Q14F1BYYRG12E-DI105
DigiKey Part Number
679-Q14F1BYYRG12E-DI105-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
Q14F1BYYRG12E-DI105
Description
LED PNL IND GRN/RED DIFF 10MM
Manufacturer Standard Lead Time
22 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
LED Panel Indicator Green, Red Diffused 100° 12V Green, 12V Red 20mA Green, 20mA Red Solder Lug
Category
Voltage
12V Green, 12V Red
Current
20mA Green, 20mA Red
Packaging
Tray
Panel Cutout Dimensions
0.55" (14.00mm)
Lens Size
10mm, T-3 1/8