SEK | EUR | USD
Produktindex > Optoelektronik > Fiberoptik - sändtagarmoduler

Fiberoptik - sändtagarmoduler

Resultat: 2 141
2 141 Återstående
Filteralternativ:
Tillverkare
Rensa
Förpackning
Rensa
Serie
Rensa
Artikelstatus
Rensa
Datahastighet
Rensa
Våglängd
Rensa
Tillämpningar
Rensa
Spänning - källa
Rensa
Anslutningstyp
Rensa
Monteringstyp
Rensa
Fler filter
Färre filter
Sortera resultaten efter:
Visa priser på:
  • Lagerstatus
  • Media tillgängligt
  • Miljö
2 141 Återstående
Resultat per sida
Sida 1/86
|< < 1 2 3 4 5 >|
Jämför artiklar Datasheets Bild Digi-Keys artikelnummer Tillverkarens artikelnummer Tillverkare Beskrivning Tillgängligt antal
Enhetspris
SEK
Minsta tillåtna antal Förpackning Serie Artikelstatus Datahastighet Våglängd Tillämpningar Spänning - källa Anslutningstyp Monteringstyp
   
6B2A-0412A-0 Datasheet 6B2A-0412A-0 - 3M 3M15490-ND 6B2A-0412A-0 QSFP+ PARALLEL FO MOD MM QDR 4CH 83 - Omedelbart Tillgängligt: 83 2.781,73000 kr 1 Minimum: 1
-
6B2A Aktiv 40Gbps 850nm General Purpose 3,3V MTP® (MPO) Pluggbar, QSFP+
FTLD10CE1C Datasheet FTLD10CE1C - Finisar Corporation 775-1135-ND FTLD10CE1C TXRX OPT CXP 12.5GB/S 33 - Omedelbart Tillgängligt: 33 5.735,86000 kr
-
-
8100 Inte för nya designer 10,5Gbs 850nm Ethernet 3,3V MTP® (MPO) Pluggbar, CXP
AFBR-59F1Z Datasheet AFBR-59F1Z - Broadcom Limited 516-3618-ND AFBR-59F1Z TXRX LVPECL CLAMP 1 036 - Omedelbart Tillgängligt: 1 036 235,75000 kr 1 Minimum: 1
-
8100 Aktiv 125MBd 650nm Allmän dataöverföring 3,3V
-
Ytmontering
AFBR-59F2Z Datasheet AFBR-59F2Z - Broadcom Limited 516-3468-ND AFBR-59F2Z TXRX LVDS CLAMP 356 - Omedelbart Tillgängligt: 356 255,18000 kr 1 Minimum: 1
-
8100 Aktiv 250MBd 650nm Allmän dataöverföring 3,3V
-
Ytmontering
AFBR-5715PZ Datasheet AFBR-5715PZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2245-ND AFBR-5715PZ TXRX OPTICAL SFP DMI BAIL LATCH 557 - Omedelbart Tillgängligt: 557 294,42000 kr 1 Minimum: 1
-
8100 Aktiv 1,25Gbd 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Pluggbar, SFP
AFBR-5710PZ Datasheet AFBR-5710PZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-1986-ND AFBR-5710PZ TXRX MULTI-MODE OPT SFP 1.25GBD 436 - Omedelbart Tillgängligt: 436 294,42000 kr 1 Minimum: 1
-
8100 Aktiv
-
850nm Ethernet 3,3V SFP Pluggbar, SFP
AFBR-5701LZ Datasheet AFBR-5701LZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2925-ND AFBR-5701LZ TXRX OPTICAL SFP STD LATCH 216 - Omedelbart Tillgängligt: 216 294,42000 kr 1 Minimum: 1
-
8100 Aktiv 1,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Pluggbar, SFP
AFBR-5710LZ Datasheet AFBR-5710LZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2263-ND AFBR-5710LZ TXRX OPTICAL SFP STD LATCH 182 - Omedelbart Tillgängligt: 182 294,42000 kr 1 Minimum: 1
-
8100 Aktiv 1,25Gbd 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Pluggbar, SFP
AFBR-5972EZ Datasheet AFBR-5972EZ - Broadcom Limited 516-3466-ND AFBR-5972EZ TXRX FAST ETHERNET POF 232 - Omedelbart Tillgängligt: 232 298,50000 kr 1 Minimum: 1
-
8100 Aktiv 125MBd 650nm Ethernet 3,3V Versatile-Link Ytmontering
AFBR-5803Z Datasheet AFBR-5803Z - Broadcom Limited 516-1991-ND AFBR-5803Z TXRX OPT 1X9 100MBPS DUPLEX SC 1 679 - Omedelbart Tillgängligt: 1 679 324,40000 kr 1 Minimum: 1
-
8100 Aktiv 100Mbps 1300nm General Purpose 3,3V, 5V SC Genomgående hål
AFBR-5803TZ Datasheet AFBR-5803TZ - Broadcom Limited 516-1990-ND AFBR-5803TZ TXRX OPT 1X9 100MBPS DUPLEX ST 162 - Omedelbart Tillgängligt: 162 324,40000 kr 1 Minimum: 1
-
8100 Aktiv 100Mbps 1300nm General Purpose 3,3V, 5V ST Genomgående hål
