L717HDE15POL2
L717HDE15POL2
L717HDE15POL2
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L717HDE15POL2
DigiKey Part Number
L717HDE15POL2-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
L717HDE15POL2
Description
CONN D-SUB HD PLUG 15P VERT SLDR
Detailed Description
15 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector
EDA/CAD Models
L717HDE15POL2 Models
Current Rating (Amps)
3A
Voltage Rating
250V
Number of Positions
Color
Black
Shell Size, Connector Layout
1 (DE, E) High Density
Operating Temperature
-55°C ~ 105°C