SEK | EUR | USD
Produktindex > Kontaktdon > Fiberoptikkontakter - adaptrar

Fiberoptikkontakter - adaptrar

Resultat: 2 768
2 768 Återstående
Filteralternativ:
Tillverkare
Rensa
Inkapsling
Rensa
Serie
Rensa
Artikelstatus
Rensa
Typ
Rensa
Omvandla från (adapterände)
Rensa
Omvandla till (adapterände)
Rensa
Simplex/Duplex
Rensa
Läge
Rensa
Monteringstyp
Rensa
Höljesmaterial
Rensa
Ändhylsmaterial
Rensa
Egenskaper
Rensa
Färg
Rensa
Fler filter
Färre filter
Sortera resultaten efter:
Visa priser på:
  • Lagerstatus
  • Media tillgängligt
  • Miljö
2 768 Återstående
Resultat per sida
Sida 1/111
|< < 1 2 3 4 5 >|
Jämför artiklar Datasheets Bild Digi-Keys artikelnummer Tillverkarens artikelnummer Tillverkare Beskrivning Tillgängligt antal
Enhetspris
SEK
Minsta tillåtna antal Inkapsling Serie Artikelstatus Typ Omvandla från (adapterände) Omvandla till (adapterände) Simplex/Duplex Läge Monteringstyp Höljesmaterial Ändhylsmaterial Egenskaper Färg
   
HFBR-4505Z Datasheet HFBR-4505Z - Broadcom Limited 516-1748-ND HFBR-4505Z CONN COUPLER RCPT POF-POF DUPLEX 2 318 - Omedelbart Tillgängligt: 2 318 15,31000 kr 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Koppling POF-uttag POF-uttag Duplex
-
Panelmontering, mellanvägg
-
-
-
Grå
1061101000 Datasheet 1061101000 - Molex WM14152-ND 1061101000 CONN COUPLER RCPT ST-ST SIMPLEX 709 - Omedelbart Tillgängligt: 709 52,46000 kr 1 Minimum: 1
-
106110 Aktiv Koppling ST-uttag ST-uttag Simplex Singlemode Panelmontering, mellanvägg Metall Keramisk Dammlock Silver
1061523000 Datasheet 1061523000 - Molex WM8679-ND 1061523000 CONN COUPLER RCPT FC-FC SIMPLEX 2 154 - Omedelbart Tillgängligt: 2 154 66,91000 kr 1 Minimum: 1
-
106152 Aktiv Koppling FC-uttag FC-uttag Simplex Singlemode Panelmontering, mellanvägg Polymer Keramisk Dammlock Silver
1061522000 Datasheet 1061522000 - Molex WM14160-ND 1061522000 CONN COUPLER RCPT FC-FC SIMPLEX 397 - Omedelbart Tillgängligt: 397 120,74000 kr 1 Minimum: 1
-
106152 Aktiv Koppling FC-uttag FC-uttag Simplex Singlemode Panelmontering, fyrkanting fläns Polymer Keramisk Vinkelpolerad, dammskyddande topp Silver
1061261400 Datasheet 1061261400 - Molex WM8676-ND 1061261400 CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 1 026 - Omedelbart Tillgängligt: 1 026 131,32000 kr 1 Minimum: 1
-
106126 Aktiv Koppling LC-uttag LC-uttag Duplex Singlemode Panelmontering, fläns; snäppfäste Polymer Zirconia Dammlock Blue
1061271400 Datasheet 1061271400 - Molex WM3659-ND 1061271400 CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 154 - Omedelbart Tillgängligt: 154 151,70000 kr 1 Minimum: 1
-
106127 Aktiv Koppling LC-uttag LC-uttag Duplex Singlemode Panelmontering, fläns; snäppfäste Polymer Zirconia Dammkåpa, slutare Blue
1061810007 Datasheet 1061810007 - Molex WM14165-ND 1061810007 CONN COUPLR RCPT MTP-MTP SIMPLEX 153 - Omedelbart
400 - Fabrikslager
Tillgängligt: 153
176,30000 kr 1 Minimum: 1
-
