SEK | EUR | USD
Produktindex > Optoelektronik > Fiberoptik - sändtagarmoduler

Fiberoptik - sändtagarmoduler

Resultat: 1 893
1 893 Återstående
Filteralternativ:
Tillverkare
Rensa
Inkapsling
Rensa
Serie
Rensa
Artikelstatus
Rensa
Datahastighet
Rensa
Våglängd
Rensa
Tillämpningar
Rensa
Spänning - källa
Rensa
Kontaktdonstyp
Rensa
Monteringstyp
Rensa
Fler filter
Färre filter
Sortera resultaten efter:
Visa priser på:
  • Lagerstatus
  • Media tillgängligt
  • Miljö
  • MARKETPLACE-PRODUKT
1 893 Återstående
Resultat per sida
Sida 1/76
|< < 1 2 3 4 5 >|
Jämför artiklar Datasheets Bild Digi-Keys artikelnummer Tillverkarens artikelnummer Tillverkare Beskrivning Tillgängligt antal
Enhetspris
SEK
Minsta tillåtna antal Inkapsling Serie Artikelstatus Datahastighet Våglängd Tillämpningar Spänning - källa Kontaktdonstyp Monteringstyp
   
AFBR-59F2Z Datasheet AFBR-59F2Z - Broadcom Limited 516-3468-ND AFBR-59F2Z Broadcom Limited TXRX LVDS CLAMP 487 - Omedelbart Tillgängligt: 487 244,15000 kr 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv 250MBd 650nm Allmän dataöverföring 3,3V
-
Genomgående hål
AFBR-5972Z Datasheet AFBR-5972Z - Broadcom Limited 516-2646-ND AFBR-5972Z Broadcom Limited TXRX FAST ETHERNET POF 2 763 - Omedelbart Tillgängligt: 2 763 258,63000 kr 1 Minimum: 1 Tråg
-
Aktiv 125MBd 650nm Ethernet 3,3V Versatile-Link Ytmontering
AFBR-5710PZ Datasheet AFBR-5710PZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-1986-ND AFBR-5710PZ Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD TXRX MULTI-MODE OPT SFP 1.25GBD 375 - Omedelbart Tillgängligt: 375 258,63000 kr 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv
-
850nm Ethernet 3,3V SFP Pluggbar, SFP
AFBR-5701LZ Datasheet AFBR-5701LZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2925-ND AFBR-5701LZ Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD TXRX OPTICAL SFP STD LATCH 317 - Omedelbart Tillgängligt: 317 258,63000 kr 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv 1,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Pluggbar, SFP
AFBR-5715PZ Datasheet AFBR-5715PZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2245-ND AFBR-5715PZ Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD TXRX OPTICAL SFP DMI BAIL LATCH 192 - Omedelbart Tillgängligt: 192 258,63000 kr
-
Bulk
-
Inte för nya designer 1,25Gbd 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Pluggbar, SFP
AFBR-5710LZ Datasheet AFBR-5710LZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2263-ND AFBR-5710LZ Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD TXRX OPTICAL SFP STD LATCH 131 - Omedelbart Tillgängligt: 131 258,63000 kr 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv 1,25Gbd 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Pluggbar, SFP
AFBR-57M5APZ Datasheet AFBR-57M5APZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-1713-ND AFBR-57M5APZ Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD TXRX DGTL DIAGNOSTIC PLUG ETH 4 592 - Omedelbart Tillgängligt: 4 592 291,53000 kr 1 Minimum: 1 Tråg
-
Aktiv 2,125Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Pluggbar, SFP
AFBR-5715APZ Datasheet AFBR-5715APZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2343-ND AFBR-5715APZ Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD TXRX OPTICAL SFP DMI IND BAIL 1 591 - Omedelbart Tillgängligt: 1 591 293,20000 kr
-
Bulk
-
Inte för nya designer 1,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Pluggbar, SFP
AFBR-5710ALZ Datasheet AFBR-5710ALZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2926-ND AFBR-5710ALZ Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD TXRX OPTICAL SFP IND STD LATCH 544 - Omedelbart Tillgängligt: 544 293,20000 kr 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv 1,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Pluggbar, SFP
AFBR-5710APZ Datasheet AFBR-5710APZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2927-ND AFBR-5710APZ Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD TXRX OPTICAL SFP IND BAIL LATCH 510 - Omedelbart Tillgängligt: 510 293,20000 kr 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv 1,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Pluggbar, SFP
AFBR-5715ALZ Datasheet AFBR-5715ALZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2928-ND AFBR-5715ALZ Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD TXRX OPTICAL SFP DMI IND LATCH 381 - Omedelbart Tillgängligt: 381 293,20000 kr
-
Bulk
-
Inte för nya designer 1,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Pluggbar, SFP
