red
Current
20mA Green, 20mA Red
Panel Cutout Dimensions
0.55" (14.00mm)
Lens Size
10mm, T-3 1/8