106181 Aktiv Koppling MTP-uttag MTP-uttag Simplex Singelmod/multimod Panelmontering, fläns; snäppfäste Polyeterimid (PEI)
-
Dammlock Svart
17-300230 Datasheet 17-300230 - Conec 626-1634-ND 17-300230 CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 133 - Omedelbart Tillgängligt: 133 185,33000 kr 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Koppling LC-uttag LC-uttag Duplex Singlemode Panelmontering, mellanvägg Polyester Keramisk
-
Svart
1061151106 Datasheet 1061151106 - Molex WM16783-ND 1061151106 CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 388 - Omedelbart Tillgängligt: 388 192,55000 kr 1 Minimum: 1
-
106115 Aktiv Koppling LC-uttag LC-uttag Duplex Multimode Panelmontering, fläns (2 hål) Zink (pressgjuten) Fosforbrons Dammkåpa, avskärmad Silver
1061152100 Datasheet 1061152100 - Molex WM6359-ND 1061152100 CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 2 583 - Omedelbart Tillgängligt: 2 583 196,94000 kr 1 Minimum: 1
-
106115 Aktiv Koppling LC-uttag LC-uttag Duplex Singelmod/multimod Panelmontering, snäppfäste Zink (pressgjuten) Zirconia Dammkåpa, avskärmad Silver
1061162100 Datasheet 1061162100 - Molex WM8728-ND 1061162100 CONN COUPLER RCPT SC-SC SIMPLEX 989 - Omedelbart Tillgängligt: 989 208,29000 kr 1 Minimum: 1
-
106116 Aktiv Koppling SC Receptacle SC Receptacle Simplex Singelmod/multimod Panelmontering, fläns; snäppfäste Metall Zirconia Avskärmad, slutare Silver
1061151100 Datasheet 1061151100 - Molex WM14156-ND 1061151100 CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 507 - Omedelbart Tillgängligt: 507 214,31000 kr 1 Minimum: 1
-
106115 Aktiv Koppling LC-uttag LC-uttag Duplex Singelmod/multimod Panelmontering, fläns (2 hål) Zink (pressgjuten) Zirconia Dammkåpa, avskärmad Silver
1061151110 Datasheet 1061151110 - Molex WM3657-ND 1061151110 CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 894 - Omedelbart Tillgängligt: 894 233,40000 kr 1 Minimum: 1
-
106115 Aktiv Koppling LC-uttag LC-uttag Duplex Singelmod/multimod Panelmontering, fläns (2 hål) Zink (pressgjuten) Zirconia Dammkåpa, avskärmad, slutare Silver
1061141150 Datasheet 1061141150 - Molex WM10355-ND 1061141150 CONN ADAPTER RCPT MPO-MT SIMPLEX 570 - Omedelbart
300 - Fabrikslager
Tillgängligt: 570
234,01000 kr 1 Minimum: 1
-
106114 Aktiv Adapter MPO-uttag MT-uttag Simplex Singelmod/multimod Panelmontering, fläns (2 hål) Zink (pressgjuten)
-
Avskärmad, slutare Silver
1061152110 Datasheet 1061152110 - Molex WM20685-ND 1061152110 CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 877 - Omedelbart Tillgängligt: 877 244,84000 kr 1 Minimum: 1
-
106115 Aktiv Koppling LC-uttag LC-uttag Duplex Singelmod/multimod Panelmontering, snäppfäste Zink (pressgjuten) Zirconia Dammkåpa, avskärmad, slutare Silver
1061141100 Datasheet 1061141100 - Molex WM4427-ND 1061141100 CONN COUPLR RCPT MPO-MPO SIMPLEX 182 - Omedelbart
1 100 - Fabrikslager
Tillgängligt: 182
255,33000 kr 1 Minimum: 1
-
