ABM10W-40.0000MHZ-6-B1U-T3 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Abracon LLC
In Stock: 2 138
Datasheet
Similar
Abracon LLC
In Stock: 4 974
Datasheet
In Stock: 571
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
40 MHz ±10ppm Crystal 6pF 30 Ohms 4-SMD, No Lead