SEK | EUR | USD
Produktindex > Kontaktdon > Fiberoptikkontakter

Fiberoptikkontakter

Resultat: 1 946
1 946 Återstående
Filteralternativ:
Tillverkare
Rensa
Inkapsling
Rensa
Serie
Rensa
Artikelstatus
Rensa
Kontaktdonsutförande
Rensa
Kontaktdonstyp
Rensa
Simplex/Duplex
Rensa
Läge
Rensa
Fiberkärna, diameter
Rensa
Fiberbeklädning, diameter
Rensa
Kabeldiameter
Rensa
Monteringstyp
Rensa
Fästtyp
Rensa
Höljesfärg
Rensa
Färg skyddsöverdrag
Rensa
Ingångsskydd
Rensa
Egenskaper
Rensa
Fler filter
Färre filter
Sortera resultaten efter:
Visa priser på:
  • Lagerstatus
  • Media tillgängligt
  • Miljö
1 946 Återstående
Resultat per sida
Sida 1/78
|< < 1 2 3 4 5 >|
Jämför artiklar Datasheets Bild Digi-Keys artikelnummer Tillverkarens artikelnummer Tillverkare Beskrivning Tillgängligt antal
Enhetspris
SEK
Minsta tillåtna antal Inkapsling Serie Artikelstatus Kontaktdonsutförande Kontaktdonstyp Simplex/Duplex Läge Fiberkärna, diameter Fiberbeklädning, diameter Kabeldiameter Monteringstyp Fästtyp Höljesfärg Färg skyddsöverdrag Ingångsskydd Egenskaper
   
HFBR-4503Z Datasheet HFBR-4503Z - Broadcom Limited 516-2072-ND HFBR-4503Z CONN FIBER PLUG SMPLX 1000UM 5 085 - Omedelbart Tillgängligt: 5 085 8,51000 kr 1 Minimum: 1 Bulk HFBR Aktiv
-
Stickdon Simplex Singlemode
-
1000µm 2,2mm Frihängande (i serie) Spärrhake Grå
-
-
-
HFBR-4513Z Datasheet HFBR-4513Z - Broadcom Limited 516-2075-ND HFBR-4513Z CONN FIBER PLUG SMPLX 1000UM 0 Tillgängligt: 0
Standardleveranstid 18 veckor
8,51000 kr 1 Minimum: 1 Bulk HFBR Aktiv
-
Stickdon Simplex Singlemode
-
1000µm 2,2mm Frihängande (i serie) Spärrhake Blue
-
-
-
HFBR-4511Z Datasheet HFBR-4511Z - Broadcom Limited 516-2074-ND HFBR-4511Z CONN FIBER PLUG SMPLX 1000UM 45 596 - Omedelbart Tillgängligt: 45 596 9,83000 kr 1 Minimum: 1 Bulk HFBR Aktiv
-
Stickdon Simplex Singlemode
-
1000µm 2,2mm Frihängande (i serie) Snäppfäste Blue
-
-
-
HFBR-4501Z Datasheet HFBR-4501Z - Broadcom Limited 516-2071-ND HFBR-4501Z CONN FIBER PLUG SMPLX 1000UM 9 722 - Omedelbart Tillgängligt: 9 722 9,83000 kr 1 Minimum: 1 Bulk HFBR Aktiv
-
Stickdon Simplex Singlemode
-
1000µm 2,2mm Frihängande (i serie) Snäppfäste Grå
-
-
-
6828129-1 Datasheet 6828129-1 - TE Connectivity AMP Connectors 6828129-1-ND 6828129-1 CONN FIBER LC PLUG DUPLX 1 302 - Omedelbart Tillgängligt: 1 302 235,82000 kr 1 Minimum: 1 Påse
-
Aktiv LC Stickdon Duplex Multimode
-
-
2,0mm Frihängande (i serie) Spärrhake Beige Beige
-
Dammkåpa, dragavlastning
17-300410 Datasheet 17-300410 - Conec 626-1626-ND 17-300410 CONN FIBER LC PLUG DUPLX 166 - Omedelbart Tillgängligt: 166 313,38000 kr 1 Minimum: 1 Påse
-
Aktiv LC Stickdon Duplex Singlemode
-
-
8,0mm Frihängande (i serie) Bajonettlås Blue Svart IP67 - dammtät, vattentät Skyddande topp, dragavlastning
