S-13R1D26-I4T1U3 is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 150mA SNT-4A
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
S-13R1D26-I4T1U3
DigiKey Part Number
S-13R1D26-I4T1U3-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
S-13R1D26-I4T1U3
Description
IC REG LINEAR 2.6V 150MA SNT-4A
Detailed Description
PSRR
70dB (1kHz)
Operating Temperature
-40°C ~ 85°C (TA)
Voltage - Input (Max)
5.5V
Package / Case
4-SMD, Flat Leads
Voltage - Output (Min/Fixed)
2.6V
Supplier Device Package
SNT-4A
Voltage Dropout (Max)
0.28V @ 100mA