45130-010030-7700/30-A-12
DigiKey Part Number
45130-010030-7700/30-A-12-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
45130-010030-7700/30-A-12
Description
CABLE ASSY 30 POS 12" PINOUT-A
Customer Reference
Detailed Description
30 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Cable 1.00' (304.80mm)
Category
Pitch - Cable
0.025" (0.64mm)
Length
1.00' (304.80mm)
Part Status
Discontinued at DigiKey
Connector Type
Socket to Cable
Number of Positions
30
Pitch - Connector
0.050" (1.27mm)