SEK | EUR | USD
Produktindex > Nätverkslösningar > Switchar, hubbar

Switchar, hubbar

Resultat: 4 980
4 980 Återstående
Filteralternativ:
Tillverkare
Rensa
Inkapsling
Rensa
Serie
Rensa
Artikelstatus
Rensa
Typ
Rensa
Konfiguration
Rensa
Antal portar
Rensa
Kopparportar
Rensa
Koppartyp
Rensa
Fiberportar
Rensa
Fibertyp
Rensa
SFP/XFP-portar
Rensa
SFP/XFP-typ
Rensa
PoE-portar

Rensa
Kontaktdonstyp
Rensa
Spänning - ingång
Rensa
Ingångsskydd
Rensa
Monteringstyp
Rensa
Arbetstemperatur
Rensa
Fler filter
Färre filter
Sortera resultaten efter:
Visa priser på:
  • Lagerstatus
  • Media tillgängligt
  • Miljö
  • MARKETPLACE-PRODUKT
4 980 Återstående
Resultat per sida
Sida 1/200
|< < 1 2 3 4 5 >|
Jämför artiklar Datasheets Bild Digi-Keys artikelnummer Tillverkarens artikelnummer Tillverkare Beskrivning Tillgängligt antal
Enhetspris
SEK
Minsta tillåtna antal Inkapsling Serie Artikelstatus Typ Konfiguration Antal portar Kopparportar Koppartyp Fiberportar Fibertyp SFP/XFP-portar SFP/XFP-typ PoE-portar Kontaktdonstyp Spänning - ingång Ingångsskydd Monteringstyp Arbetstemperatur
   
