L717SDCH37POL2C309
L717SDCH37POL2C309
L717SDCH37POL2C309
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717SDCH37POL2C309
DigiKey Part Number
L717SDCH37POL2C309-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
L717SDCH37POL2C309
Description
CONN D-SUB PLUG 37POS VERT SLDR
Detailed Description
37 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
EDA/CAD Models
L717SDCH37POL2C309 Models
Contact Finish Thickness
30.0µin (0.76µm)
Current Rating (Amps)
3A
Voltage Rating
250V
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C