SEK | EUR | USD
Produktindex > Kontaktdon > Fiberoptikkontakter - adaptrar

Fiberoptikkontakter - adaptrar

Resultat: 2 802
2 802 Återstående
Filteralternativ:
Tillverkare
Rensa
Inkapsling
Rensa
Serie
Rensa
Artikelstatus
Rensa
Typ
Rensa
Omvandla från (adapterände)
Rensa
Omvandla till (adapterände)
Rensa
Simplex/Duplex
Rensa
Läge
Rensa
Monteringstyp
Rensa
Höljesmaterial
Rensa
Ändhylsmaterial
Rensa
Egenskaper
Rensa
Färg
Rensa
Fler filter
Färre filter
Sortera resultaten efter:
Visa priser på:
  • Lagerstatus
  • Media tillgängligt
  • Miljö
  • MARKETPLACE-PRODUKT
2 802 Återstående
Resultat per sida
Sida 1/113
|< < 1 2 3 4 5 >|
Jämför artiklar Datasheets Bild Digi-Keys artikelnummer Tillverkarens artikelnummer Tillverkare Beskrivning Tillgängligt antal
Enhetspris
SEK
Minsta tillåtna antal Inkapsling Serie Artikelstatus Typ Omvandla från (adapterände) Omvandla till (adapterände) Simplex/Duplex Läge Monteringstyp Höljesmaterial Ändhylsmaterial Egenskaper Färg
   
HFBR-4505Z Datasheet HFBR-4505Z - Broadcom Limited 516-1748-ND HFBR-4505Z Broadcom Limited CONN COUPLER RCPT POF-POF DUPLEX 15 487 - Omedelbart Tillgängligt: 15 487 16,82000 kr 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv Koppling POF-uttag POF-uttag Duplex
-
Panelmontering, mellanvägg
-
-
-
Grå
1061101000 Datasheet 1061101000 - Molex WM14152-ND 1061101000 Molex CONN COUPLER RCPT ST-ST SIMPLEX 755 - Omedelbart Tillgängligt: 755 49,55000 kr 1 Minimum: 1 Bulk 106110 Aktiv Koppling ST-uttag ST-uttag Simplex Singlemode Panelmontering, mellanvägg Metall Keramisk Dammlock Silver
1061523000 Datasheet 1061523000 - Molex WM8679-ND 1061523000 Molex CONN COUPLER RCPT FC-FC SIMPLEX 3 590 - Omedelbart Tillgängligt: 3 590 61,10000 kr 1 Minimum: 1 Bulk 106152 Aktiv Koppling FC-uttag FC-uttag Simplex Singlemode Panelmontering, mellanvägg Polymer Keramisk Dammlock Silver
1061613000 Datasheet 1061613000 - Molex WM3660-ND 1061613000 Molex CONN COUPLER RCPT SC-SC SIMPLEX 415 - Omedelbart Tillgängligt: 415 71,98000 kr 1 Minimum: 1 Påse 106161 Aktiv Koppling SC Receptacle SC Receptacle Simplex Singlemode Panelmontering, fläns; snäppfäste Polymer Fosforbrons Dammkåpa, slutare Grön
1061522000 Datasheet 1061522000 - Molex WM14160-ND 1061522000 Molex CONN COUPLER RCPT FC-FC SIMPLEX 1 031 - Omedelbart Tillgängligt: 1 031 118,69000 kr 1 Minimum: 1 Bulk 106152 Aktiv Koppling FC-uttag FC-uttag Simplex Singlemode Panelmontering, fyrkanting fläns Polymer Keramisk Vinkelpolerad, dammskyddande topp Silver
EHLC2M Datasheet EHLC2M - Switchcraft Inc. SC1564-ND EHLC2M Switchcraft Inc. CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 205 - Omedelbart Tillgängligt: 205 150,91000 kr 1 Minimum: 1 Bulk EHLC2 Aktiv Koppling LC-uttag LC-uttag Duplex Multimode Panelmontering, fyrkanting fläns Polyoxymetylen (POM) acetal Fosforbrons Dammlock Beige
1061271590 Datasheet 1061271590 - Molex WM8677-ND 1061271590 Molex CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 2 384 - Omedelbart
100 - Fabrikslager
Tillgängligt: 2 384
