ABM13W-32.0000MHZ-5-B1G-T5 is available for purchase but is not normally stocked.
Abracon LLC
In Stock: 0
Abracon LLC
In Stock: 4 677
Datasheet
Würth Elektronik
In Stock: 410
32 MHz ±10ppm Crystal 5pF 100 Ohms 4-SMD, No Lead
ABM13W-4SMD,No-Lead-bottom
Abracon Tiny But Mighty
ABM13W-32.0000MHZ-5-B1G-T5
DigiKey Part Number
ABM13W-32.0000MHZ-5-B1G-T5-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
ABM13W-32.0000MHZ-5-B1G-T5
Description
CRYSTAL 32.0000MHZ 5PF SMD
Manufacturer Standard Lead Time
16 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
EDA/CAD Models
ABM13W-32.0000MHZ-5-B1G-T5 Models
Category
Load Capacitance
5pF
Mfr
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 Ohms
Operating Temperature
-20°C ~ 70°C
Frequency
32 MHz
Frequency Stability
±15ppm
Size / Dimension
0.047" L x 0.039" W (1.20mm x 1.00mm)
Frequency Tolerance
±10ppm
Height - Seated (Max)
0.013" (0.33mm)