ABM11W-26.0000MHZ-7-B1U-T3 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Abracon LLC
In Stock: 5 723
Datasheet
Similar
Abracon LLC
In Stock: 20
Datasheet
In Stock: 4 210
In Stock: 600
In Stock: 856
TXC CORPORATION
ECS Inc.
ECS Inc.
In Stock: 22
26 MHz ±10ppm Crystal 7pF 50 Ohms 4-SMD, No Lead