SEK | EUR | USD
Produktindex > Kabelmonteringar > Fiberoptikkablar

Fiberoptikkablar

Resultat: 58 091
58 091 Återstående
Filteralternativ:
Tillverkare
Rensa
Inkapsling
Rensa
Serie
Rensa
Artikelstatus
Rensa
1:a kontaktdonet
Rensa
2:a kontaktdonet
Rensa
Kabeldiameter
Rensa
Kabeltyp
Rensa
Egenskaper
Rensa
Fibertyp
Rensa
Längd - övergripande
Rensa
Typ
Rensa
Klassificeringar
Rensa
Fler filter
Färre filter
Sortera resultaten efter:
Visa priser på:
  • Lagerstatus
  • Media tillgängligt
  • Miljö
58 091 Återstående
Resultat per sida
Sida 1/2 324
|< < 1 2 3 4 5 >|
Jämför artiklar Datasheets Bild Digi-Keys artikelnummer Tillverkarens artikelnummer Tillverkare Beskrivning Tillgängligt antal
Enhetspris
SEK
Minsta tillåtna antal Inkapsling Serie Artikelstatus 1:a kontaktdonet 2:a kontaktdonet Kabeldiameter Kabeltyp Egenskaper Fibertyp Längd - övergripande Typ Klassificeringar
   
HFBR-RNS001Z Datasheet HFBR-RNS001Z - Broadcom Limited 516-2090-ND HFBR-RNS001Z FIBER OPTIC CBL POF 1M 1 260 - Omedelbart Tillgängligt: 1 260 46,65000 kr 1 Minimum: 1
-
HFBR Aktiv
-
-
0,09" (2,2mm) Buffrad fiber Dämpare
-
3,3' (1,0m) POF
-
HFBR-RNS005Z Datasheet HFBR-RNS005Z - Broadcom Limited 516-2091-ND HFBR-RNS005Z FIBER OPTIC CBL POF 5M 1 485 - Omedelbart Tillgängligt: 1 485 79,00000 kr 1 Minimum: 1
-
HFBR Aktiv
-
-
0,09" (2,2mm) Buffrad fiber Dämpare
-
16,4' (5,0m) POF
-
HFBR-RNS010Z Datasheet HFBR-RNS010Z - Broadcom Limited 516-2092-ND HFBR-RNS010Z FIBER OPTIC CBL POF 10M 1 406 - Omedelbart Tillgängligt: 1 406 118,77000 kr 1 Minimum: 1
-
HFBR Aktiv
-
-
0,09" (2,2mm) Buffrad fiber Dämpare
-
32,8' (10,0m) POF
-
N820-20N Datasheet N820-20N - Tripp Lite TL2146-ND N820-20N FIBER OPTC CBL LC-LC DUPLX 500MM 266 - Omedelbart
1 250 - Fabrikslager
Tillgängligt: 266
165,51000 kr 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv LC Duplex LC Duplex
-
Twin Zip Låg rök, Zipcord 50/125 19,69" (500mm) Multimode, duplex, OM3 LSZH
N320-001 Datasheet N320-001 - Tripp Lite TL2117-ND N320-001 FIBER OPTC CBL LC-LC DUPLX 305MM 236 - Omedelbart
1 050 - Fabrikslager
Tillgängligt: 236
169,17000 kr 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv LC Duplex LC Duplex
-
Twin Zip Riser, Zipcord 62,5/125 1,00' (305mm) Multimode, duplex FDDI, OFNR
N820-01M Datasheet N820-01M - Tripp Lite TL841-ND N820-01M FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M 305 - Omedelbart
5 450 - Fabrikslager
Tillgängligt: 305
169,95000 kr 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv LC Duplex LC Duplex
-
Twin Zip Låg rök, Zipcord 50/125 3,3' (1,0m) Multimode, duplex, OM3 LSZH
DK-2633-01 Datasheet DK-2633-01 - Assmann WSW Components AE10459-ND DK-2633-01 FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M 216 - Omedelbart Tillgängligt: 216 179,63000 kr 1 Minimum: 1
