SEK | EUR | USD

Produktindex > Optoelektronik > Fiberoptik - dämpare

Resultat: 304
304 Återstående
Filteralternativ:
Tillverkare
Rensa
Serie
Rensa
Artikelstatus
Rensa
Dämpningsvärde
Rensa
Typ
Rensa
Fler filter
Färre filter
Sortera resultaten efter:
Visa priser på: ?
  • Lagerstatus
  • Media tillgängligt
  • Miljö
304 Återstående
Resultat per sida
Sida 1/13
|< < 1 2 3 4 5 >|
Jämför artiklar Datasheets Bild Digi-Keys artikelnummer Tillverkarens artikelnummer Tillverkare Beskrivning Tillgängligt antal
?
Enhetspris
SEK
?
Minsta tillåtna antal
?
Serie Artikelstatus Dämpningsvärde Typ
   
HSC-AT11K-A10 Datasheet HSC-AT11K-A10 - Hirose Electric Co Ltd H126260-ND Hirose Electric Co Ltd CONN SC ATTENUATOR 10DB 250MW 16 - Omedelbart Tillgängligt: 16 441,45000 kr 1 Minimum: 1 HSC Aktiv 10dB SC, singlemode
HSC-AT11K-A07 Datasheet HSC-AT11K-A07 - Hirose Electric Co Ltd HSC-AT11K-A07-ND Hirose Electric Co Ltd ATTENUATOR F/OPTIC 7.0DB 10 - Omedelbart Tillgängligt: 10 441,45000 kr 1 Minimum: 1 HSC Aktiv 7dB SC
HSC-AT11K-A05 Datasheet HSC-AT11K-A05 - Hirose Electric Co Ltd HSC-AT11K-A05-ND Hirose Electric Co Ltd ATTENUATOR F/OPTIC 5.0DB 6 - Omedelbart Tillgängligt: 6 441,45000 kr 1 Minimum: 1 HSC Aktiv 5dB SC
HSC-AT11U-A07 Datasheet HSC-AT11U-A07 - Hirose Electric Co Ltd HSC-AT11U-A07-ND Hirose Electric Co Ltd ATTENUATOR F/OPTIC 7.0DB 12 - Omedelbart Tillgängligt: 12 455,12000 kr 1 Minimum: 1 HSC Aktiv 7dB SC
HSC-AT11CS-A03 Datasheet HSC-AT11CS-A03 - Hirose Electric Co Ltd HSC-AT11CS-A03-ND Hirose Electric Co Ltd ATTENUATOR F/OPTIC 3.0DB 10 - Omedelbart Tillgängligt: 10 582,10000 kr 1 Minimum: 1 HSC Aktiv 3dB SC
HSC-AT11CS-A07 Datasheet HSC-AT11CS-A07 - Hirose Electric Co Ltd HSC-AT11CS-A07-ND Hirose Electric Co Ltd ATTENUATOR F/OPTIC 7.0DB 10 - Omedelbart Tillgängligt: 10 582,10000 kr 1 Minimum: 1 HSC Aktiv 7dB SC
5209250-5 Datasheet Photo Not Available 5209250-5-ND TE Connectivity AMP Connectors ATTENUATOR F/OPTIC 5.0DB 0 Tillgängligt: 0
Standardleveranstid 12 veckor
364,25150 kr 200
Lagerförs ej
?
Minimum: 200
8100 Aktiv 5dB SC
HSC-AT11K-A15 Datasheet HSC-AT11K-A15 - Hirose Electric Co Ltd HSC-AT11K-A15-ND Hirose Electric Co Ltd CONN SC ATTENUATOR 15DB 10MW 0 Tillgängligt: 0
Standardleveranstid 8 veckor
398,49550 kr 20
Lagerförs ej
?
Minimum: 20
HSC Aktiv 15dB SC
HSC-AT11K-A20 Datasheet HSC-AT11K-A20 - Hirose Electric Co Ltd HSC-AT11K-A20-ND Hirose Electric Co Ltd CONN SC ATTENUATOR 20DB 10MW 0 Tillgängligt: 0
Standardleveranstid 8 veckor
398,49550 kr 20
Lagerförs ej
?
Minimum: 20
HSC Aktiv 20dB SC
2-5209948-0 Datasheet Photo Not Available 2-5209948-0-ND TE Connectivity AMP Connectors ATTENUATOR F/OPTIC SM FC 20DB 0 Tillgängligt: 0
Standardleveranstid 12 veckor
425,40300 kr 10
Lagerförs ej
?
Minimum: 10
8100 Aktiv 20dB FC, enkelläge, dubbelfönster
1-5209943-5 Datasheet 1-5209943-5 - TE Connectivity AMP Connectors A34369-ND TE Connectivity AMP Connectors ATTENUATOR F/OPTIC SM SC 15DB 0 Tillgängligt: 0
Standardleveranstid 4 veckor
425,40300 kr 10
Lagerförs ej
?
Minimum: 10
8100 Aktiv 15dB SC, enkelläge, dubbelfönster
2-5209943-0 Datasheet 2-5209943-0 - TE Connectivity AMP Connectors A34370-ND TE Connectivity AMP Connectors ATTENUATOR F/OPTIC SM SC 20DB 0 Tillgängligt: 0
Standardleveranstid 13 veckor
425,40300 kr 10
Lagerförs ej
?
Minimum: 10