HFBR-4533Z Datasheet HFBR-4533Z - Broadcom Limited 516-2080-ND HFBR-4533Z CONN FIBER PLUG SMPLX 1000UM 6 686 - Omedelbart Tillgängligt: 6 686 8,51000 kr 1 Minimum: 1 Bulk HFBR Aktiv
-
Stickdon Simplex Singlemode
-
1000µm 2,2mm Frihängande (i serie) Snäppfäste Blue
-
-
Krimpfri
HFBR-4531Z Datasheet HFBR-4531Z - Broadcom Limited 516-1749-ND HFBR-4531Z CONN FIBER PLUG SMPLX 1000UM 5 250 - Omedelbart Tillgängligt: 5 250 8,51000 kr 1 Minimum: 1 Bulk HFBR Aktiv
-
Stickdon Simplex Singlemode
-
1000µm 2,2mm Frihängande (i serie) Snäppfäste Svart
-
-
Krimpfri
HFBR-4535Z Datasheet HFBR-4535Z - Broadcom Limited 516-2081-ND HFBR-4535Z CONN FIBER PLUG SMPLX 1000UM 6 810 - Omedelbart Tillgängligt: 6 810 9,83000 kr 1 Minimum: 1 Bulk HFBR Aktiv
-
Stickdon Simplex Singlemode
-
1000µm 2,2mm Frihängande (i serie) Snäppfäste Grå
-
-
Krimpfri
HFBR-4506Z Datasheet HFBR-4506Z - Broadcom Limited 516-2073-ND HFBR-4506Z CONN FIBER PLUG DUPLX 1000UM 3 413 - Omedelbart Tillgängligt: 3 413 15,45000 kr 1 Minimum: 1 Bulk HFBR Aktiv
-
Stickdon Duplex Singlemode
-
1000µm 2,2mm Frihängande (i serie) Snäppfäste White
-
-
Nyckel
17-300210 Datasheet 17-300210 - Conec 626-1635-ND 17-300210 CONN FIBER LC PLUG DUPLX 111 - Omedelbart Tillgängligt: 111 234,83000 kr 1 Minimum: 1 Påse
-
Aktiv LC Stickdon Duplex Multimode
-
-
8,0mm Frihängande (i serie) Bajonettlås Beige Svart IP67 - dammtät, vattentät Skyddande topp, dragavlastning
1060630660 Datasheet 1060630660 - Molex WM17679-ND 1060630660 CONN FIBER SC PLUG SMPLX 1 088 - Omedelbart Tillgängligt: 1 088 88,05000 kr 1 Minimum: 1 Bulk 106063 Aktiv SC Stickdon Simplex Multimode
-
127µm 2,4mm Frihängande (i serie), högervinklad Snäppfäste Beige Beige
-
Dragavlastning
6828094-1 Datasheet 6828094-1 - TE Connectivity AMP Connectors A122472-ND 6828094-1 CONN FIBER LC PLUG SMPLX 695 - Omedelbart Tillgängligt: 695 141,41000 kr 1 Minimum: 1 Påse
-
Aktiv LC Stickdon Simplex Multimode
-
-
2,0mm Frihängande (i serie) Spärrhake Beige Beige
-
Dammkåpa, dragavlastning
1828618-1 Datasheet 1828618-1 - TE Connectivity AMP Connectors A122063-ND 1828618-1 CONN FIBER LC PLUG DUPLX 125UM 111 - Omedelbart Tillgängligt: 111 253,50000 kr 1 Minimum: 1 Box
-
Aktiv LC Stickdon Duplex Multimode 50µm/62,5µm 125µm 7,5mm Frihängande (i serie) Spärrhake Beige Svart IP67 - dammtät, vattentät Skyddande topp, dragavlastning
1060120400 Datasheet 1060120400 - Molex WM16591-ND 1060120400 CONN FIBER ST PLUG SMPLX 127UM 604 - Omedelbart Tillgängligt: 604 51,21000 kr 1 Minimum: 1 Bulk 106012 Aktiv ST Stickdon Simplex Multimode
-
127µm 3,0mm Frihängande (i serie), högervinklad Bajonettlås Silver Svart
-
Dammkåpa, dragavlastning
1060320050 Datasheet 1060320050 - Molex WM21978-ND 1060320050 CONN FIBER SC PLUG SMPLX 127UM 402 - Omedelbart Tillgängligt: 402 52,86000 kr 1 Minimum: 1 Bulk 106032 Aktiv SC Stickdon Simplex Multimode
