10073599-034LF
DigiKey Part Number
10073599-034LF-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
10073599-034LF
Description
CONN RCPT HSG 34POS 2.00MM
Detailed Description
34 Rectangular Connectors - Housings Receptacle Black 0.079" (2.00mm)
EDA/CAD Models
10073599-034LF Models
Category
Row Spacing
0.079" (2.00mm)
Packaging
Bag
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Pitch
0.079" (2.00mm)