ABM12W-24.0000MHZ-6-D1X-T3 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Abracon LLC
In Stock: 2 602
Datasheet
24 MHz ±10ppm Crystal 6pF 100 Ohms 4-SMD, No Lead