AFBR-57R5APZ Datasheet AFBR-57R5APZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-1987-ND AFBR-57R5APZ Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD TXRX OPT SFP 4/2/1GBD 850NM 2 169 - Omedelbart Tillgängligt: 2 169 300,99000 kr 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv 4,25 GBd 850nm
-
3,3V LC Duplex Pluggbar, SFP
AFBR-57R5AEZ Datasheet AFBR-57R5AEZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2183-ND AFBR-57R5AEZ Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD TXRX OPT SFP DGTL 850NM 527 - Omedelbart Tillgängligt: 527 300,99000 kr 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv 4,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Pluggbar, SFP
AFBR-5921ALZ Datasheet AFBR-5921ALZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2349-ND AFBR-5921ALZ Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD TXRX SSF 3.3V 2/1GBS PTH 2X5 308 - Omedelbart Tillgängligt: 308 300,99000 kr 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv 2,125Gbps 850nm General Purpose 3,3V LC Duplex Genomgående hål
AFBR-5803Z Datasheet AFBR-5803Z - Broadcom Limited 516-1991-ND AFBR-5803Z Broadcom Limited TXRX OPT 1X9 100MBPS DUPLEX SC 1 804 - Omedelbart Tillgängligt: 1 804 310,36000 kr 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv 100Mbps 1300nm General Purpose 3,3V, 5V SC Genomgående hål
AFBR-5803TZ Datasheet AFBR-5803TZ - Broadcom Limited 516-1990-ND AFBR-5803TZ Broadcom Limited TXRX OPT 1X9 100MBPS DUPLEX ST 483 - Omedelbart Tillgängligt: 483 310,36000 kr 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv 100Mbps 1300nm General Purpose 3,3V, 5V ST Genomgående hål
AFBR-5803ATZ Datasheet AFBR-5803ATZ - Broadcom Limited 516-1988-ND AFBR-5803ATZ Broadcom Limited TXRX OPT 1X9 100MBPS ST EXT TEMP 456 - Omedelbart Tillgängligt: 456 341,41000 kr 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv 100Mbps 1300nm General Purpose 3,3V, 5V ST Genomgående hål
AFBR-5803AZ Datasheet AFBR-5803AZ - Broadcom Limited 516-1989-ND AFBR-5803AZ Broadcom Limited TXRX OPT 1X9 100MBPS SC EXT TEMP 150 - Omedelbart Tillgängligt: 150 341,41000 kr 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv 100Mbps 1300nm General Purpose 3,3V, 5V SC Genomgående hål
AFBR-57D9AMZ Datasheet AFBR-57D9AMZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-3242-ND AFBR-57D9AMZ Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD TRANSCEIVER 1 771 - Omedelbart Tillgängligt: 1 771 343,25000 kr 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv 8,5Gbd 850nm Fiberkanallänkar 3,3V LC Duplex Pluggbar, SFP
AFBR-5922ALZ Datasheet AFBR-5922ALZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-3107-ND AFBR-5922ALZ Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD TXRX MOD OPTICAL SFF 118 - Omedelbart Tillgängligt: 118 345,93000 kr 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv 1,0625Gbd, 2,125Gbd 850nm Optisk 3,3V LC Duplex Genomgående hål
AFBR-5803ATQZ Datasheet AFBR-5803ATQZ - Broadcom Limited 516-2347-ND AFBR-5803ATQZ Broadcom Limited TXRX ETHERNET 3.3V ST 1X9 705 - Omedelbart Tillgängligt: 705 356,90000 kr 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv 100Mbps 1300nm Ethernet 3,3V, 5V ST Genomgående hål
AFBR-5803AQZ Datasheet AFBR-5803AQZ - Broadcom Limited 516-2346-ND AFBR-5803AQZ Broadcom Limited TXRX ETHERNET 3.3V SC 1X9 294 - Omedelbart Tillgängligt: 294 356,90000 kr 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv 100Mbps 1300nm Ethernet 3,3V, 5V SC Genomgående hål
FTLF8519P3BNL Datasheet FTLF8519P3BNL - Finisar Corporation 775-1083-ND FTLF8519P3BNL Finisar Corporation TXRX SFP 2.125GB/S 3.3V 5 330 - Omedelbart Tillgängligt: 5 330 357,40000 kr 1 Minimum: 1 Tråg
-
Aktiv 2,125Gbps 850nm General Purpose 3,3V LC Duplex Pluggbar, SFP
FTLF8519P3BTL Datasheet FTLF8519P3BTL - Finisar Corporation 775-1092-ND FTLF8519P3BTL Finisar Corporation TXRX SFP SGL 2.125GB/S 850NM 1 662 - Omedelbart Tillgängligt: 1 662 374,72000 kr 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv 2,125Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Pluggbar, SFP
ABCU-5740RZ Datasheet ABCU-5740RZ - Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD 516-2879-ND ABCU-5740RZ Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD TXRX RJ-45 SFP 1.25GBD 1 662 - Omedelbart Tillgängligt: 1 662 405,44000 kr 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv 1,25Gbd
-
Ethernet 3,3V RJ45 Pluggbar, SFP
Resultat per sida
Sida 1/76
|< < 1 2 3 4 5 >|

11:28:44 5-12-2021