Produktindex > Kontaktdon > Fiberoptikkontakter - adaptrar

Resultat: 2 119
2 119 Återstående
Filteralternativ:
Tillverkare
Rensa
Serie
Rensa
Artikelstatus
Rensa
Typ
Rensa
Omvandla från (adapterände)
Rensa
Omvandla till (adapterände)
Rensa
Simplex/Duplex
Rensa
Läge
Rensa
Monteringstyp
Rensa
Höljematerial
Rensa
Ändhylsmaterial
Rensa
Funktioner
Rensa
Färg
Rensa
Fler filter
Färre filter
Sortera resultaten efter:
Visa priser på: ?
  • Lagerstatus
  • Media tillgängligt
  • Miljö
2 119 Återstående
Resultat per sida
Sida 1/85
|< < 1 2 3 4 5 >|
Jämför artiklar Datasheets Bild Digi-Keys artikelnummer Tillverkarens artikelnummer Tillverkare Beskrivning Tillgängligt antal
?
Enhetspris
SEK
?
Minsta tillåtna antal
?
Serie Artikelstatus Typ Omvandla från (adapterände) Omvandla till (adapterände) Simplex/Duplex Läge Monteringstyp Höljematerial Ändhylsmaterial Funktioner Färg
   
1061131000 Datasheet 1061131000 - Molex WM14153-ND Molex CONN COUPLER RCPT ST-ST SIMPLEX 2 505 - Omedelbart Tillgängligt: 2 505 26,85000 kr 1 Minimum: 1 106113 Aktiv Koppling ST-uttag ST Receptacle Simplex Multimode Panelmontering, mellanvägg Metall Polymer Dammlock Silver
1061101000 Datasheet 1061101000 - Molex WM14152-ND Molex CONN COUPLER RCPT ST-ST SIMPLEX 2 501 - Omedelbart Tillgängligt: 2 501 56,49000 kr 1 Minimum: 1 106110 Aktiv Koppling ST-uttag ST Receptacle Simplex Singlemode Panelmontering, mellanvägg Metall Ceramic Dammlock Silver
1061523000 Datasheet 1061523000 - Molex WM8679-ND Molex CONN COUPLER RCPT FC-FC SIMPLEX 4 997 - Omedelbart Tillgängligt: 4 997 77,32000 kr 1 Minimum: 1 106152 Aktiv Koppling FC-uttag FC Receptacle Simplex Singlemode Panelmontering, mellanvägg Polymer Ceramic Dammlock Silver
1061241000 Datasheet 1061241000 - Molex WM8675-ND Molex CONN COUPLER RCPT LC-LC SIMPLEX 711 - Omedelbart Tillgängligt: 711 98,80000 kr 1 Minimum: 1 106124 Aktiv Koppling LC-uttag LC Receptacle Simplex Singlemode Panelmontering, snäppfäste Polymer Zirconia
-
Blue
EHLC2M Datasheet EHLC2M - Switchcraft Inc. SC1564-ND Switchcraft Inc. CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 357 - Omedelbart Tillgängligt: 357 157,33000 kr 1 Minimum: 1 EHLC2 Aktiv Koppling LC-uttag LC Receptacle Duplex Multimode Panelmontering, fyrkanting fläns Polyoxymetylen (POM) acetal Phosphor Bronze Dammlock Beige
EHLC2 Datasheet EHLC2 - Switchcraft Inc. SC2062-ND Switchcraft Inc. CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 227 - Omedelbart Tillgängligt: 227 157,33000 kr 1 Minimum: 1 EHLC2 Aktiv Koppling LC-uttag LC Receptacle Duplex Singlemode Panelmontering, fyrkanting fläns Polyoxymetylen (POM) acetal Zirconia Dammlock Blue
1061271400 Datasheet 1061271400 - Molex WM3659-ND Molex CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 317 - Omedelbart Tillgängligt: 317 163,35000 kr 1 Minimum: 1 106127 Aktiv Koppling LC-uttag LC Receptacle Duplex Singlemode Panelmontering, fläns; snäppfäste Polymer Zirconia Dammkåpa, slutare Blue
17-300240 Datasheet 17-300240 - Conec 626-1633-ND Conec CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 438 - Omedelbart Tillgängligt: 438 189,64000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv Koppling LC-uttag LC Receptacle Duplex Multimode Panelmontering, mellanvägg Polyester Phosphor Bronze
-
Black
17-300230 Datasheet 17-300230 - Conec 626-1634-ND Conec CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 259 - Omedelbart Tillgängligt: 259 199,55000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv Koppling LC-uttag LC Receptacle Duplex Singlemode Panelmontering, mellanvägg Polyester Ceramic
-
Black
1061162100 Datasheet 1061162100 - Molex WM8728-ND Molex CONN COUPLER RCPT SC-SC SIMPLEX 328 - Omedelbart Tillgängligt: 328 224,28000 kr 1 Minimum: 1 106116 Aktiv Koppling SC-uttag SC Receptacle Simplex Singelmod/multimod Panelmontering, fläns; snäppfäste Metall Zirconia Avskärmad, slutare Silver
1061151110 Datasheet 1061151110 - Molex WM3657-ND Molex CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 584 - Omedelbart
200 - Fabrikslager ?
Tillgängligt: 584
251,32000 kr 1 Minimum: 1 106115 Aktiv Koppling LC-uttag LC Receptacle Duplex Singelmod/multimod Panelmontering, fläns (2 hål) Zink (pressgjuten) Zirconia Dammkåpa, avskärmad, slutare Silver
