Produktindex > Optoelektronik > Fiberoptik - sändtagarmoduler

Resultat: 2 106
2 106 Återstående
Filteralternativ:
Tillverkare
Rensa
Serie
Rensa
Artikelstatus
Rensa
Datahastighet
Rensa
Våglängd
Rensa
Tillämpningar
Rensa
Spänning - källa
Rensa
Anslutningstyp
Rensa
Monteringstyp
Rensa
Fler filter
Färre filter
Sortera resultaten efter:
Visa priser på: ?
  • Lagerstatus
  • Media tillgängligt
  • Miljö
2 106 Återstående
Resultat per sida
Sida 1/85
|< < 1 2 3 4 5 >|
Jämför artiklar Datasheets Bild Digi-Keys artikelnummer Tillverkarens artikelnummer Tillverkare Beskrivning Tillgängligt antal
?
Enhetspris
SEK
?
Minsta tillåtna antal
?
Serie Artikelstatus Datahastighet Våglängd Tillämpningar Spänning - källa Anslutningstyp Monteringstyp
   
AFBR-59F2Z Datasheet AFBR-59F2Z - Broadcom Limited 516-3468-ND Broadcom Limited TXRX LVDS CLAMP 131 - Omedelbart Tillgängligt: 131 239,03000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv 250 MBd 650nm Allmän dataöverföring 3,3V
-
Ytmontering
AFBR-5972Z Datasheet AFBR-5972Z - Broadcom Limited 516-2646-ND Broadcom Limited TXRX FAST ETHERNET POF 1 610 - Omedelbart Tillgängligt: 1 610 253,22000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv 125 MBd 650nm Ethernet 3,3V Versatile-Link Ytmontering
AFBR-5803TZ Datasheet AFBR-5803TZ - Broadcom Limited 516-1990-ND Broadcom Limited TXRX OPT 1X9 100MBPS DUPLEX ST 452 - Omedelbart Tillgängligt: 452 303,88000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv 100Mbps 1300nm General Purpose 3,3V, 5V ST Genomgående hål
AFBR-5803Z Datasheet AFBR-5803Z - Broadcom Limited 516-1991-ND Broadcom Limited TXRX OPT 1X9 100MBPS DUPLEX SC 387 - Omedelbart Tillgängligt: 387 303,88000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv 100Mbps 1300nm General Purpose 3,3V, 5V SC Genomgående hål
AFBR-5805Z Datasheet AFBR-5805Z - Broadcom Limited 516-2348-ND Broadcom Limited TXRX ATM SONET OC3 3V SC 1X9 242 - Omedelbart Tillgängligt: 242 303,88000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv
-
1310nm General Purpose 3,3V SC Genomgående hål
AFBR-5710PZ Datasheet AFBR-5710PZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. 516-1986-ND Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. TXRX MULTI-MODE OPT SFP 1.25GBD 285 - Omedelbart Tillgängligt: 285 305,93000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv
-
850nm Ethernet 3,3V SFP Pluggbar, SFP
AFBR-5715PZ Datasheet AFBR-5715PZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. 516-2245-ND Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. TXRX OPTICAL SFP DMI BAIL LATCH 204 - Omedelbart Tillgängligt: 204 305,93000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv 1,25Gbd 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Pluggbar, SFP
AFBR-5710LZ Datasheet AFBR-5710LZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. 516-2263-ND Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. TXRX OPTICAL SFP STD LATCH 157 - Omedelbart Tillgängligt: 157 305,93000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv 1,25Gbd 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Pluggbar, SFP
AFBR-57M5APZ Datasheet AFBR-57M5APZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. 516-1713-ND Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. TXRX DGTL DIAGNOSTIC PLUG ETH 116 - Omedelbart Tillgängligt: 116 310,97000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv 2,125Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Pluggbar, SFP
AFBR-57R5APZ Datasheet AFBR-57R5APZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. 516-1987-ND Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. TXRX OPT SFP 4/2/1GBD 850NM 3 484 - Omedelbart Tillgängligt: 3 484 320,95000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv 4,25 GBd 850nm
-
3,3V LC Duplex Pluggbar, SFP
AFBR-5921ALZ Datasheet AFBR-5921ALZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. 516-2349-ND Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. TXRX SSF 3.3V 2/1GBS PTH 2X5 878 - Omedelbart Tillgängligt: 878 320,95000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv 2,125Gbps 850nm General Purpose 3,3V LC Duplex Genomgående hål
