Visar
1 - 25
av 64 603
Jämför
Tillv. artnr.
Tillgängligt antal
Pris
Serie
Förpackning
Produktstatus
1:a kontaktdonet
2:a kontaktdonet
Kabeldiameter
Kabeltyp
Egenskaper
Fibertyp
Längd - övergripande
Typ
Klassificeringar
HFBR-RLS SERIES
HFBR-RLS001Z
FIBER OPTIC CBL POF 1M
Broadcom Limited
1 574
I lager
1 : kr 83,21000
Bulk
Bulk
Aktiv--0,09" (2,2mm)Buffrad fiberDämpare-3,3' (1,0m)POF-
HFBR-RNS010Z
HFBR-RNS010Z
FIBER OPTIC CBL POF 10M
Broadcom Limited
1 264
I lager
1 : kr 210,69000
Bulk
Bulk
Aktiv--0,09" (2,2mm)Buffrad fiberDämpare-32,8' (10,0m)POF-
N320 Series
N320-001
FIBER OPTC CBL LC-LC DUPLX 305MM
Tripp Lite
1 453
I lager
1 300
Factory
1 : kr 211,00000
Bulk
-
Bulk
AktivLC DuplexLC Duplex-Twin ZipRiser, Zipcord62,5/1251,00' (305mm)Multimode, duplexFDDI, OFNR
1062835102
1062835102
FIBER OPTIC CBL LC-MTP DUPLEX 3M
Molex
26
I lager
1 : kr 3 195,87000
Bulk
Bulk
AktivLC Duplex (4)MTP0,12" (3,0mm)-Plenum50/1259,8' (3,0 m)Multimode, duplex-
106-1042-BL-00x00
106-1042-BL-00200-5
TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 2M
CNC Tech
215
I lager
1 : kr 82,19000
Påse
-
Påse
AktivToslink stickdonToslink stickdon0,20" (5,0mm)---6,6' (2,0 m)--
A102-02M
A102-02M
TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 2M
Tripp Lite
9 016
I lager
7 550
Factory
1 : kr 82,90000
Bulk
-
Bulk
AktivToslink stickdonToslink stickdon----6,6' (2,0 m)--
106-1042-BL-00x00
106-1042-BL-00150
TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 1.5M
CNC Tech
109
I lager
1 : kr 114,85000
Påse
-
Påse
AktivToslink stickdonToslink stickdon0,16" (4,0mm)---4,9' (1,5m)--
106-1042-BL-00300-5
106-1042-BL-00300-5
TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 3M
CNC Tech
126
I lager
1 : kr 130,12000
Påse
-
Påse
AktivToslink stickdonToslink stickdon0,20" (5,0mm)---9,8' (3,0 m)--
DK-2611-05
DK-2611-01
FIBER OPTIC CBL ST-ST DUPLEX 1M
Assmann WSW Components
145
I lager
1 : kr 138,61000
Bulk
Bulk
AktivST (2)ST (2)0,12" (3,0mm)Buffrad fiber-62,5/1253,3' (1,0m)Multimode, duplex-
N318-xxM Series
N318-01M
FIBER OPTIC CBL LC-ST DUPLEX 1M
Tripp Lite
258
I lager
920
Factory
1 : kr 184,61000
Bulk
-
Bulk
AktivLC DuplexST (2)-Twin ZipRiser, Zipcord62,5/1253,3' (1,0m)Multimode, duplexFDDI, OFNR
N302-003
N302-003
FIBER OPTC CBL ST-ST DUPLX 914MM
Tripp Lite
504
I lager
1 : kr 189,16000
Bulk
-
Bulk
AktivST (2)ST (2)-Twin ZipRiser, Zipcord62,5/12536,00" (914mm)Multimode, duplexFDDI, OFNR
N320 Series
N320-01M
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M
Tripp Lite
101
I lager
950
Factory
1 : kr 202,20000
Bulk
-
Bulk
AktivLC DuplexLC Duplex-Twin ZipRiser, Zipcord62,5/1253,3' (1,0m)Multimode, duplexFDDI, OFNR
N820-xxM Series
N820-02M
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 2M
Tripp Lite
451
I lager
5 050
Factory
1 : kr 205,33000
Bulk
-
Bulk
AktivLC DuplexLC Duplex-Twin ZipLåg rök, Zipcord50/1256,6' (2,0 m)Multimode, duplex, OM3LSZH
