L717SDB25POL2
L717SDB25POL2
L717SDB25POL2
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717SDB25POL2
DigiKey Part Number
L717SDB25POL2-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
L717SDB25POL2
Description
CONN D-SUB PLUG 25POS VERT SLDR
Detailed Description
25 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector
EDA/CAD Models
L717SDB25POL2 Models
Contact Finish Thickness
Flash
Current Rating (Amps)
3A
Connector Style
Features
Grounding Indents
Voltage Rating
250V
Shell Size, Connector Layout
3 (DB, B)
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C