AK5DAF1-200.0000T2
DigiKey Part Number
535-15181-2-ND - Tape & Reel (TR)
535-15181-1-ND - Cut Tape (CT)
535-15181-6-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
AK5DAF1-200.0000T2
Description
XTAL OSC XO 200MHZ 3.3V LVDS
Manufacturer Standard Lead Time
8 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
200 MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
AK5DAF1-200.0000T2 Models
Category
Voltage - Supply
3.3V
Mfr
Frequency Stability
±25ppm
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Current - Supply (Max)
27mA
Part Status
Active
Mounting Type
Surface Mount
Base Resonator
Package / Case
6-SMD, No Lead
Type
Supplier Device Package
6-SMD (5x3)
Frequency
Size / Dimension
0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Function
Enable/Disable
Height - Seated (Max)
0.051" (1.30mm)