N820-20N
N820-20N
FIBER OPTC CBL LC-LC DUPLX 500MM
Tripp Lite
284
I lager
100
Factory
1 : kr 206,75000
Bulk
-
Bulk
AktivLC DuplexLC Duplex-Twin ZipLåg rök, Zipcord50/12519,69" (500mm)Multimode, duplex, OM3LSZH
DIGITUS-DK-2633-SERIES
DK-2633-01
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M
Assmann WSW Components
264
I lager
1 : kr 210,29000
Bulk
Bulk
AktivLC DuplexLC Duplex0,12" (3,0mm)Buffrad fiber-62,5/1253,3' (1,0m)Multimode, duplex-
HFBR-RLS010Z
HFBR-RLS010Z
FIBER OPTIC CBL LC-LC POF 10M
Broadcom Limited
420
I lager
1 : kr 210,69000
Bulk
Bulk
AktivLCLC0,09" (2,2mm)Twin ZipDämpare, Zipcord-32,8' (10,0m)POF-
N820-xxM Series
N820-01M
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M
Tripp Lite
212
I lager
1 : kr 211,00000
Bulk
-
Bulk
AktivLC DuplexLC Duplex-Twin ZipLåg rök, Zipcord50/1253,3' (1,0m)Multimode, duplex, OM3LSZH
N320 Series
N320-02M
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 2M
Tripp Lite
143
I lager
1 210
Factory
1 : kr 211,00000
Bulk
-
Bulk
AktivLC DuplexLC Duplex-Twin ZipRiser, Zipcord62,5/1256,6' (2,0 m)Multimode, duplexFDDI, OFNR
DIGITUS-DK-2633-SERIES
DK-2633-03
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 3M
Assmann WSW Components
624
I lager
1 : kr 215,55000
Bulk
Bulk
AktivLC DuplexLC Duplex0,12" (3,0mm)Buffrad fiber-62,5/1259,8' (3,0 m)Multimode, duplex-
N820-xxM Series
N820-03M
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 3M
Tripp Lite
108
I lager
1 : kr 220,80000
Bulk
-
Bulk
AktivLC DuplexLC Duplex-Twin ZipLåg rök, Zipcord50/1259,8' (3,0 m)Multimode, duplex, OM3LSZH
DK-2611-05
DK-2611-10
FIBER OPTIC CBL ST-ST DUPLEX 10M
Assmann WSW Components
111
I lager
71
Factory
1 : kr 222,62000
Bulk
Bulk
AktivST (2)ST (2)0,12" (3,0mm)Buffrad fiber-62,5/12532,8' (10,0m)Multimode, duplex-
N370 M Series
N370-01M
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M
Tripp Lite
119
I lager
3 200
Factory
1 : kr 247,80000
Bulk
-
Bulk
AktivLC DuplexLC Duplex-Twin ZipRiser, Zipcord8,3/1253,3' (1,0m)Singlemode, duplexFDDI, OFNR
DIGITUS-DK-2633-SERIES
DK-2633-15
FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 15M
Assmann WSW Components
516
I lager
30
Factory
1 : kr 354,05000
Bulk
Bulk
AktivLC DuplexLC Duplex0,12" (3,0mm)Buffrad fiber-62,5/12549,2' (15,0m)Multimode, duplex-
HFBR-RTD010Z
HFBR-RTD010Z
FIBER OPTIC CBL LC-LC POF 10M
Broadcom Limited
226
I lager
1 : kr 371,24000
Bulk
Bulk
AktivLC DuplexLC Duplex0,09" (2,2mm)Twin ZipDämpare, Zipcord-32,8' (10,0m)POF-
HFBR-RMD010Z
HFBR-RMD010Z
FIBER OPTIC CBL SC-SC POF 10M
Broadcom Limited
117
I lager
1 : kr 371,24000
Bulk
Bulk
AktivSC DuplexSC Duplex0,09" (2,2mm)Twin ZipDämpare, Zipcord-32,8' (10,0m)POF-
Visar
1 - 25
av 64 603

Fiberoptikkablar


Fiber Optics are cables that contains a glass or plastic thread enclosed within a jacketed material.