Produktindex > Optoelektronik > Fiberoptik - sändtagarmoduler

Resultat: 2 108
2 108 Återstående
Filteralternativ:
Tillverkare
Rensa
Serie
Rensa
Artikelstatus
Rensa
Datahastighet
Rensa
Våglängd
Rensa
Tillämpningar
Rensa
Spänning - källa
Rensa
Anslutningstyp
Rensa
Monteringstyp
Rensa
Fler filter
Färre filter
Sortera resultaten efter:
Visa priser på: ?
  • Lagerstatus
  • Media tillgängligt
  • Miljö
2 108 Återstående
Resultat per sida
Sida 1/85
|< < 1 2 3 4 5 >|
Jämför artiklar Datasheets Bild Digi-Keys artikelnummer Tillverkarens artikelnummer Tillverkare Beskrivning Tillgängligt antal
?
Enhetspris
SEK
?
Minsta tillåtna antal
?
Serie Artikelstatus Datahastighet Våglängd Tillämpningar Spänning - källa Anslutningstyp Monteringstyp
   
AFBR-59F2Z Datasheet AFBR-59F2Z - Broadcom Limited 516-3468-ND Broadcom Limited TXRX LVDS CLAMP 273 - Omedelbart Tillgängligt: 273 237,24000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv 250 MBd 650nm Allmän dataöverföring 3,3V
-
Ytmontering
AFBR-5803Z Datasheet AFBR-5803Z - Broadcom Limited 516-1991-ND Broadcom Limited TXRX OPT 1X9 100MBPS DUPLEX SC 827 - Omedelbart Tillgängligt: 827 301,60000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv 100Mbps 1300nm General Purpose 3,3V, 5V SC Genomgående hål
AFBR-5803TZ Datasheet AFBR-5803TZ - Broadcom Limited 516-1990-ND Broadcom Limited TXRX OPT 1X9 100MBPS DUPLEX ST 515 - Omedelbart Tillgängligt: 515 301,60000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv 100Mbps 1300nm General Purpose 3,3V, 5V ST Genomgående hål
AFBR-5805Z Datasheet AFBR-5805Z - Broadcom Limited 516-2348-ND Broadcom Limited TXRX ATM SONET OC3 3V SC 1X9 244 - Omedelbart Tillgängligt: 244 301,60000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv
-
1310nm General Purpose 3,3V SC Genomgående hål
AFBR-5710PZ Datasheet AFBR-5710PZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. 516-1986-ND Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. TXRX MULTI-MODE OPT SFP 1.25GBD 267 - Omedelbart Tillgängligt: 267 303,64000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv
-
850nm Ethernet 3,3V SFP Pluggbar, SFP
AFBR-57M5APZ Datasheet AFBR-57M5APZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. 516-1713-ND Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. TXRX DGTL DIAGNOSTIC PLUG ETH 338 - Omedelbart Tillgängligt: 338 308,64000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv 2,125Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Pluggbar, SFP
AFBR-57R5APZ Datasheet AFBR-57R5APZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. 516-1987-ND Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. TXRX OPT SFP 4/2/1GBD 850NM 2 683 - Omedelbart Tillgängligt: 2 683 318,54000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv 4,25 GBd 850nm
-
3,3V LC Duplex Pluggbar, SFP
AFBR-59R5LZ Datasheet AFBR-59R5LZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. 516-1995-ND Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. TXRX OPT SFF 4/2/1GBD 2X7 1 511 - Omedelbart Tillgängligt: 1 511 318,54000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv 4,25 GBd 850nm
-
3,3V LC Genomgående hål
AFBR-57R5AEZ Datasheet AFBR-57R5AEZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. 516-2183-ND Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. TXRX OPT SFP DGTL 850NM 1 023 - Omedelbart Tillgängligt: 1 023 318,54000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv 4,25Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Pluggbar, SFP
AFBR-5803ATZ Datasheet AFBR-5803ATZ - Broadcom Limited 516-1988-ND Broadcom Limited TXRX OPT 1X9 100MBPS ST EXT TEMP 223 - Omedelbart Tillgängligt: 223 331,79000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv 100Mbps 1300nm General Purpose 3,3V, 5V ST Genomgående hål
AFBR-5803AZ Datasheet AFBR-5803AZ - Broadcom Limited 516-1989-ND Broadcom Limited TXRX OPT 1X9 100MBPS SC EXT TEMP 199 - Omedelbart Tillgängligt: 199 331,79000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv 100Mbps 1300nm General Purpose 3,3V, 5V SC Genomgående hål
AFBR-5803ATQZ Datasheet AFBR-5803ATQZ - Broadcom Limited 516-2347-ND Broadcom Limited TXRX ETHERNET 3.3V ST 1X9 1 543 - Omedelbart Tillgängligt: 1 543 346,88000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv 100Mbps 1300nm Ethernet 3,3V, 5V ST Genomgående hål