-
DIGITUS® Aktiv LC Duplex LC Duplex 0,12" (3,0mm) Buffrad fiber
-
62,5/125 3,3' (1,0m) Multimode, duplex
-
N458-001-62 Datasheet N458-001-62 - Tripp Lite TL1127-ND N458-001-62 FIBER OPTC CBL LC-SC DUPLX 305MM 149 - Omedelbart
2 830 - Fabrikslager
Tillgängligt: 149
296,83000 kr 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv LC Duplex SC Duplex
-
Twin Zip
-
50/125 1,00' (305mm) Multimode, duplex
-
1062831001 Datasheet 1062831001 - Molex WM9114-ND 1062831001 FIBER OPTIC CBL MTP-MTP DUPLX 1M 136 - Omedelbart Tillgängligt: 136 760,04000 kr 1 Minimum: 1
-
106283 Aktiv MTP, Typ A MTP, Typ A 0,12" (3,0mm)
-
Plenum 50/125 3,3' (1,0m) Multimode, OM3 OFNP
1062835102 Datasheet 1062835102 - Molex WM14940-ND 1062835102 FIBER OPTIC CBL LC-MTP DUPLEX 3M 73 - Omedelbart Tillgängligt: 73 2.210,26000 kr 1 Minimum: 1
-
106283 Aktiv LC Duplex (4) MTP 0,12" (3,0mm)
-
Plenum 50/125 9,8' (3,0 m) Multimode, duplex
-
HFBR-RLS001Z Datasheet HFBR-RLS001Z - Broadcom Limited 516-2088-ND HFBR-RLS001Z FIBER OPTIC CBL POF 1M 447 - Omedelbart Tillgängligt: 447 46,65000 kr 1 Minimum: 1
-
HFBR Aktiv
-
-
0,09" (2,2mm) Buffrad fiber Dämpare
-
3,3' (1,0m) POF
-
A102-02M Datasheet A102-02M - Tripp Lite TL394-ND A102-02M TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 2M 9 240 - Omedelbart
10 300 - Fabrikslager
Tillgängligt: 9 240
65,75000 kr 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Toslink stickdon Toslink stickdon
-
-
-
-
6,6' (2,0 m)
-
-
STST-6DTP010 Datasheet STST-6DTP010 - Bel Inc. 1847-1130-ND STST-6DTP010 FIBER OPTIC CBL ST-ST DUPLEX 1M 162 - Omedelbart Tillgängligt: 162 100,54000 kr 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv ST (2) ST (2) 0,12" (3,0mm)
-
-
62,5/125 3,3' (1,0m) Multimode, duplex, OM1
-
DK-2611-01 Datasheet DK-2611-01 - Assmann WSW Components AE10427-ND DK-2611-01 FIBER OPTIC CBL ST-ST DUPLEX 1M 187 - Omedelbart Tillgängligt: 187 118,33000 kr 1 Minimum: 1
-
DIGITUS® Aktiv ST (2) ST (2) 0,12" (3,0mm) Buffrad fiber
-
62,5/125 3,3' (1,0m) Multimode, duplex
-
HFBR-RLS010Z Datasheet HFBR-RLS010Z - Broadcom Limited 516-3042-ND HFBR-RLS010Z FIBER OPTIC CBL LC-LC POF 10M 584 - Omedelbart Tillgängligt: 584 118,77000 kr 1 Minimum: 1
-
HFBR Aktiv LC LC 0,09" (2,2mm) Twin Zip Dämpare, Zipcord
-
32,8' (10,0m) POF
-
106-1042-BL-00150 Datasheet 106-1042-BL-00150 - CNC Tech 1175-1881-ND 106-1042-BL-00150 TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 1.5M 135 - Omedelbart Tillgängligt: 135 78,22000 kr 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Toslink stickdon Toslink stickdon 0,16" (4,0mm)
-
-
-
4,9' (1,5m)
-
-