8100 Aktiv 20dB SC, enkelläge, dubbelfönster
5209943-3 Datasheet 5209943-3 - TE Connectivity AMP Connectors A34371-ND TE Connectivity AMP Connectors ATTENUATOR F/OPTIC SM SC 3DB 0 Tillgängligt: 0
Standardleveranstid 6 veckor
425,40300 kr 10
Lagerförs ej
?
Minimum: 10
8100 Aktiv 3dB SC, enkelläge, dubbelfönster
5209943-5 Datasheet 5209943-5 - TE Connectivity AMP Connectors A34372-ND TE Connectivity AMP Connectors ATTENUATOR F/OPTIC SM SC 5DB 0 Tillgängligt: 0
Standardleveranstid 6 veckor
425,40300 kr 10
Lagerförs ej
?
Minimum: 10
8100 Aktiv 5dB SC, enkelläge, dubbelfönster
1-5209948-0 Datasheet 1-5209948-0 - TE Connectivity AMP Connectors 1-5209948-0-ND TE Connectivity AMP Connectors ATTENUATOR F/OPTIC SM FC 10DB 0 Tillgängligt: 0
Standardleveranstid 12 veckor
425,40300 kr 10
Lagerförs ej
?
Minimum: 10
8100 Aktiv 10dB FC, enkelläge, dubbelfönster
1-5209948-5 Datasheet 1-5209948-5 - TE Connectivity AMP Connectors 1-5209948-5-ND TE Connectivity AMP Connectors ATTENUATOR F/OPTIC SM FC 15DB 0 Tillgängligt: 0
Standardleveranstid 12 veckor
425,40300 kr 10
Lagerförs ej
?
Minimum: 10
8100 Aktiv 15dB FC, enkelläge, dubbelfönster
5209948-3 Datasheet 5209948-3 - TE Connectivity AMP Connectors 5209948-3-ND TE Connectivity AMP Connectors ATTENUATOR F/OPTIC SM FC 3DB 0 Tillgängligt: 0
Standardleveranstid 12 veckor
425,40300 kr 10
Lagerförs ej
?
Minimum: 10
8100 Aktiv 3dB FC, enkelläge, dubbelfönster
1-5209250-0 Datasheet Photo Not Available 1-5209250-0-ND TE Connectivity AMP Connectors ATTENUATOR F/OPTIC 10.0DB 0 Tillgängligt: 0
Standardleveranstid 14 veckor
425,40300 kr 10
Lagerförs ej
?
Minimum: 10
8100 Aktiv 10dB SC
1-5209250-5 Datasheet Photo Not Available 1-5209250-5-ND TE Connectivity AMP Connectors ATTENUATOR F/OPTIC 15.0 DB 0 Tillgängligt: 0
Standardleveranstid 12 veckor
425,40300 kr 10
Lagerförs ej
?
Minimum: 10
8100 Aktiv 15dB SC
1-1693560-1 Datasheet Photo Not Available 1-1693560-1-ND TE Connectivity AMP Connectors BOA 11DB LC/UPC BB 0 Tillgängligt: 0
Standardleveranstid 7 veckor
425,40300 kr 10
Lagerförs ej
?
Minimum: 10
8100 Aktiv 11dB LC/UPC, singlemode
1-1693560-6 Datasheet Photo Not Available 1-1693560-6-ND TE Connectivity AMP Connectors BOA 16DB LC/UPC BB 0 Tillgängligt: 0
Standardleveranstid 11 veckor
425,40300 kr 10
Lagerförs ej
?
Minimum: 10
8100 Aktiv 16dB LC/UPC, singlemode
1-1693560-8 Datasheet Photo Not Available 1-1693560-8-ND TE Connectivity AMP Connectors BOA 18DB LC/UPC BB 0 Tillgängligt: 0
Standardleveranstid 10 veckor
425,40300 kr 10
Lagerförs ej
?
Minimum: 10
8100 Aktiv 18dB LC/UPC, singlemode
1-1693560-9 Datasheet Photo Not Available 1-1693560-9-ND TE Connectivity AMP Connectors BOA 19DB LC/UPC BB 0 Tillgängligt: 0
Standardleveranstid 7 veckor
425,40300 kr 10
Lagerförs ej
?
Minimum: 10
8100 Aktiv 19dB LC/UPC, singlemode
1-5209250-1 Datasheet Photo Not Available 1-5209250-1-ND TE Connectivity AMP Connectors FOPC,BOA,11DB,SC/UPC,SM,BP 0 Tillgängligt: 0
Standardleveranstid 14 veckor
425,40300 kr 10
Lagerförs ej
?
Minimum: 10
8100 Aktiv 11dB SC/UPC, singlemode
1-5209250-2 Datasheet Photo Not Available 1-5209250-2-ND TE Connectivity AMP Connectors FOPC,BOA,12DB,SC/UPC,SM,BP 0 Tillgängligt: 0
Standardleveranstid 11 veckor
425,40300 kr 10
Lagerförs ej
?
Minimum: 10
8100 Aktiv 12dB SC/UPC, singlemode
Resultat per sida
Sida 1/13
|< < 1 2 3 4 5 >|

14:25:17 9-17-2019