SW-005 Datasheet SW-005 - Brainboxes 2265-SW-005-ND SW-005 5 PORT UNMANAGED ETHERNET SWITCH 118 - Omedelbart Tillgängligt: 118 375,39000 kr 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Brytare - ohanterad Fast 5 5 10/100
-
-
-
-
-
RJ45 5V ~ 30 VDC IP30 Chassimontering -30°C ~ 80°C
EKI-2525-BE Datasheet EKI-2525-BE - B&B SmartWorx, Inc. EKI-2525-BE-ND EKI-2525-BE NETWORK SWITCH-UNMANAGED 5 PORT 88 - Omedelbart Tillgängligt: 88 753,40000 kr 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Brytare - ohanterad Fast 5 5 10/100
-
-
-
-
-
RJ45 12 ~ 48 V DC IP30 DIN-skena -10°C ~ 60°C
2891001 Datasheet 2891001 - Phoenix Contact 277-2437-ND 2891001 NETWORK SWITCH-UNMANAGED 5 PORT 341 - Omedelbart
6 269 - Fabrikslager
Tillgängligt: 341
822,02000 kr 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Brytare - ohanterad Fast 5 5 10/100
-
-
-
-
-
RJ45 12 ~ 48 V DC IP20 DIN-skena -10°C ~ 60°C
2891152 Datasheet 2891152 - Phoenix Contact 277-2014-ND 2891152 NETWORK SWITCH-UNMANAGED 5 PORT 144 - Omedelbart Tillgängligt: 144 864,27000 kr 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Brytare - ohanterad Fast 5 5 10/100
-
-
-
-
-
RJ45 18,5 ~ 30,2 V DC IP20 DIN-skena 0°C ~ 60°C
BB-ESW105-A Datasheet BB-ESW105-A - B&B SmartWorx, Inc. 1165-BB-ESW105-A-ND BB-ESW105-A 5FE SLIM-TYPE UNMANAGED INDUSTRI 97 - Omedelbart
16 - Fabrikslager
Tillgängligt: 97
864,27000 kr 1 Minimum: 1
-
ESW Aktiv Brytare - ohanterad Fast 5 4 10/100 1 100BASE-FX (multimode)
-
-
-
RJ45 12 ~ 48 V DC IP40 DIN-skena -40°C ~ 75°C
SL-5ES-1 Datasheet SL-5ES-1 - Red Lion Controls RLC408-ND SL-5ES-1 NETWORK SWITCH-UNMANAGED 5 PORT 80 - Omedelbart Tillgängligt: 80 982,65000 kr 1 Minimum: 1
-
Sixnet® nätverk Aktiv Brytare - ohanterad Fast 5 5 10/100
-
-
-
-
-
RJ45 10 ~ 30 VDC IP40 DIN-skena -40°C ~ 60°C
1120361002 Datasheet 1120361002 - Molex WM26462-ND
1120361002 NETWORK SWITCH UNMANAGED 5PORT 140 - Omedelbart Tillgängligt: 140 1.055,20000 kr 1 Minimum: 1
-
112036 Aktiv Brytare - ohanterad Fast 5 5 10/100/1000
-
-
-
-
-
RJ45 24 VDC IP20 DIN-skena -40°C ~ 70°C
1240840000 Datasheet 1240840000 - Weidmüller 281-3563-ND 1240840000 NETWORK SWITCH-UNMANAGED 5 PORT 51 - Omedelbart
198 - Fabrikslager
Tillgängligt: 51
1.091,51000 kr 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Brytare - ohanterad Fast 5 5 10/100
-
-
-
-
-
RJ45 9,6 ~ 60 VDC, 18 ~ 30 VAC IP30 DIN-skena -10°C ~ 60°C
ADAM-6520I-AE Datasheet ADAM-6520I-AE - B&B SmartWorx, Inc. ADAM-6520I-AE-ND ADAM-6520I-AE NETWORK SWITCH-UNMANAGED 5 PORT 111 - Omedelbart
20 - Fabrikslager
Tillgängligt: 111
1.126,17000 kr 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Brytare - ohanterad Fast 5 5 10/100
-
-
-
-
-
RJ45 10 ~ 30 VDC IP30 DIN-skena -40°C ~ 85°C
105TX Datasheet 105TX - Red Lion Controls RLC265-ND 105TX NETWORK SWITCH-UNMANAGED 5 PORT 55 - Omedelbart Tillgängligt: 55 1.131,32000 kr 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Brytare - ohanterad Fast 5 5 10/100
-
-
-
-
-
RJ45 10 ~ 30 VDC
-
DIN-skena -40°C ~ 80°C
EH2308 Datasheet EH2308 - ATOP Technologies EH2308-ND EH2308 NETWORK SWITCH-UNMANAGED 8 PORT 30 - Omedelbart Tillgängligt: 30 1.148,69000 kr 1 Minimum: 1
-
EH Aktiv Brytare - ohanterad Fast 8 8 10/100
-
-
-
-
-
RJ45
-
-
DIN-skena -10°C ~ 70°C
24020040000 Datasheet 24020040000 - HARTING 1195-5491-ND 24020040000 NETWORK SWITCH-UNMANAGED 4 PORT 90 - Omedelbart Tillgängligt: 90 1.154,02000 kr 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Brytare - ohanterad Fast 4 4 10/100
-
-
-
-
-
RJ45 9 ~ 60 VDC IP30 DIN-skena -40°C ~ 70°C
24020050000 Datasheet 24020050000 - HARTING 1195-5673-ND 24020050000 NETWORK SWITCH-UNMANAGED 5 PORT 99 - Omedelbart Tillgängligt: 99 1.175,15000 kr 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Brytare - ohanterad Fast 5 5 10/100
