L77DD50SU
L77DD50SU
L77DD50SU
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L77DD50SU
DigiKey Part Number
L77DD50SU-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
L77DD50SU
Description
CONN D-SUB RCPT 50POS VERT SLDR
Detailed Description
50 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
EDA/CAD Models
L77DD50SU Models
Category
Termination
Solder
Packaging
Tray
Current Rating (Amps)
7.5A
Voltage Rating
300V
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C