ABM12W-32.0000MHZ-7-D1X-T3 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Abracon LLC
In Stock: 1 746
Datasheet
Similar
Abracon LLC
In Stock: 1 899
Datasheet
NDK (NIHON DEMPA KOGYO CO., LTD)
ECS Inc.
ECS Inc.
EPSON
Jauch Quartz
Diodes Incorporated
32 MHz ±10ppm Crystal 7pF 80 Ohms 4-SMD, No Lead