Produktindex > Kontaktdon > Fiberoptikkontakter - tillbehör

Resultat: 439
439 Återstående
Filteralternativ:
Tillverkare
Rensa
Serie
Rensa
Artikelstatus
Rensa
Tillbehörstyp
Rensa
För användning med/relaterade produkter
Rensa
Specifikationer
Rensa
Material
Rensa
Färg
Rensa
Fler filter
Färre filter
Sortera resultaten efter:
Visa priser på: ?
  • Lagerstatus
  • Media tillgängligt
  • Miljö
439 Återstående
Resultat per sida
Sida 1/18
|< < 1 2 3 4 5 >|
Jämför artiklar Datasheets Bild Digi-Keys artikelnummer Tillverkarens artikelnummer Tillverkare Beskrivning Tillgängligt antal
?
Enhetspris
SEK
?
Minsta tillåtna antal
?
Serie Artikelstatus Tillbehörstyp För användning med/relaterade produkter Specifikationer Material Färg
   
FO-FC-RS-A1-R Datasheet FO-FC-RS-A1-R - JAE Electronics 670-2090-ND JAE Electronics PANEL MOUNT FRAME FOR FO/FC CONN 975 - Omedelbart Tillgängligt: 975 193,32000 kr 1 Minimum: 1 FO-FC Aktiv Panelmonteringsram FO-FC-kontaktdon
-
Kopparlegering
-
1060520010 Datasheet 1060520010 - Molex WM9496-ND Molex LOOPBACK FOR LC CONNECTORS 214 - Omedelbart Tillgängligt: 214 371,24000 kr 1 Minimum: 1 106052 Aktiv Loopback LC-kontaktdon Multimode, simplex
-
Beige
2000973-1 Datasheet 2000973-1 - TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine A118892-ND TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine RCPT BACKPLANE MT V66.1 37 - Omedelbart Tillgängligt: 37 5.849,82000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv Hushållare Multi-Mode MT-ferruler Vita 66.1 uttag, bakplan Aluminiumlegering Silver
EFA02-03-002 Datasheet EFA02-03-002 - Essentra Components RPC1170-ND Essentra Components DUST CAP FOR FC ADAPTERS 4 674 - Omedelbart Tillgängligt: 4 674 9,70000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv Dammlock FC-adaptrar
-
Polyeten (PE) Black
1918177-1 Datasheet 1918177-1 - TE Connectivity AMP Connectors 1918177-1-ND TE Connectivity AMP Connectors PROTECTIVE CAP FOR LC ODVA CONN 170 - Omedelbart Tillgängligt: 170 55,98000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv Skyddslock LC ODVA-kompatibla kontaktdon
-
Polyester Black
17-300050 Datasheet 17-300050 - Conec 626-1636-ND Conec PROTECTIVE CAP FOR LC CONNECTORS 312 - Omedelbart Tillgängligt: 312 70,53000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv Skyddslock LC-kontaktdon Duplex Polyester Black
1060051100 Datasheet 1060051100 - Molex WM14147-ND Molex LOOPBACK FOR MTP CONNECTORS 63 - Omedelbart Tillgängligt: 63 1.077,80000 kr 1 Minimum: 1 106005 Aktiv Loopback MTP-kontaktdon Multimode, 12 kanal
-
-
A-FB-CAP-WFBPFLA-1 Datasheet A-FB-CAP-WFBPFLA-1 - Assmann WSW Components AE10634-ND Assmann WSW Components LOCKING CAP FOR LC ADAPTERS 643 - Omedelbart Tillgängligt: 643 72,59000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv Lock (skydd), låsande LC-adaptrar Bajonettlås Polyfenylenoxid (PPO) Black
2061953-2 Datasheet 2061953-2 - TE Connectivity AMP Connectors A124368-ND TE Connectivity AMP Connectors FULLAXS MINI BULKHEAD CAP 285 - Omedelbart Tillgängligt: 285 114,67000 kr 1 Minimum: 1 FullAXS Mini Aktiv Lock (skydd) Kopplingar Skott
-
Black
228046-1 Datasheet 228046-1 - TE Connectivity AMP Connectors A20131-ND TE Connectivity AMP Connectors RETENTION CLIP FOR OPTIMATE DNP 15 971 - Omedelbart Tillgängligt: 15 971 4,57000 kr 1 Minimum: 1 OPTIMATE Aktiv Fästclip OPTIMATE DNP-kontaktdon
-
-
-
2061926-1 Datasheet 2061926-1 - TE Connectivity AMP Connectors A124366-ND TE Connectivity AMP Connectors FULLFLEX500 MINI FIELD INSTALL K 32 - Omedelbart Tillgängligt: 32 911,54000 kr 1 Minimum: 1 FullAXS Mini Aktiv Koppling Panelmonteringsramar Kabeltätning, tätning, rak, 19,69" (500mm) längd
-
Black