106114 Aktiv Adapter MPO-uttag MPO-uttag Simplex Singelmod/multimod Panelmontering, fläns (2 hål) Zink (pressgjuten)
-
Dammkåpa, avskärmad, slutare Silver
1061141400 Datasheet 1061141400 - Molex WM14155-ND 1061141400 CONN COUPLR RCPT MPO-MPO SIMPLEX 587 - Omedelbart Tillgängligt: 587 270,56000 kr 1 Minimum: 1
-
106114 Aktiv Koppling MPO-uttag MPO-uttag Simplex Singelmod/multimod Panelmontering, fläns (2 hål) Zink (pressgjuten)
-
Dammkåpa, avskärmad, slutare Silver
1061230650 Datasheet 1061230650 - Molex WM17633-ND 1061230650 CONN COUPLER RCPT LC-LC 4-PLEX 421 - Omedelbart Tillgängligt: 421 280,62000 kr 1 Minimum: 1
-
106123 Aktiv Koppling LC-uttag LC-uttag 4-plex Singelmod/multimod Panelmontering, fläns Polymer Keramisk Vinkelpolerad, dammskyddande topp, avskärmad, slutare Grön
17-300710 Datasheet 17-300710 - Conec 626-1621-ND 17-300710 CONN COUPLER RCPT LC-LC DUPLEX 132 - Omedelbart Tillgängligt: 132 383,56000 kr 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Koppling LC-uttag LC-uttag Duplex Multimode Panelmontering, fläns Zink (pressgjuten) Fosforbrons Monteringsdelar, skyddande topp Silver
FO-FC-FS(FC-A1)-STD Datasheet FO-FC-FS(FC-A1)-STD - JAE Electronics 670-1726-ND FO-FC-FS(FC-A1)-STD CONN COUPLER RCPT FC-FC SIMPLEX 118 - Omedelbart Tillgängligt: 118 384,76000 kr 1 Minimum: 1
-
FO-FC Aktiv Koppling FC-uttag FC-uttag Simplex Singelmod/multimod Panelfäste Rostfritt stål Keramisk Hävarm Silver
1061210950 Datasheet 1061210950 - Molex WM9839-ND 1061210950 CONN COUPLER RCPT LC-LC 8-PLEX 270 - Omedelbart
630 - Fabrikslager
Tillgängligt: 270
535,52000 kr 1 Minimum: 1
-
106121 Aktiv Koppling LC-uttag LC-uttag 8-plex Multimode Panelmontering, snäppfäste Polymer Keramisk Dammkåpa, avskärmad, slutare Blue
HFBR-4515Z Datasheet HFBR-4515Z - Broadcom Limited 516-2076-ND HFBR-4515Z CONN COUPLER RCPT POF-POF DUPLEX 4 642 - Omedelbart Tillgängligt: 4 642 15,31000 kr 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Koppling POF-uttag POF-uttag Duplex
-
Panelmontering, mellanvägg
-
-
-
Blue
5012660000 Datasheet 5012660000 - Molex WM14167-ND 5012660000 CONN COUPLR RCPT SMI-SMI SIMPLEX 197 - Omedelbart Tillgängligt: 197 71,81000 kr 1 Minimum: 1
-
501266 Aktiv Koppling SMI-uttag SMI-uttag Duplex Multimode Panelmontering, fläns (2 hål) Polyester Keramisk
-
Grå
1061521000 Datasheet 1061521000 - Molex WM8678-ND 1061521000 CONN COUPLER RCPT FC-FC SIMPLEX 353 - Omedelbart Tillgängligt: 353 71,98000 kr 1 Minimum: 1
-
106152 Aktiv Koppling FC-uttag FC-uttag Simplex Singelmod/multimod Panelmontering, mellanvägg Polymer Keramisk Dammlock Silver
1061613000 Datasheet 1061613000 - Molex WM3660-ND 1061613000 CONN COUPLER RCPT SC-SC SIMPLEX 429 - Omedelbart Tillgängligt: 429 73,19000 kr 1 Minimum: 1
-
106161 Aktiv Koppling SC Receptacle SC Receptacle Simplex Singlemode Panelmontering, fläns; snäppfäste Polymer Fosforbrons Dammkåpa, slutare Grön
Resultat per sida
Sida 1/111
|< < 1 2 3 4 5 >|

19:43:59 12-3-2020