SEK | EUR | USD
Produktindex > Kabelmonteringar > Fiberoptikkablar

Fiberoptikkablar

Resultat: 56 159
56 159 Återstående
Filteralternativ:
Tillverkare
Rensa
Förpackning
Rensa
Serie
Rensa
Artikelstatus
Rensa
1:a kontakten
Rensa
2:a kontakten
Rensa
Kabeldiameter
Rensa
Kabeltyp
Rensa
Funktioner
Rensa
Fibertyp
Rensa
Längd - övergripande
Rensa
Typ
Rensa
Klassificeringar
Rensa
Fler filter
Färre filter
Sortera resultaten efter:
Visa priser på:
  • Lagerstatus
  • Media tillgängligt
  • Miljö
56 159 Återstående
Resultat per sida
Sida 1/2 247
|< < 1 2 3 4 5 >|
Jämför artiklar Datasheets Bild Digi-Keys artikelnummer Tillverkarens artikelnummer Tillverkare Beskrivning Tillgängligt antal
Enhetspris
SEK
Minsta tillåtna antal Förpackning Serie Artikelstatus 1:a kontakten 2:a kontakten Kabeldiameter Kabeltyp Funktioner Fibertyp Längd - övergripande Typ Klassificeringar
   
HFBR-RLS001Z Datasheet HFBR-RLS001Z - Broadcom Limited 516-2088-ND HFBR-RLS001Z FIBER OPTIC CBL POF 1M 287 - Omedelbart Tillgängligt: 287 54,27000 kr 1 Minimum: 1
-
HFBR Aktiv
-
-
0,09" (2,2mm) Buffrad fiber Dämpare
-
3,3' (1,0m) POF
-
HFBR-RNS001Z Datasheet HFBR-RNS001Z - Broadcom Limited 516-2090-ND HFBR-RNS001Z FIBER OPTIC CBL POF 1M 258 - Omedelbart Tillgängligt: 258 52,00000 kr 1 Minimum: 1
-
HFBR Aktiv
-
-
0,09" (2,2mm) Buffrad fiber Dämpare
-
3,3' (1,0m) POF
-
HFBR-RNS005Z Datasheet HFBR-RNS005Z - Broadcom Limited 516-2091-ND HFBR-RNS005Z FIBER OPTIC CBL POF 5M 232 - Omedelbart Tillgängligt: 232 91,96000 kr 1 Minimum: 1
-
HFBR Aktiv
-
-
0,09" (2,2mm) Buffrad fiber Dämpare
-
16,4' (5,0m) POF
-
N320-001 Datasheet N320-001 - Tripp Lite TL2117-ND N320-001 FIBER OPTC CBL LC-LC DUPLX 305MM 172 - Omedelbart
950 - Fabrikslager
Tillgängligt: 172
194,97000 kr 1 Minimum: 1
-
8100 Aktiv LC Duplex LC Duplex
-
Twin Zip Riser, Zipcord 62,5/125 1,00' (305mm) Multimode, duplex FDDI, OFNR
N820-01M Datasheet N820-01M - Tripp Lite TL841-ND N820-01M FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M 129 - Omedelbart
4 700 - Fabrikslager
Tillgängligt: 129
195,87000 kr 1 Minimum: 1
-
8100 Aktiv LC Duplex LC Duplex
-
Twin Zip Låg rök, Zipcord 50/125 3,3' (1,0m) Multimode, duplex, OM3 LSZH
DK-2633-01 Datasheet DK-2633-01 - Assmann WSW Components AE10459-ND DK-2633-01 FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M 197 - Omedelbart Tillgängligt: 197 207,03000 kr 1 Minimum: 1
-
DIGITUS® Aktiv LC Duplex LC Duplex 0,12" (3,0mm) Buffrad fiber
-
62,5/125 3,3' (1,0m) Multimode, duplex
-
N820-20N Datasheet N820-20N - Tripp Lite TL2146-ND N820-20N FIBER OPTC CBL LC-LC DUPLX 500MM 270 - Omedelbart
1 850 - Fabrikslager
Tillgängligt: 270
232,76000 kr 1 Minimum: 1
-
8100 Aktiv LC Duplex LC Duplex
-
Twin Zip Låg rök, Zipcord 50/125 19,69" (500mm) Multimode, duplex, OM3 LSZH
DK-2633-15 Datasheet DK-2633-15 - Assmann WSW Components AE10465-ND DK-2633-15 FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 15M 178 - Omedelbart Tillgängligt: 178 348,43000 kr 1 Minimum: 1
-
DIGITUS® Aktiv LC Duplex LC Duplex 0,12" (3,0mm) Buffrad fiber
-
62,5/125 49,2' (15,0m) Multimode, duplex
-
1062831005 Datasheet 1062831005 - Molex WM8682-ND 1062831005 FIBER OPTIC CBL MTP-MTP DUPLX 5M 49 - Omedelbart Tillgängligt: 49 1.062,89000 kr 1 Minimum: 1
-
106283 Aktiv MTP, Typ A MTP, Typ A 0,12" (3,0mm)
-
Plenum 50/125 16,4' (5,0m) Multimode, OM3 OFNP