170,33000 kr 1 Minimum: 1 Bulk 106127 Aktiv Koppling LC-uttag LC-uttag Duplex Singelmod/multimod Panelmontering, fläns; snäppfäste Polymer Zirconia Dammkåpa, slutare Silver
1061152100 Datasheet 1061152100 - Molex WM6359-ND 1061152100 Molex CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 5 168 - Omedelbart Tillgängligt: 5 168 188,07000 kr 1 Minimum: 1 Bulk 106115 Aktiv Koppling LC-uttag LC-uttag Duplex Singelmod/multimod Panelmontering, snäppfäste Zink (pressgjuten) Zirconia Dammkåpa, avskärmad Silver
1061230300 Datasheet 1061230300 - Molex WM17252-ND 1061230300 Molex CONN COUPLER RCPT LC-LC 4-PLEX 380 - Omedelbart Tillgängligt: 380 203,06000 kr 1 Minimum: 1 Bulk 106123 Aktiv Koppling LC-uttag LC-uttag 4-plex Singlemode Panelmontering, fläns; snäppfäste Polymer Zirconia Dammlock Blue
1061162100 Datasheet 1061162100 - Molex WM8728-ND 1061162100 Molex CONN COUPLER RCPT SC-SC SIMPLEX 543 - Omedelbart Tillgängligt: 543 204,73000 kr 1 Minimum: 1 Bulk 106116 Aktiv Koppling SC Receptacle SC Receptacle Simplex Singelmod/multimod Panelmontering, fläns; snäppfäste Metall Zirconia Avskärmad, slutare Silver
1061151100 Datasheet 1061151100 - Molex WM14156-ND 1061151100 Molex CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 117 - Omedelbart Tillgängligt: 117 210,76000 kr 1 Minimum: 1 Bulk 106115 Aktiv Koppling LC-uttag LC-uttag Duplex Singelmod/multimod Panelmontering, fläns (2 hål) Zink (pressgjuten) Zirconia Dammkåpa, avskärmad Silver
1061151110 Datasheet 1061151110 - Molex WM3657-ND 1061151110 Molex CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 1 313 - Omedelbart Tillgängligt: 1 313 215,69000 kr 1 Minimum: 1 Tråg 106115 Aktiv Koppling LC-uttag LC-uttag Duplex Singelmod/multimod Panelmontering, fläns (2 hål) Zink (pressgjuten) Zirconia Dammkåpa, avskärmad, slutare Silver
1061141150 Datasheet 1061141150 - Molex WM10355-ND 1061141150 Molex CONN ADAPTER RCPT MPO-MT SIMPLEX 387 - Omedelbart
300 - Fabrikslager
Tillgängligt: 387
225,49000 kr 1 Minimum: 1 Tråg 106114 Aktiv Adapter MPO-uttag MT-uttag Simplex Singelmod/multimod Panelmontering, fläns (2 hål) Zink (pressgjuten)
-
Avskärmad, slutare Silver
1061232200 Datasheet 1061232200 - Molex WM9703-ND 1061232200 Molex CONN COUPLER RCPT LC-LC 4-PLEX 119 - Omedelbart Tillgängligt: 119 229,25000 kr 1 Minimum: 1 Bulk 106123 Aktiv Koppling LC-uttag LC-uttag 4-plex Singlemode Panelmontering, fläns; snäppfäste Polymer Zirconia Vinkelpolerad, dammskyddande topp, inre slutare Grön
1061141100 Datasheet 1061141100 - Molex WM4427-ND 1061141100 Molex CONN COUPLR RCPT MPO-MPO SIMPLEX 774 - Omedelbart
900 - Fabrikslager
Tillgängligt: 774
233,52000 kr 1 Minimum: 1 Tråg 106114 Aktiv Adapter MPO-uttag MPO-uttag Simplex Singelmod/multimod Panelmontering, fläns (2 hål) Zink (pressgjuten)
-
Dammkåpa, avskärmad, slutare Silver
1061230400 Datasheet 1061230400 - Molex WM8759-ND 1061230400 Molex CONN COUPLER RCPT LC-LC 4-PLEX 495 - Omedelbart Tillgängligt: 495 240,72000 kr 1 Minimum: 1 Bulk 106123 Aktiv Koppling LC-uttag LC-uttag 4-plex Singlemode Panelmontering, fläns; snäppfäste Polymer Zirconia Dammkåpa, slutare Blue
