L77DAF15S is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Similar
Amphenol CS (FCI)
In Stock: 184
Datasheet
Similar
Amphenol CS (FCI)
In Stock: 0
Datasheet
15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
L77DAF15S
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L77DAF15S
DigiKey Part Number
L77DAF15S-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
L77DAF15S
Description
CONN D-SUB RCPT 15POS SOLDER CUP
Detailed Description
EDA/CAD Models
L77DAF15S Models
Category
Termination
Solder Cup
Packaging
Bag
Current Rating (Amps)
7.5A
Voltage Rating
300V
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C