AFBR-57R5AEZ Datasheet AFBR-57R5AEZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. 516-2183-ND Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. TXRX OPT SFP DGTL 850NM 724 - Omedelbart Tillgängligt: 724 320,95000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv 4,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Pluggbar, SFP
AFBR-59R5LZ Datasheet AFBR-59R5LZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. 516-1995-ND Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. TXRX OPT SFF 4/2/1GBD 2X7 562 - Omedelbart Tillgängligt: 562 320,95000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv 4,25 GBd 850nm
-
3,3V LC Genomgående hål
AFBR-5803ATZ Datasheet AFBR-5803ATZ - Broadcom Limited 516-1988-ND Broadcom Limited TXRX OPT 1X9 100MBPS ST EXT TEMP 192 - Omedelbart Tillgängligt: 192 334,29000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv 100Mbps 1300nm General Purpose 3,3V, 5V ST Genomgående hål
AFBR-5803ATQZ Datasheet AFBR-5803ATQZ - Broadcom Limited 516-2347-ND Broadcom Limited TXRX ETHERNET 3.3V ST 1X9 1 280 - Omedelbart Tillgängligt: 1 280 349,50000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv 100Mbps 1300nm Ethernet 3,3V, 5V ST Genomgående hål
AFBR-5710APZ Datasheet AFBR-5710APZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. 516-2927-ND Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. TXRX OPTICAL SFP IND BAIL LATCH 503 - Omedelbart Tillgängligt: 503 351,09000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv 1,25 Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Pluggbar, SFP
AFBR-5710ALZ Datasheet AFBR-5710ALZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. 516-2926-ND Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. TXRX OPTICAL SFP IND STD LATCH 428 - Omedelbart Tillgängligt: 428 351,09000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv 1,25 Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Pluggbar, SFP
AFBR-5715APZ Datasheet AFBR-5715APZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. 516-2343-ND Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. TXRX OPTICAL SFP DMI IND BAIL 151 - Omedelbart Tillgängligt: 151 351,09000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv 1,25 Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Pluggbar, SFP
FTLF8519P3BNL Datasheet FTLF8519P3BNL - Finisar Corporation 775-1083-ND Finisar Corporation TXRX SFP 2.125GB/S 3.3V 1 602 - Omedelbart Tillgängligt: 1 602 363,87000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv 2,125Gbps 850nm General Purpose 3,3V LC Duplex Pluggbar, SFP
AFBR-57D9AMZ Datasheet AFBR-57D9AMZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. 516-3242-ND Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. TRANSCEIVER 814 - Omedelbart Tillgängligt: 814 363,87000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv 8,5Gbd 850nm Fiberkanallänkar 3,3V LC Duplex Pluggbar, SFP
FTLF8524P3BNL Datasheet FTLF8524P3BNL - Finisar Corporation 775-1161-ND Finisar Corporation TXRX 850NM VCSEL 4GBS SFP 415 - Omedelbart Tillgängligt: 415 363,87000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv 3,7Gbps 850nm Trådlös 3,3V LC Duplex Pluggbar, SFP
FTLF8519P3BTL Datasheet FTLF8519P3BTL - Finisar Corporation 775-1092-ND Finisar Corporation TXRX SFP SGL 2.125GB/S 850NM 305 - Omedelbart Tillgängligt: 305 382,06000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv 2,125Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Pluggbar, SFP
AFBR-709SMZ Datasheet AFBR-709SMZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. 516-3106-ND Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. 10G SFP+ SR TXRX MOD 300M/400M 2 819 - Omedelbart Tillgängligt: 2 819 418,45000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv 10Gbs 850nm Ethernet 3,3V LC Pluggbar, SFP+
SFP-1GBT-06 Datasheet SFP-1GBT-06 - Bel Fuse Inc. 507-1604-ND Bel Fuse Inc. COPPER SFP TXRX 1.25GB/S 531 - Omedelbart Tillgängligt: 531 428,06000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv 1,25 Gbps
-
General Purpose 3,3V RJ45 Pluggbar, SFP
SFP-1GBT-05 Datasheet SFP-1GBT-05 - Bel Fuse Inc. 507-1605-ND Bel Fuse Inc. COPPER SFP TXRX 1.25GB/S 886 - Omedelbart Tillgängligt: 886 454,84000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv 1,25 Gbps
-
General Purpose 3,3V RJ45 Pluggbar, SFP
Resultat per sida
Sida 1/85
|< < 1 2 3 4 5 >|

22:05:48 5-25-2019