EFA02-14-001 Datasheet EFA02-14-001 - Essentra Components RPC3907-ND Essentra Components DUST CAP FOR SC ADAPTERS 1 769 - Omedelbart Tillgängligt: 1 769 13,90000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv Dammlock SC-adaptrar
-
Termoplastisk elastomer (TPE) Black
FSCCLIP-L Datasheet FSCCLIP-L - Panduit Corp 298-16246-ND
Panduit Corp ACCY SC CONN DULP CLIP 200 - Omedelbart Tillgängligt: 200 18,85000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv Klämma SC-kontakter Duplex Plast Black
1060730021 Datasheet 1060730021 - Molex WM6358-ND Molex ALIGNMENT RING CONN FIBER OPTIC 800 - Omedelbart Tillgängligt: 800 54,58000 kr 1 Minimum: 1 SnapMate 106073 Aktiv Inriktningsring
-
-
Zirconia Black
EFA02-14-ASS Datasheet EFA02-14-ASS - Essentra Components RPC3908-ND Essentra Components DUST CAP FOR SC ADAPTERS 0 Tillgängligt: 0
Standardleveranstid 10 veckor
127,45000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv Dammlock SC-adaptrar Kedja Rostfritt stål Silver
1588908-2 Datasheet 1588908-2 - TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine A142579-ND TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine FERRULE KIT FOR PBJ 125U CABLE 154 - Omedelbart Tillgängligt: 154 130,15000 kr 1 Minimum: 1 Pro Beam Jr Aktiv Ändhylssats Pro Beam Jr 125 Micron fiberkabel Singlemode
-
-
1515740-1 Datasheet 1515740-1 - TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine A139019-ND TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine INSERT ASSY FOR PRO BEAM JR CONN 609 - Omedelbart Tillgängligt: 609 4.454,61000 kr 1 Minimum: 1 Pro Beam Jr Aktiv Insatsenhet Pro Beam Jr-kontakter 4-kanalig, 1310nm våglängd
-
-
1060051602 Datasheet 1060051602 - Molex WM14148-ND Molex LOOPBACK FOR MTP CONNECTORS 22 - Omedelbart Tillgängligt: 22 1.392,50000 kr 1 Minimum: 1 106005 Aktiv Loopback MTP-kontaktdon Multimode, 24 kanal
-
-
-
2226881-1 - TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine A121981-ND TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine CONNECTOR KIT, PLUG-IN MODULE, M 22 - Omedelbart Tillgängligt: 22 4.442,01000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv Hushållare Multi-Mode MT-ferruler Vita 66.4 plugg, bakplan
-
Silver
-
2226880-1 - TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine A121980-ND TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine CONNECTOR KIT, RCPT, BACKPLANE, 15 - Omedelbart Tillgängligt: 15 4.615,83000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv Hushållare Multi-Mode MT-ferruler Vita 66.4 uttag, bakplan
-
Silver
FDME8RG Datasheet FDME8RG - Panduit Corp 298-12664-ND Panduit Corp INDUSTRIALNET 8-PORT DIN RAIL F 9 - Omedelbart Tillgängligt: 9 1.059,70000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv Hölje LC- och SC-kontaktdon DIN-skena Termoplast
-
1060520040 Datasheet 1060520040 - Molex WM14149-ND Molex LOOPBACK FOR LC CONNECTORS 23 - Omedelbart Tillgängligt: 23 371,24000 kr 1 Minimum: 1 106052 Aktiv Loopback LC-kontaktdon Multimode, simplex
-
-
FFS.F2.BB2.LCE30 Datasheet FFS.F2.BB2.LCE30 - LEMO 1124-1152-ND LEMO CONTACT MALE F2 FIBER OPTIC 22 - Omedelbart Tillgängligt: 22 419,20000 kr 1 Minimum: 1 F2 Aktiv Kontakt
-
125µm manteldiameter Keramisk
-
HFBR-4525Z Datasheet HFBR-4525Z - Broadcom Limited 516-2078-ND Broadcom Limited CRIMP RING FOR HFBR 1=1000PCS 14 - Omedelbart Tillgängligt: 14 1.045,99000 kr 1 Minimum: 1 HFBR Aktiv Ringkabelsko Kontakter i HFBR-serien Simplex
-
Silver
1060051001 Datasheet 1060051001 - Molex WM15794-ND Molex LOOPBACK FOR MTP CONNECTORS 20 - Omedelbart Tillgängligt: 20 1.077,80000 kr 1 Minimum: 1 106005 Aktiv Loopback MTP-kontaktdon Multimode, 12 kanal
-
-
Resultat per sida
Sida 1/18
|< < 1 2 3 4 5 >|

09:46:51 5-20-2019