106-1042-BL-00150-5 Datasheet 106-1042-BL-00150-5 - CNC Tech 1175-1887-ND 106-1042-BL-00150-5 TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 1.5M 126 - Omedelbart Tillgängligt: 126 78,22000 kr 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Toslink stickdon Toslink stickdon 0,20" (5,0mm)
-
-
-
4,9' (1,5m)
-
-
DK-2622-01 Datasheet DK-2622-01 - Assmann WSW Components AE10439-ND DK-2622-01 FIBER OPTIC CBL SC-SC DUPLEX 1M 101 - Omedelbart Tillgängligt: 101 132,28000 kr 1 Minimum: 1
-
DIGITUS® Aktiv SC Duplex SC Duplex 0,12" (3,0mm) Buffrad fiber
-
62,5/125 3,3' (1,0m) Multimode, duplex
-
N520-06M Datasheet N520-06M - Tripp Lite TL1900-ND N520-06M FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 6M 139 - Omedelbart
150 - Fabrikslager
Tillgängligt: 139
163,94000 kr 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv LC Duplex LC Duplex 0,03" (0,9mm) Twin Zip Zipcord 50/125 19,7' (6,0 m) Multimode, duplex FDDI, OFNR
DK-2633-03 Datasheet DK-2633-03 - Assmann WSW Components AE10461-ND DK-2633-03 FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 3M 1 189 - Omedelbart Tillgängligt: 1 189 184,08000 kr 1 Minimum: 1
-
DIGITUS® Aktiv LC Duplex LC Duplex 0,12" (3,0mm) Buffrad fiber
-
62,5/125 9,8' (3,0 m) Multimode, duplex
-
HFBR-RTD010Z Datasheet HFBR-RTD010Z - Broadcom Limited 516-2778-ND HFBR-RTD010Z FIBER OPTIC CBL LC-LC POF 10M 125 - Omedelbart Tillgängligt: 125 199,69000 kr 1 Minimum: 1
-
HFBR Aktiv LC Duplex LC Duplex 0,09" (2,2mm) Twin Zip Dämpare, Zipcord
-
32,8' (10,0m) POF
-
1062831005 Datasheet 1062831005 - Molex WM8682-ND 1062831005 FIBER OPTIC CBL MTP-MTP DUPLX 5M 41 - Omedelbart Tillgängligt: 41 922,23000 kr 1 Minimum: 1
-
106283 Aktiv MTP, Typ A MTP, Typ A 0,12" (3,0mm)
-
Plenum 50/125 16,4' (5,0m) Multimode, OM3 OFNP
106-1242-BL-00150 Datasheet 106-1242-BL-00150 - CNC Tech 1175-1884-ND 106-1242-BL-00150 TOSLINK CABLE PLUG-PLUG RA 1.5M 140 - Omedelbart Tillgängligt: 140 78,22000 kr 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Toslink stickdon Toslink stickdon (högervinklat) 0,16" (4,0mm)
-
-
-
4,9' (1,5m)
-
-
106-1042-BL-00200 Datasheet 106-1042-BL-00200 - CNC Tech 1175-1882-ND 106-1042-BL-00200 TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 2M 147 - Omedelbart Tillgängligt: 147 84,24000 kr 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Toslink stickdon Toslink stickdon 0,16" (4,0mm)
-
-
-
6,6' (2,0 m)
-
-
106-1042-BL-00200-5 Datasheet 106-1042-BL-00200-5 - CNC Tech 1175-1888-ND 106-1042-BL-00200-5 TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 2M 235 - Omedelbart Tillgängligt: 235 86,24000 kr 1 Minimum: 1
-
-
Aktiv Toslink stickdon Toslink stickdon 0,20" (5,0mm)
-
-
-
6,6' (2,0 m)
-
-
Resultat per sida
Sida 1/2 324
|< < 1 2 3 4 5 >|

02:14:21 11-30-2020