-
-
-
-
-
RJ45 9 ~ 60 VDC IP30 DIN-skena -40°C ~ 70°C
2891002 Datasheet 2891002 - Phoenix Contact 277-2439-ND 2891002 NETWORK SWITCH-UNMANAGED 8 PORT 181 - Omedelbart
1 954 - Fabrikslager
Tillgängligt: 181
1.265,85000 kr 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Brytare - ohanterad Fast 8 8 10/100
-
-
-
-
-
RJ45 9 ~ 32 VDC IP20 DIN-skena -10°C ~ 60°C
PD-9601G/AC Datasheet Photo Not Available PD-9601G/AC-ND PD-9601G/AC POH INJECTOR 95W 54-57V DESKTOP 582 - Omedelbart Tillgängligt: 582 1.300,77000 kr 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv
-
Fast 1 1 10/100/1000
-
-
-
-
1 RJ45 100 ~ 240 VAC
-
-
-10°C ~ 45°C
BB-ESW108-A Datasheet BB-ESW108-A - B&B SmartWorx, Inc. 1165-BB-ESW108-A-ND BB-ESW108-A 8FE SLIM-TYPE UNMANAGED INDUSTRI 42 - Omedelbart
137 - Fabrikslager
Tillgängligt: 42
1.388,07000 kr 1 Minimum: 1
-
ESW Aktiv Brytare - ohanterad Fast 8 7 10/100 1 100BASE-FX (multimode)
-
-
-
RJ45 12 ~ 48 V DC IP30 DIN-skena -40°C ~ 75°C
108TX Datasheet 108TX - Red Lion Controls RLC203-ND 108TX NETWORK SWITCH-UNMANAGED 8 PORT 131 - Omedelbart Tillgängligt: 131 1.391,21000 kr 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Brytare - ohanterad Fast 8 8 10/100
-
-
-
-
-
RJ45 10 ~ 30 VDC
-
DIN-skena -40°C ~ 70°C
2891929 Datasheet 2891929 - Phoenix Contact 277-2015-ND 2891929 NETWORK SWITCH-UNMANAGED 8 PORT 47 - Omedelbart
3 688 - Fabrikslager
Tillgängligt: 47
1.431,72000 kr 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Brytare - ohanterad Fast 8 8 10/100
-
-
-
-
-
RJ45 18,5 ~ 30,2 V DC IP20 DIN-skena 0°C ~ 60°C
24020080010 Datasheet 24020080010 - HARTING 1195-3626-ND 24020080010 NETWORK SWITCH-UNMANAGED 8 PORT 215 - Omedelbart Tillgängligt: 215 1.456,51000 kr 1 Minimum: 1
-
eCon 2000 Aktiv Brytare - ohanterad Fast 8 8 10/100
-
-
-
-
-
RJ45 9 ~ 60 VDC IP30 DIN-skena 0°C ~ 55°C
1240900000 Datasheet 1240900000 - Weidmüller 281-3298-ND 1240900000 NETWORK SWITCH-UNMANAGED 8 PORT 33 - Omedelbart
105 - Fabrikslager
Tillgängligt: 33
1.486,02000 kr 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Brytare - ohanterad Fast 8 8 10/100
-
-
-
-
-
RJ45 9,6 ~ 60 VDC, 18 ~ 30 VAC IP30 DIN-skena -10°C ~ 60°C
2891003 Datasheet 2891003 - Phoenix Contact 277-2440-ND 2891003 NETWORK SWITCH-UNMANAGED 5 PORT 31 - Omedelbart
357 - Fabrikslager
Tillgängligt: 31
1.527,75000 kr 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Brytare - ohanterad Fast 5 5 10/100
-
-
-
-
-
RJ45 9 ~ 32 VDC IP20 DIN-skena -40°C ~ 75°C
EHG2308 Datasheet EHG2308 - ATOP Technologies EHG2308-ND EHG2308 NETWORK SWITCH-UNMANAGED 8 PORT 29 - Omedelbart Tillgängligt: 29 1.682,97000 kr 1 Minimum: 1
-
EH Aktiv Brytare - ohanterad Fast 8 8 10/100/1000
-
-
-
-
-
RJ45
-
IP50 DIN-skena -10°C ~ 70°C
EKI-2725I-CE Datasheet EKI-2725I-CE - B&B SmartWorx, Inc. EKI-2725I-CE-ND EKI-2725I-CE NETWORK SWITCH-UNMANAGED 5 PORT 70 - Omedelbart Tillgängligt: 70 1.735,52000 kr 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Brytare - ohanterad Fast 5 5 10/100/1000
-
-
-
-
-
RJ45 12 ~ 48 V DC IP30 DIN-skena -10°C ~ 60°C
SLX-5ES-1 Datasheet SLX-5ES-1 - Red Lion Controls RLC409-ND SLX-5ES-1 NETWORK SWITCH-UNMANAGED 5 PORT 44 - Omedelbart Tillgängligt: 44 1.857,39000 kr 1 Minimum: 1
-
Sixnet® nätverk Aktiv Brytare - ohanterad Fast 5 5 10/100
-
-
-
-
-
RJ45 10 ~ 30 VDC IP40 DIN-skena -40°C ~ 85°C
2891005 Datasheet 2891005 - Phoenix Contact 277-2441-ND 2891005 NETWORK SWITCH-UNMANAGED 8 PORT 45 - Omedelbart Tillgängligt: 45 1.955,52000 kr 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Brytare - ohanterad Fast 8 8 10/100
-
-
-
-
-
RJ45 9 ~ 32 VDC IP20 DIN-skena -40°C ~ 75°C
Resultat per sida
Sida 1/200
|< < 1 2 3 4 5 >|

19:59:37 9-19-2020