Produktindex > Optoelektronik > Fiberoptik - sändtagarmoduler

Resultat: 2 096
2 096 Återstående
Tillverkare
Rensa
Serie
Rensa
Artikelstatus
Rensa
Datahastighet
Rensa
Våglängd
Rensa
Tillämpningar
Rensa
Spänning - källa
Rensa
Anslutningstyp
Rensa
Monteringstyp
Rensa
Fler filter
Färre filter
Sortera resultaten efter:
Visa priser på: ?
  • Lagerstatus
  • Media tillgängligt
  • Miljö
2 096 Återstående
Resultat per sida
Sida 1/84
|< < 1 2 3 4 5 >|
Jämför artiklar Datasheets Bild Digi-Keys artikelnummer Tillverkarens artikelnummer Tillverkare Beskrivning Tillgängligt antal
?
Enhetspris
SEK
?
Minsta tillåtna antal
?
Serie Artikelstatus Datahastighet Våglängd Tillämpningar Spänning - källa Anslutningstyp Monteringstyp
   
AFBR-59F2Z Datasheet AFBR-59F2Z - Broadcom Limited 516-3468-ND Broadcom Limited TXRX LVDS CLAMP 176 - Omedelbart Tillgängligt: 176 233,14000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv 250MBd 650nm Allmän dataöverföring 3,3 V
-
Ytmontering
AFBR-5972EZ Datasheet AFBR-5972EZ - Broadcom Limited 516-3466-ND Broadcom Limited TXRX FAST ETHERNET POF 308 - Omedelbart Tillgängligt: 308 272,73000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv 125MBd 650nm Ethernet 3,3 V Versatile-Link Ytmontering
AFBR-5803TZ Datasheet AFBR-5803TZ - Broadcom Limited 516-1990-ND Broadcom Limited TXRX OPT 1X9 100MBPS DUPLEX ST 821 - Omedelbart Tillgängligt: 821 296,39000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv 100Mbps 1300nm General Purpose 3,3 V, 5 V ST Genomgående hål
AFBR-5803Z Datasheet AFBR-5803Z - Broadcom Limited 516-1991-ND Broadcom Limited TXRX OPT 1X9 100MBPS DUPLEX SC 467 - Omedelbart Tillgängligt: 467 296,39000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv 100Mbps 1300nm General Purpose 3,3 V, 5 V SC Genomgående hål
AFBR-5805Z Datasheet AFBR-5805Z - Broadcom Limited 516-2348-ND Broadcom Limited TXRX ATM SONET OC3 3V SC 1X9 260 - Omedelbart Tillgängligt: 260 296,39000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv
-
1310nm General Purpose 3,3 V SC Genomgående hål
AFBR-5715PZ Datasheet AFBR-5715PZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. 516-2245-ND Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. TXRX OPTICAL SFP DMI BAIL LATCH 343 - Omedelbart Tillgängligt: 343 298,39000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv 1,25Gbd 850nm Ethernet 3,3 V LC Duplex Pluggbar, SFP
AFBR-5710PZ Datasheet AFBR-5710PZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. 516-1986-ND Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. TXRX MULTI-MODE OPT SFP 1.25GBD 283 - Omedelbart Tillgängligt: 283 298,39000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv
-
850nm Ethernet 3,3 V SFP Pluggbar, SFP
AFBR-5710LZ Datasheet AFBR-5710LZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. 516-2263-ND Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. TXRX OPTICAL SFP STD LATCH 205 - Omedelbart Tillgängligt: 205 298,39000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv 1,25Gbd 850nm Ethernet 3,3 V LC Duplex Pluggbar, SFP
AFBR-5701LZ Datasheet AFBR-5701LZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. 516-2925-ND Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. TXRX OPTICAL SFP STD LATCH 156 - Omedelbart Tillgängligt: 156 298,39000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv 1,25 Gbps 850nm Ethernet 3,3 V LC Duplex Pluggbar, SFP
AFBR-57M5APZ Datasheet AFBR-57M5APZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. 516-1713-ND Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. TXRX DGTL DIAGNOSTIC PLUG ETH 310 - Omedelbart Tillgängligt: 310 303,30000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv 2,125Gbps 850nm Ethernet 3,3 V LC Duplex Pluggbar, SFP
AFBR-57R5APZ Datasheet AFBR-57R5APZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. 516-1987-ND Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. TXRX OPT SFP 4/2/1GBD 850NM 4 865 - Omedelbart Tillgängligt: 4 865 313,04000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv 4,25GBd 850nm
-
3,3 V LC Duplex Pluggbar, SFP
