45120-010030-3749/20-D-6
DigiKey Part Number
3M15517-3M155953-3M15517-6-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
45120-010030-3749/20-D-6
Description
DBL END CBL ASY 20POS SLT 6"
Customer Reference
Detailed Description
20 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.500' (152.40mm, 6.00")
Category
Pitch - Cable
0.025" (0.64mm)
Length
0.500' (152.40mm, 6.00")
Part Status
Active
Connector Type
Socket to Socket
Number of Positions
20
Pitch - Connector
0.050" (1.27mm)
Base Product Number
Environmental & Export Classifications
Product Questions and Answers
Additional Resources
In-Stock: 20
Check for Additional Incoming Stock
Value Added Item
Bulk
QuantityUnit PriceExt Price
1kr 132,38000kr 132,38
10kr 112,49700kr 1 124,97
25kr 105,45200kr 2 636,30
50kr 100,41800kr 5 020,90
100kr 95,62560kr 9 562,56
250kr 90,04500kr 22 511,25
Manufacturers Standard Package
Alternate Length
DBL END CBL ASY 20POS SKT 3"