SEK | EUR | USD
Produktindex > Kabelmonteringar > Fiberoptikkablar

Fiberoptikkablar

Resultat: 59 465
59 465 Återstående
Filteralternativ:
Tillverkare
Rensa
Inkapsling
Rensa
Serie
Rensa
Artikelstatus
Rensa
1:a kontaktdonet
Rensa
2:a kontaktdonet
Rensa
Kabeldiameter
Rensa
Kabeltyp
Rensa
Egenskaper
Rensa
Fibertyp
Rensa
Längd - övergripande
Rensa
Typ
Rensa
Klassificeringar
Rensa
Fler filter
Färre filter
Sortera resultaten efter:
Visa priser på:
  • Lagerstatus
  • Media tillgängligt
  • Miljö
  • MARKETPLACE-PRODUKT
59 465 Återstående
Resultat per sida
Sida 1/2 379
|< < 1 2 3 4 5 >|
Jämför artiklar Datasheets Bild Digi-Keys artikelnummer Tillverkarens artikelnummer Tillverkare Beskrivning Tillgängligt antal
Enhetspris
SEK
Minsta tillåtna antal Inkapsling Serie Artikelstatus 1:a kontaktdonet 2:a kontaktdonet Kabeldiameter Kabeltyp Egenskaper Fibertyp Längd - övergripande Typ Klassificeringar
   
HFBR-RNS001Z Datasheet HFBR-RNS001Z - Broadcom Limited 516-2090-ND HFBR-RNS001Z Broadcom Limited FIBER OPTIC CBL POF 1M 4 958 - Omedelbart Tillgängligt: 4 958 51,50000 kr 1 Minimum: 1 Bulk HFBR Aktiv
-
-
0,09" (2,2mm) Buffrad fiber Dämpare
-
3,3' (1,0m) POF
-
HFBR-RNS005Z Datasheet HFBR-RNS005Z - Broadcom Limited 516-2091-ND HFBR-RNS005Z Broadcom Limited FIBER OPTIC CBL POF 5M 625 - Omedelbart Tillgängligt: 625 87,31000 kr 1 Minimum: 1 Bulk HFBR Aktiv
-
-
0,09" (2,2mm) Buffrad fiber Dämpare
-
16,4' (5,0m) POF
-
N820-02M Datasheet N820-02M - Tripp Lite TL842-ND N820-02M Tripp Lite FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 2M 271 - Omedelbart
5 250 - Fabrikslager
Tillgängligt: 271
163,95000 kr 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv LC Duplex LC Duplex
-
Twin Zip Låg rök, Zipcord 50/125 6,6' (2,0 m) Multimode, duplex, OM3 LSZH
DK-2633-03 Datasheet DK-2633-03 - Assmann WSW Components AE10461-ND DK-2633-03 Assmann WSW Components FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 3M 763 - Omedelbart Tillgängligt: 763 184,84000 kr 1 Minimum: 1 Bulk DIGITUS® Aktiv LC Duplex LC Duplex 0,12" (3,0mm) Buffrad fiber
-
62,5/125 9,8' (3,0 m) Multimode, duplex
-
N370-01M Datasheet N370-01M - Tripp Lite TL835-ND N370-01M Tripp Lite FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M 148 - Omedelbart
5 450 - Fabrikslager
Tillgängligt: 148
200,88000 kr 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv LC Duplex LC Duplex
-
Twin Zip Riser, Zipcord 8,3/125 3,3' (1,0m) Singlemode, duplex FDDI, OFNR
DK-2633-15 Datasheet DK-2633-15 - Assmann WSW Components AE10465-ND DK-2633-15 Assmann WSW Components FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 15M 240 - Omedelbart
20 - Fabrikslager
Tillgängligt: 240
303,62000 kr 1 Minimum: 1 Bulk DIGITUS® Aktiv LC Duplex LC Duplex 0,12" (3,0mm) Buffrad fiber
-
62,5/125 49,2' (15,0m) Multimode, duplex
-
1062835102 Datasheet 1062835102 - Molex WM14940-ND 1062835102 Molex FIBER OPTIC CBL LC-MTP DUPLEX 3M 105 - Omedelbart