AFBR-5803AQZ Datasheet AFBR-5803AQZ - Broadcom Limited 516-2346-ND Broadcom Limited TXRX ETHERNET 3.3V SC 1X9 231 - Omedelbart Tillgängligt: 231 346,88000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv 100Mbps 1300nm Ethernet 3,3V, 5V SC Genomgående hål
AFBR-5715APZ Datasheet AFBR-5715APZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. 516-2343-ND Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. TXRX OPTICAL SFP DMI IND BAIL 503 - Omedelbart Tillgängligt: 503 348,45000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv 1,25 Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Pluggbar, SFP
AFBR-5710APZ Datasheet AFBR-5710APZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. 516-2927-ND Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. TXRX OPTICAL SFP IND BAIL LATCH 547 - Omedelbart Tillgängligt: 547 348,45000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv 1,25 Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Pluggbar, SFP
AFBR-5710ALZ Datasheet AFBR-5710ALZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. 516-2926-ND Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. TXRX OPTICAL SFP IND STD LATCH 227 - Omedelbart Tillgängligt: 227 348,45000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv 1,25 Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Pluggbar, SFP
FTLF8519P3BNL Datasheet FTLF8519P3BNL - Finisar Corporation 775-1083-ND Finisar Corporation TXRX SFP 2.125GB/S 3.3V 2 648 - Omedelbart Tillgängligt: 2 648 361,14000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv 2,125Gbps 850nm General Purpose 3,3V LC Duplex Pluggbar, SFP
AFBR-57D9AMZ Datasheet AFBR-57D9AMZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. 516-3242-ND Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. TRANSCEIVER 1 386 - Omedelbart Tillgängligt: 1 386 361,14000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv 8,5Gbd 850nm Fiberkanallänkar 3,3V LC Duplex Pluggbar, SFP
FTLF8519P3BTL Datasheet FTLF8519P3BTL - Finisar Corporation 775-1092-ND Finisar Corporation TXRX SFP SGL 2.125GB/S 850NM 664 - Omedelbart Tillgängligt: 664 379,20000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv 2,125Gbps 850nm Ethernet 3,3V LC Duplex Pluggbar, SFP
FTLF8524P3BNL Datasheet FTLF8524P3BNL - Finisar Corporation 775-1161-ND Finisar Corporation TXRX 850NM VCSEL 4GBS SFP 603 - Omedelbart Tillgängligt: 603 379,20000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv 3,7Gbps 850nm Trådlös 3,3V LC Duplex Pluggbar, SFP
AFBR-709SMZ Datasheet AFBR-709SMZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. 516-3106-ND Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. 10G SFP+ SR TXRX MOD 300M/400M 2 163 - Omedelbart Tillgängligt: 2 163 415,31000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv 10Gbs 850nm Ethernet 3,3V LC Pluggbar, SFP+
AFBR-5903Z Datasheet AFBR-5903Z - Broadcom Limited 516-1993-ND Broadcom Limited TXRX OPT FE MTRJ 2X5DIP 841 - Omedelbart Tillgängligt: 841 432,26000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv 100Mbps 1300nm General Purpose 3,3V MTRJ Genomgående hål
FTLF8519F2GCL Datasheet FTLF8519F2GCL - Finisar Corporation 775-1036-ND Finisar Corporation TXRX OPT SFF 2 GB/S 850NM 574 - Omedelbart Tillgängligt: 574 451,43000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv 2,125Gbps 850nm Ethernet 3V ~ 3,6V LC Duplex Pluggbar, SFP
AFCT-5715PZ Datasheet AFCT-5715PZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. 516-2353-ND Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. TXRX OPT SFF PLUGGABLE BAIL DMI 286 - Omedelbart Tillgängligt: 286 451,43000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv 1,25Gbd 1310nm Ethernet 3,14V ~ 3,47V LC Duplex Pluggbar, SFP
FTLF8526W4BTL Datasheet FTLF8526W4BTL - Finisar Corporation 775-1196-ND Finisar Corporation TXRX 850NM VCSEL 6.1GBS SFP+ 135 - Omedelbart Tillgängligt: 135 451,43000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv 8Gbps 850nm Trådlös 3,3V LC Duplex Pluggbar, SFP+
Resultat per sida
Sida 1/85
|< < 1 2 3 4 5 >|

05:36:46 3-23-2019