AFBR-5715APZ Datasheet AFBR-5715APZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2343-ND AFBR-5715APZ TXRX OPTICAL SFP DMI IND BAIL 811 - Omedelbart Tillgängligt: 811 333,86000 kr 1 Minimum: 1
-
8100 Aktiv 1,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Pluggbar, SFP
AFBR-5715ALZ Datasheet AFBR-5715ALZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2928-ND AFBR-5715ALZ TXRX OPTICAL SFP DMI IND LATCH 239 - Omedelbart Tillgängligt: 239 333,86000 kr 1 Minimum: 1
-
8100 Aktiv 1,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Pluggbar, SFP
AFBR-5710APZ Datasheet AFBR-5710APZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2927-ND AFBR-5710APZ TXRX OPTICAL SFP IND BAIL LATCH 170 - Omedelbart Tillgängligt: 170 333,86000 kr 1 Minimum: 1
-
8100 Aktiv 1,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Pluggbar, SFP
AFBR-57R5AEZ Datasheet AFBR-57R5AEZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2183-ND AFBR-57R5AEZ TXRX OPT SFP DGTL 850NM 347 - Omedelbart Tillgängligt: 347 342,62000 kr 1 Minimum: 1
-
8100 Aktiv 4,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Pluggbar, SFP
AFBR-5921ALZ Datasheet AFBR-5921ALZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2349-ND AFBR-5921ALZ TXRX SSF 3.3V 2/1GBS PTH 2X5 267 - Omedelbart Tillgängligt: 267 342,62000 kr 1 Minimum: 1
-
8100 Aktiv 2,125Gbps 850nm General Purpose 3,3V LC Duplex Genomgående hål
AFBR-57R5APZ Datasheet AFBR-57R5APZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-1987-ND AFBR-57R5APZ TXRX OPT SFP 4/2/1GBD 850NM 14 - Omedelbart Tillgängligt: 14 342,62000 kr 1 Minimum: 1
-
8100 Aktiv 4,25 GBd 850nm
-
3,3V LC Duplex Pluggbar, SFP
AFBR-5803ATZ Datasheet AFBR-5803ATZ - Broadcom Limited 516-1988-ND AFBR-5803ATZ TXRX OPT 1X9 100MBPS ST EXT TEMP 237 - Omedelbart Tillgängligt: 237 356,87000 kr 1 Minimum: 1
-
8100 Aktiv 100Mbps 1300nm General Purpose 3,3V, 5V ST Genomgående hål
AFBR-5803ATQZ Datasheet AFBR-5803ATQZ - Broadcom Limited 516-2347-ND AFBR-5803ATQZ TXRX ETHERNET 3.3V ST 1X9 565 - Omedelbart Tillgängligt: 565 373,10000 kr 1 Minimum: 1
-
8100 Aktiv 100Mbps 1300nm Ethernet 3,3V, 5V ST Genomgående hål
AFBR-5803AQZ Datasheet AFBR-5803AQZ - Broadcom Limited 516-2346-ND AFBR-5803AQZ TXRX ETHERNET 3.3V SC 1X9 289 - Omedelbart Tillgängligt: 289 373,10000 kr 1 Minimum: 1
-
8100 Aktiv 100Mbps 1300nm Ethernet 3,3V, 5V SC Genomgående hål
FTLF8519P3BNL Datasheet FTLF8519P3BNL - Finisar Corporation 775-1083-ND FTLF8519P3BNL TXRX SFP 2.125GB/S 3.3V 1 348 - Omedelbart Tillgängligt: 1 348 406,87000 kr 1 Minimum: 1
-
8100 Aktiv 2,125Gbps 850nm General Purpose 3,3V LC Duplex Pluggbar, SFP
FTLF8519P3BTL Datasheet FTLF8519P3BTL - Finisar Corporation 775-1092-ND FTLF8519P3BTL TXRX SFP SGL 2.125GB/S 850NM 541 - Omedelbart Tillgängligt: 541 407,86000 kr 1 Minimum: 1
-
8100 Aktiv 2,125Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Pluggbar, SFP
FTLF8524P3BNL Datasheet FTLF8524P3BNL - Finisar Corporation 775-1161-ND FTLF8524P3BNL TXRX 850NM VCSEL 4GBS SFP 492 - Omedelbart Tillgängligt: 492 407,86000 kr 1 Minimum: 1
-
8100 Aktiv 3,7Gbps 850nm Trådlös 3,3V LC Duplex Pluggbar, SFP
SFP-1GBT-06 Datasheet SFP-1GBT-06 - Bel Fuse Inc. 507-1604-ND SFP-1GBT-06 COPPER SFP TXRX 1.25GB/S 477 - Omedelbart Tillgängligt: 477 456,57000 kr 1 Minimum: 1
-
8100 Aktiv 1,25Gbps
-
General Purpose 3,3V RJ45 Pluggbar, SFP
AFBR-5903Z Datasheet AFBR-5903Z - Broadcom Limited 516-1993-ND AFBR-5903Z TXRX OPT FE MTRJ 2X5DIP 176 - Omedelbart Tillgängligt: 176 464,93000 kr 1 Minimum: 1
-
8100 Aktiv 100Mbps 1300nm General Purpose 3,3V MTRJ Genomgående hål
Resultat per sida
Sida 1/86
|< < 1 2 3 4 5 >|

02:09:46 4-6-2020