1061141100 Datasheet 1061141100 - Molex WM4427-ND Molex CONN COUPLR RCPT MPO-MPO SIMPLEX 961 - Omedelbart Tillgängligt: 961 274,93000 kr 1 Minimum: 1 106114 Aktiv Adapter MPO-uttag MPO Receptacle Simplex Singelmod/multimod Panelmontering, fläns (2 hål) Zink (pressgjuten)
-
Dammkåpa, avskärmad, slutare Silver
1061230400 Datasheet 1061230400 - Molex WM8759-ND Molex CONN COUPLER RCPT LC-LC 4-PLEX 1 070 - Omedelbart Tillgängligt: 1 070 251,13000 kr 1 Minimum: 1 106123 Aktiv Koppling LC-uttag LC Receptacle 4-plex Singlemode Panelmontering, fläns; snäppfäste Polymer Zirconia Dammkåpa, slutare Blue
1061230500 Datasheet 1061230500 - Molex WM14938-ND Molex CONN COUPLER RCPT LC-LC 4-PLEX 1 125 - Omedelbart Tillgängligt: 1 125 307,52000 kr 1 Minimum: 1 106123 Aktiv Koppling LC-uttag LC Receptacle 4-plex Singelmod/multimod Panelmontering, snäppfäste Polymer Ceramic Dammkåpa, avskärmad, slutare Blue
17-300390 Datasheet 17-300390 - Conec 626-1627-ND Conec CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 110 - Omedelbart Tillgängligt: 110 367,62000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv Koppling LC-uttag LC Receptacle Duplex Multimode Panelmontering, mellanvägg Zink (pressgjuten) Phosphor Bronze Skyddslock Silver
FO-FC-FS(FC-A1)-STD Datasheet FO-FC-FS(FC-A1)-STD - JAE Electronics 670-1726-ND JAE Electronics CONN COUPLER RCPT FC-FC SIMPLEX 165 - Omedelbart Tillgängligt: 165 414,29000 kr 1 Minimum: 1 FO-FC Aktiv Koppling FC-uttag FC Receptacle Simplex Singelmod/multimod Panelfäste Rostfritt stål Ceramic Hävarm Silver
HFBR-4515Z Datasheet HFBR-4515Z - Broadcom Limited 516-2076-ND Broadcom Limited CONN COUPLER RCPT POF-POF DUPLEX 3 666 - Omedelbart Tillgängligt: 3 666 16,85000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv Koppling POF-uttag POF Receptacle Duplex
-
Panelmontering, mellanvägg
-
-
-
Blue
HFBR-4505Z Datasheet HFBR-4505Z - Broadcom Limited 516-1748-ND Broadcom Limited CONN COUPLER RCPT POF-POF DUPLEX 3 267 - Omedelbart Tillgängligt: 3 267 16,85000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv Koppling POF-uttag POF Receptacle Duplex
-
Panelmontering, mellanvägg
-
-
-
Gray
1061563000 Datasheet 1061563000 - Molex WM14162-ND Molex CONN COUPLER RCPT FC-FC SIMPLEX 416 - Omedelbart Tillgängligt: 416 67,32000 kr 1 Minimum: 1 106156 Aktiv Koppling FC-uttag FC Receptacle Simplex Singlemode Panelmontering, mellanvägg Polymer Phosphor Bronze Dammlock Silver
8211-APC Datasheet 8211-APC - 3M 3M157399-ND 3M APC ADAPT FC APC SM ANGL POL 852 - Omedelbart Tillgängligt: 852 79,64000 kr 1 Minimum: 1
*
Aktiv
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
1061121000 Datasheet 1061121000 - Molex WM17070-ND Molex CONN COUPLER RCPT ST-ST SIMPLEX 440 - Omedelbart Tillgängligt: 440 76,21000 kr 1 Minimum: 1 106112 Aktiv Koppling ST-uttag ST Receptacle Simplex Multimode Panelmontering, mellanvägg Metall Phosphor Bronze Dammlock Silver
1061720000 Datasheet 1061720000 - Molex WM14164-ND Molex CONN ADAPTER RCPT ST-FC SIMPLEX 1 094 - Omedelbart Tillgängligt: 1 094 77,14000 kr 1 Minimum: 1 106172 Aktiv Adapter ST-uttag FC Receptacle Simplex Singlemode Panelmontering, mellanvägg Polymer Zirconia
-
Silver
1061561000 Datasheet 1061561000 - Molex WM14161-ND Molex CONN COUPLER RCPT FC-FC SIMPLEX 157 - Omedelbart Tillgängligt: 157 77,51000 kr 1 Minimum: 1 106156 Aktiv Koppling FC-uttag FC Receptacle Simplex Singelmod/multimod Panelmontering, mellanvägg Polymer Phosphor Bronze Dammlock Silver
1061700550 Datasheet 1061700550 - Molex WM14163-ND Molex CONN COUPLER RCPT SC-SC SIMPLEX 204 - Omedelbart Tillgängligt: 204 91,77000 kr 1 Minimum: 1 106170 Aktiv Koppling SC-uttag SC Receptacle Simplex Singlemode Panelmontering, snäppfäste Polymer Ceramic Dammkåpa, slutare Blue
1061613500 Datasheet 1061613500 - Molex WM3661-ND Molex CONN COUPLER RCPT SC-SC SIMPLEX 725 - Omedelbart Tillgängligt: 725 103,90000 kr 1 Minimum: 1 106161 Aktiv Koppling SC-uttag SC Receptacle Simplex Singlemode Panelmontering, fläns; snäppfäste Polymer Zirconia Vinkelpolerad, dammskyddande topp, slutare Green
Resultat per sida
Sida 1/85
|< < 1 2 3 4 5 >|

05:38:58 3-23-2019