AFBR-57R5AEZ Datasheet AFBR-57R5AEZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. 516-2183-ND Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. TXRX OPT SFP DGTL 850NM 1 562 - Omedelbart Tillgängligt: 1 562 313,04000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv 4,25Gbps 850nm Ethernet 3,3 V LC Duplex Pluggbar, SFP
AFBR-59R5LZ Datasheet AFBR-59R5LZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. 516-1995-ND Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. TXRX OPT SFF 4/2/1GBD 2X7 1 372 - Omedelbart Tillgängligt: 1 372 313,04000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv 4,25GBd 850nm
-
3,3 V LC Genomgående hål
AFBR-5921ALZ Datasheet AFBR-5921ALZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. 516-2349-ND Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. TXRX SSF 3.3V 2/1GBS PTH 2X5 619 - Omedelbart Tillgängligt: 619 313,04000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv 2,125Gbps 850nm General Purpose 3,3 V LC Duplex Genomgående hål
AFBR-5803ATZ Datasheet AFBR-5803ATZ - Broadcom Limited 516-1988-ND Broadcom Limited TXRX OPT 1X9 100MBPS ST EXT TEMP 302 - Omedelbart Tillgängligt: 302 326,05000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv 100Mbps 1300nm General Purpose 3,3 V, 5 V ST Genomgående hål
AFBR-5803AZ Datasheet AFBR-5803AZ - Broadcom Limited 516-1989-ND Broadcom Limited TXRX OPT 1X9 100MBPS SC EXT TEMP 267 - Omedelbart Tillgängligt: 267 326,05000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv 100Mbps 1300nm General Purpose 3,3 V, 5 V SC Genomgående hål
AFBR-5803ATQZ Datasheet AFBR-5803ATQZ - Broadcom Limited 516-2347-ND Broadcom Limited TXRX ETHERNET 3.3V ST 1X9 1 841 - Omedelbart Tillgängligt: 1 841 340,89000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv 100Mbps 1300nm Ethernet 3,3 V, 5 V ST Genomgående hål
AFBR-5803AQZ Datasheet AFBR-5803AQZ - Broadcom Limited 516-2346-ND Broadcom Limited TXRX ETHERNET 3.3V SC 1X9 467 - Omedelbart Tillgängligt: 467 340,89000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv 100Mbps 1300nm Ethernet 3,3 V, 5 V SC Genomgående hål
AFBR-5715APZ Datasheet AFBR-5715APZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. 516-2343-ND Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. TXRX OPTICAL SFP DMI IND BAIL 854 - Omedelbart Tillgängligt: 854 342,43000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv 1,25 Gbps 850nm Ethernet 3,3 V LC Duplex Pluggbar, SFP
AFBR-5710ALZ Datasheet AFBR-5710ALZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. 516-2926-ND Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. TXRX OPTICAL SFP IND STD LATCH 15 - Omedelbart Tillgängligt: 15 342,43000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv 1,25 Gbps 850nm Ethernet 3,3 V LC Duplex Pluggbar, SFP
FTLF8519P3BNL Datasheet FTLF8519P3BNL - Finisar Corporation 775-1083-ND Finisar Corporation TXRX SFP 2.125GB/S 3.3V 2 486 - Omedelbart Tillgängligt: 2 486 354,90000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv 2,125Gbps 850nm General Purpose 3,3 V LC Duplex Pluggbar, SFP
AFBR-57D9AMZ Datasheet AFBR-57D9AMZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. 516-3242-ND Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. TRANSCEIVER 1 700 - Omedelbart Tillgängligt: 1 700 354,90000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv 8,5Gbd 850nm Fiberkanallänkar 3,3 V LC Duplex Pluggbar, SFP
FTLF8519P3BTL Datasheet FTLF8519P3BTL - Finisar Corporation 775-1092-ND Finisar Corporation TXRX SFP SGL 2.125GB/S 850NM 1 290 - Omedelbart Tillgängligt: 1 290 372,65000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv 2,125Gbps 850nm Ethernet 3,3 V LC Duplex Pluggbar, SFP
FTLF8524P3BNL Datasheet FTLF8524P3BNL - Finisar Corporation 775-1161-ND Finisar Corporation TXRX 850NM VCSEL 4GBS SFP 190 - Omedelbart Tillgängligt: 190 372,65000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv 3,7Gbps 850nm Trådlös 3,3 V LC Duplex Pluggbar, SFP
AFBR-709SMZ Datasheet AFBR-709SMZ - Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. 516-3106-ND Foxconn Optical Interconnect Technologies, Inc. 10G SFP+ SR TXRX MOD 300M/400M 2 898 - Omedelbart Tillgängligt: 2 898 408,14000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv 10Gbs 850nm Ethernet 3,3 V LC Pluggbar, SFP+
Resultat per sida
Sida 1/84
|< < 1 2 3 4 5 >|

11:59:04 11-21-2018