-
127µm 3,0mm Frihängande (i serie) Snäppfäste Beige White
-
Dragavlastning, avstämbar
1060243300 Datasheet 1060243300 - Molex WM23751-ND 1060243300 CONN FIBER LC PLUG SMPLX 127UM 266 - Omedelbart Tillgängligt: 266 72,85000 kr 1 Minimum: 1 Påse 106024 Aktiv LC Stickdon Simplex Multimode
-
127µm 2,0mm Frihängande (i serie) Spärrhake Beige White
-
Dammkåpa, dragavlastning
1060635300 Datasheet 1060635300 - Molex WM25170-ND 1060635300 CONN FIBER SC PLUG SMPLX 298 - Omedelbart Tillgängligt: 298 86,81000 kr 1 Minimum: 1 Bulk 106063 Aktiv SC Stickdon Simplex Singlemode
-
126µm 2,4mm Frihängande (i serie) Snäppfäste Blue Gul
-
Dragavlastning
MPO-M-MP-12-A-3S-HD Datasheet MPO-M-MP-12-A-3S-HD - Kaga Electronics USA 62-1352-ND MPO-M-MP-12-A-3S-HD 12F MPO CONNECTOR, MALE, MM PREM 191 - Omedelbart Tillgängligt: 191 156,28000 kr 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv MPO Stickdon
-
Multimode 50µm 126µm 3,0mm Frihängande (i serie) Push-Pull Aqua
-
-
Dammkåpa, dragavlastning
1060597100 Datasheet 1060597100 - Molex WM9112-ND 1060597100 CONN FIBER LC PLUG DUPLX 127UM 114 - Omedelbart Tillgängligt: 114 455,62000 kr 1 Minimum: 1 Bulk 106059 Aktiv LC Stickdon Duplex Multimode
-
127µm 3,0mm Frihängande (i serie) Bajonettlås
-
-
-
Skyddande topp, dragavlastning
HFBR-4532Z Datasheet HFBR-4532Z - Broadcom Limited 516-2079-ND HFBR-4532Z CONN FIBER PLUG SMPLX 1000UM 7 890 - Omedelbart Tillgängligt: 7 890 9,83000 kr 1 Minimum: 1 Bulk HFBR Aktiv
-
Stickdon Simplex Singlemode
-
1000µm 2,2mm Frihängande (i serie) Spärrhake Svart
-
-
Krimpfri
1060100000 Datasheet 1060100000 - Molex WM13027-ND 1060100000 CONN FIBER ST PLUG SMPLX 127UM 203 - Omedelbart Tillgängligt: 203 28,50000 kr
-
Bulk 106010 Föråldrad ST Stickdon Simplex Multimode
-
127µm 3,0mm Frihängande (i serie) Bajonettlås Svart Svart
-
Dammkåpa, dragavlastning
1060530500 Datasheet 1060530500 - Molex WM20680-ND 1060530500 CONN FIBER FC PLUG SMPLX 127UM 302 - Omedelbart Tillgängligt: 302 105,73000 kr
-
Bulk 106053 Föråldrad FC Stickdon Simplex Multimode
-
127µm 0,9mm Frihängande (i serie) Gängad Silver Svart
-
Dammkåpa, dragavlastning
1060530100 Datasheet Photo Not Available WM25477-ND 1060530100 FC CONN(MMPC+ZR) 127UM BLACK BT 358 - Omedelbart Tillgängligt: 358 134,64000 kr
-
Bulk 106053 Föråldrad FC Stickdon Simplex Multimode
-
127µm 1,6mm, 2,0mm Frihängande (i serie) Gängad Silver Svart
-
Dammkåpa, dragavlastning
5504008-3 Datasheet 5504008-3 - TE Connectivity AMP Connectors A33710-ND 5504008-3 CONN FIBER ST PLUG SMPLX 125UM 41 - Omedelbart Tillgängligt: 41 159,58000 kr 1 Minimum: 1 Box
-
Aktiv ST Stickdon Simplex Multimode
-
125µm 3,1mm Frihängande (i serie) Bajonettlås Silver Svart
-
Dammkåpa, dragavlastning
Resultat per sida
Sida 1/78
|< < 1 2 3 4 5 >|

21:46:47 1-17-2021