10 - Fabrikslager
Tillgängligt: 105
2 330,41000 kr 1 Minimum: 1 Bulk 106283 Aktiv LC Duplex (4) MTP 0,12" (3,0mm)
-
Plenum 50/125 9,8' (3,0 m) Multimode, duplex
-
HFBR-RLS001Z Datasheet HFBR-RLS001Z - Broadcom Limited 516-2088-ND HFBR-RLS001Z Broadcom Limited FIBER OPTIC CBL POF 1M 1 422 - Omedelbart Tillgängligt: 1 422 51,50000 kr 1 Minimum: 1 Bulk HFBR Aktiv
-
-
0,09" (2,2mm) Buffrad fiber Dämpare
-
3,3' (1,0m) POF
-
HFBR-RNS002Z Datasheet HFBR-RNS002Z - Broadcom Limited 516-3128-ND HFBR-RNS002Z Broadcom Limited FIBER OPTIC CBL SC-SC POF 2M 1 167 - Omedelbart Tillgängligt: 1 167 63,55000 kr 1 Minimum: 1 Bulk HFBR Aktiv SC SC 0,09" (2,2mm) Twin Zip
-
-
6,6' (2,0 m) POF
-
A102-02M Datasheet A102-02M - Tripp Lite TL394-ND A102-02M Tripp Lite TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 2M 9 155 - Omedelbart
8 950 - Fabrikslager
Tillgängligt: 9 155
65,98000 kr 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv Toslink stickdon Toslink stickdon
-
-
-
-
6,6' (2,0 m)
-
-
106-1042-BL-00150 Datasheet 106-1042-BL-00150 - CNC Tech 1175-1881-ND 106-1042-BL-00150 CNC Tech TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 1.5M 128 - Omedelbart Tillgängligt: 128 90,60000 kr 1 Minimum: 1 Påse
-
Aktiv Toslink stickdon Toslink stickdon 0,16" (4,0mm)
-
-
-
4,9' (1,5m)
-
-
106-1042-BL-00200-5 Datasheet 106-1042-BL-00200-5 - CNC Tech 1175-1888-ND 106-1042-BL-00200-5 CNC Tech TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 2M 232 - Omedelbart Tillgängligt: 232 96,24000 kr 1 Minimum: 1 Påse
-
Aktiv Toslink stickdon Toslink stickdon 0,20" (5,0mm)
-
-
-
6,6' (2,0 m)
-
-
106-1042-BL-00300 Datasheet 106-1042-BL-00300 - CNC Tech 1175-1883-ND 106-1042-BL-00300 CNC Tech TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 3M 125 - Omedelbart Tillgängligt: 125 100,14000 kr 1 Minimum: 1 Påse
-
Aktiv Toslink stickdon Toslink stickdon 0,16" (4,0mm)
-
-
-
9,8' (3,0 m)
-
-
DK-2611-01 Datasheet DK-2611-01 - Assmann WSW Components AE10427-ND DK-2611-01 Assmann WSW Components FIBER OPTIC CBL ST-ST DUPLEX 1M 155 - Omedelbart
60 - Fabrikslager
Tillgängligt: 155
118,87000 kr 1 Minimum: 1 Bulk DIGITUS® Aktiv ST (2) ST (2) 0,12" (3,0mm) Buffrad fiber
-
62,5/125 3,3' (1,0m) Multimode, duplex
-
LCLC-3DTP010 Datasheet LCLC-3DTP010 - Bel Inc. 1847-1134-ND LCLC-3DTP010 Bel Inc. FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M 122 - Omedelbart Tillgängligt: 122 126,32000 kr 1 Minimum: 1 Box
-
Aktiv LC Duplex LC Duplex 0,12" (3,0mm)
-
-
50/125 3,3' (1,0m) Multimode, duplex, OM3
-
HFBR-RLS010Z Datasheet HFBR-RLS010Z - Broadcom Limited 516-3042-ND HFBR-RLS010Z Broadcom Limited FIBER OPTIC CBL LC-LC POF 10M 392 - Omedelbart Tillgängligt: 392 131,18000 kr 1 Minimum: 1 Bulk HFBR Aktiv LC LC 0,09" (2,2mm) Twin Zip Dämpare, Zipcord
-
32,8' (10,0m) POF
-
