863093C25ALF
DigiKey Part Number
609-1433-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
863093C25ALF
Description
CONN BACKSHELL 25POS 90DEG BLACK
Detailed Description
25 Position Two Piece Backshell Connector Black 90° Unshielded
EDA/CAD Models
863093C25ALF Models
Number of Positions
25
Compatible Shell Size
B
Compatible D-Sub Size
25pos and HD44pos