L177TSBH25SOL2 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Similar
HARTING
Similar
HARTING
In Stock: 0
Datasheet
In Stock: 616
In Stock: 80
TE Connectivity AMP Connectors
TE Connectivity AMP Connectors
In Stock: 34
In Stock: 146
In Stock: 66
25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
L177TSBH25SOL2
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L177TSBH25SOL2
DigiKey Part Number
L177TSBH25SOL2-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
L177TSBH25SOL2
Description
CONN D-SUB RCPT 25POS VERT SLDR
Detailed Description
EDA/CAD Models
L177TSBH25SOL2 Models
Current Rating (Amps)
5A
Voltage Rating
600V
Shell Size, Connector Layout
3 (DB, B)
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C