N302-003 Datasheet N302-003 - Tripp Lite TL1506-ND N302-003 Tripp Lite FIBER OPTC CBL ST-ST DUPLX 914MM 135 - Omedelbart
100 - Fabrikslager
Tillgängligt: 135
138,29000 kr 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv ST (2) ST (2)
-
Twin Zip Riser, Zipcord 62,5/125 36,00" (914mm) Multimode, duplex FDDI, OFNR
N320-01M Datasheet N320-01M - Tripp Lite TL827-ND N320-01M Tripp Lite FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M 118 - Omedelbart
160 - Fabrikslager
Tillgängligt: 118
161,78000 kr 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv LC Duplex LC Duplex
-
Twin Zip Riser, Zipcord 62,5/125 3,3' (1,0m) Multimode, duplex FDDI, OFNR
N820-20N Datasheet N820-20N - Tripp Lite TL2146-ND N820-20N Tripp Lite FIBER OPTC CBL LC-LC DUPLX 500MM 104 - Omedelbart
1 200 - Fabrikslager
Tillgängligt: 104
166,20000 kr 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv LC Duplex LC Duplex
-
Twin Zip Låg rök, Zipcord 50/125 19,69" (500mm) Multimode, duplex, OM3 LSZH
N820-01M Datasheet N820-01M - Tripp Lite TL841-ND N820-01M Tripp Lite FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M 123 - Omedelbart
5 200 - Fabrikslager
Tillgängligt: 123
170,63000 kr 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv LC Duplex LC Duplex
-
Twin Zip Låg rök, Zipcord 50/125 3,3' (1,0m) Multimode, duplex, OM3 LSZH
DK-2633-01 Datasheet DK-2633-01 - Assmann WSW Components AE10459-ND DK-2633-01 Assmann WSW Components FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M 452 - Omedelbart Tillgängligt: 452 180,34000 kr 1 Minimum: 1 Bulk DIGITUS® Aktiv LC Duplex LC Duplex 0,12" (3,0mm) Buffrad fiber
-
62,5/125 3,3' (1,0m) Multimode, duplex
-
N370-02M Datasheet N370-02M - Tripp Lite TL836-ND N370-02M Tripp Lite FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 2M 136 - Omedelbart
1 260 - Fabrikslager
Tillgängligt: 136
203,48000 kr 1 Minimum: 1 Bulk
-
Aktiv LC Duplex LC Duplex
-
Twin Zip Riser, Zipcord 8,3/125 6,6' (2,0 m) Singlemode, duplex FDDI, OFNR
HFBR-RSD005Z Datasheet HFBR-RSD005Z - Broadcom Limited 516-3129-ND HFBR-RSD005Z Broadcom Limited FIBER OPTIC CBL POF 5M 241 - Omedelbart Tillgängligt: 241 205,31000 kr 1 Minimum: 1 Bulk HFBR Aktiv
-
-
0,04" (1,0mm) Twin Zip Zipcord
-
16,4' (5,0m) POF
-
106-1242-BL-00150 Datasheet 106-1242-BL-00150 - CNC Tech 1175-1884-ND 106-1242-BL-00150 CNC Tech TOSLINK CABLE PLUG-PLUG RA 1.5M 140 - Omedelbart Tillgängligt: 140 92,68000 kr 1 Minimum: 1 Påse
-
Aktiv Toslink stickdon Toslink stickdon (högervinklat) 0,16" (4,0mm)
-
-
-
4,9' (1,5m)
-
-
106-1042-BL-00200 Datasheet 106-1042-BL-00200 - CNC Tech 1175-1882-ND 106-1042-BL-00200 CNC Tech TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 2M 145 - Omedelbart Tillgängligt: 145 94,68000 kr 1 Minimum: 1 Påse
-
Aktiv Toslink stickdon Toslink stickdon 0,16" (4,0mm)
-
-
-
6,6' (2,0 m)
-
-
Resultat per sida
Sida 1/2 379
|< < 1 2 3 4 5 >|

22:12:25 7-30-2021