1061141400 Datasheet 1061141400 - Molex WM14155-ND 1061141400 Molex CONN COUPLR RCPT MPO-MPO SIMPLEX 453 - Omedelbart
500 - Fabrikslager
Tillgängligt: 453
278,97000 kr 1 Minimum: 1 Bulk 106114 Aktiv Koppling MPO-uttag MPO-uttag Simplex Singelmod/multimod Panelmontering, fläns (2 hål) Zink (pressgjuten)
-
Dammkåpa, avskärmad, slutare Silver
1061230650 Datasheet 1061230650 - Molex WM17633-ND 1061230650 Molex CONN COUPLER RCPT LC-LC 4-PLEX 416 - Omedelbart Tillgängligt: 416 275,88000 kr 1 Minimum: 1 Bulk 106123 Aktiv Koppling LC-uttag LC-uttag 4-plex Singelmod/multimod Panelmontering, fläns Polymer Keramisk Vinkelpolerad, dammskyddande topp, avskärmad, slutare Grön
1061230500 Datasheet 1061230500 - Molex WM14938-ND 1061230500 Molex CONN COUPLER RCPT LC-LC 4-PLEX 912 - Omedelbart Tillgängligt: 912 294,71000 kr 1 Minimum: 1 Bulk 106123 Aktiv Koppling LC-uttag LC-uttag 4-plex Singelmod/multimod Panelmontering, snäppfäste Polymer Keramisk Dammkåpa, avskärmad, slutare Blue
1061230600 Datasheet 1061230600 - Molex WM6361-ND 1061230600 Molex CONN COUPLER RCPT LC-LC 4-PLEX 272 - Omedelbart Tillgängligt: 272 289,60000 kr 1 Minimum: 1 Bulk 106123 Aktiv Koppling LC-uttag LC-uttag 4-plex Singelmod/multimod Panelmontering, fläns Polymer Keramisk Vinklad, dammskyddande topp, avskärmad, slutare Blue
FO-FC-FS(FC-A1)-STD Datasheet FO-FC-FS(FC-A1)-STD - JAE Electronics 670-1726-ND FO-FC-FS(FC-A1)-STD JAE Electronics CONN COUPLER RCPT FC-FC SIMPLEX 201 - Omedelbart Tillgängligt: 201 378,24000 kr 1 Minimum: 1 Påse FO-FC Aktiv Koppling FC-uttag FC-uttag Simplex Singelmod/multimod Panelfäste Rostfritt stål Keramisk Hävarm Silver
1061210950 Datasheet 1061210950 - Molex WM9839-ND 1061210950 Molex CONN COUPLER RCPT LC-LC 8-PLEX 232 - Omedelbart
1 080 - Fabrikslager
Tillgängligt: 232
523,21000 kr 1 Minimum: 1 Bulk 106121 Aktiv Koppling LC-uttag LC-uttag 8-plex Multimode Panelmontering, snäppfäste Polymer Keramisk Dammkåpa, avskärmad, slutare Blue
HFBR-4515Z Datasheet HFBR-4515Z - Broadcom Limited 516-2076-ND HFBR-4515Z Broadcom Limited CONN COUPLER RCPT POF-POF DUPLEX 7 720 - Omedelbart Tillgängligt: 7 720 16,82000 kr 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv Koppling POF-uttag POF-uttag Duplex
-
Panelmontering, mellanvägg
-
-
-
Blue
1061521000 Datasheet 1061521000 - Molex WM8678-ND 1061521000 Molex CONN COUPLER RCPT FC-FC SIMPLEX 132 - Omedelbart Tillgängligt: 132 70,81000 kr 1 Minimum: 1 Bulk 106152 Aktiv Koppling FC-uttag FC-uttag Simplex Singelmod/multimod Panelmontering, mellanvägg Polymer Keramisk Dammlock Silver
1061241000 Datasheet 1061241000 - Molex WM8675-ND 1061241000 Molex CONN COUPLER RCPT LC-LC SIMPLEX 183 - Omedelbart Tillgängligt: 183 90,23000 kr 1 Minimum: 1 Bulk 106124 Aktiv Koppling LC-uttag LC-uttag Simplex Singlemode Panelmontering, snäppfäste Polymer Zirconia
-
Blue
Resultat per sida
Sida 1/113
|< < 1 2 3 4 5 >|

15:04:33 5-11-2021