HFBR-RNS002Z Datasheet HFBR-RNS002Z - Broadcom Limited 516-3128-ND HFBR-RNS002Z FIBER OPTIC CBL SC-SC POF 2M 746 - Omedelbart Tillgängligt: 746 67,03000 kr 1 Minimum: 1
-
HFBR Aktiv SC SC 0,09" (2,2mm) Twin Zip
-
-
6,6' (2,0 m) POF
-
A102-02M Datasheet A102-02M - Tripp Lite TL394-ND A102-02M TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 2M 9 268 - Omedelbart
13 950 - Fabrikslager
Tillgängligt: 9 268
75,78000 kr 1 Minimum: 1
-
8100 Aktiv Toslink stickdon Toslink stickdon
-
-
-
-
6,6' (2,0 m)
-
-
DK-2611-01 Datasheet DK-2611-01 - Assmann WSW Components AE10427-ND DK-2611-01 FIBER OPTIC CBL ST-ST DUPLEX 1M 122 - Omedelbart Tillgängligt: 122 136,38000 kr 1 Minimum: 1
-
DIGITUS® Aktiv ST (2) ST (2) 0,12" (3,0mm) Buffrad fiber
-
62,5/125 3,3' (1,0m) Multimode, duplex
-
HFBR-RLS010Z Datasheet HFBR-RLS010Z - Broadcom Limited 516-3042-ND HFBR-RLS010Z FIBER OPTIC CBL LC-LC POF 10M 249 - Omedelbart Tillgängligt: 249 138,19000 kr 1 Minimum: 1
-
HFBR Aktiv LC LC 0,09" (2,2mm) Twin Zip Dämpare, Zipcord
-
32,8' (10,0m) POF
-
DK-2633-02 Datasheet DK-2633-02 - Assmann WSW Components AE10460-ND DK-2633-02 FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 2M 101 - Omedelbart Tillgängligt: 101 196,88000 kr 1 Minimum: 1
-
DIGITUS® Aktiv LC Duplex LC Duplex 0,12" (3,0mm) Buffrad fiber
-
62,5/125 6,6' (2,0 m) Multimode, duplex
-
N370-01M Datasheet N370-01M - Tripp Lite TL835-ND N370-01M FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M 276 - Omedelbart
4 150 - Fabrikslager
Tillgängligt: 276
230,55000 kr 1 Minimum: 1
-
8100 Aktiv LC Duplex LC Duplex
-
Twin Zip Riser, Zipcord 8,3/125 3,3' (1,0m) Singlemode, duplex FDDI, OFNR
HFBR-RMD010Z Datasheet HFBR-RMD010Z - Broadcom Limited 516-2541-ND HFBR-RMD010Z FIBER OPTIC CBL SC-SC POF 10M 169 - Omedelbart Tillgängligt: 169 232,46000 kr 1 Minimum: 1
-
HFBR Aktiv SC Duplex SC Duplex 0,09" (2,2mm) Twin Zip Dämpare, Zipcord
-
32,8' (10,0m) POF
-
DK-2633-05 Datasheet DK-2633-05 - Assmann WSW Components AE10462-ND DK-2633-05 FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 5M 93 - Omedelbart Tillgängligt: 93 234,87000 kr 1 Minimum: 1
-
DIGITUS® Aktiv LC Duplex LC Duplex 0,12" (3,0mm) Buffrad fiber
-
62,5/125 16,4' (5,0m) Multimode, duplex
-
106-1042-BL-00150-5 Datasheet 106-1042-BL-00150-5 - CNC Tech 1175-1887-ND 106-1042-BL-00150-5 TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 1.5M 184 - Omedelbart Tillgängligt: 184 90,15000 kr 1 Minimum: 1
-
8100 Aktiv Toslink stickdon Toslink stickdon 0,20" (5,0mm)
-
-
-
4,9' (1,5m)
-
-
106-1042-BL-00150 Datasheet 106-1042-BL-00150 - CNC Tech 1175-1881-ND 106-1042-BL-00150 TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 1.5M 150 - Omedelbart Tillgängligt: 150 90,15000 kr 1 Minimum: 1
-
8100 Aktiv Toslink stickdon Toslink stickdon 0,16" (4,0mm)
-
-
-
4,9' (1,5m)
-
-
SCSC-SDTP030 Datasheet SCSC-SDTP030 - Bel Inc. 1847-1152-ND SCSC-SDTP030 FIBER OPTIC CBL SC-SC DUPLEX 3M 196 - Omedelbart Tillgängligt: 196 161,20000 kr 1 Minimum: 1
-
8100 Aktiv SC Duplex SC Duplex 0,08" (2,0mm)
-
-
9/125 9,8' (3,0 m) Singlemode, duplex, OS2
-
DK-2633-03 Datasheet DK-2633-03 - Assmann WSW Components AE10461-ND DK-2633-03 FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 3M 1 250 - Omedelbart Tillgängligt: 1 250 212,16000 kr 1 Minimum: 1
-
DIGITUS® Aktiv LC Duplex LC Duplex 0,12" (3,0mm) Buffrad fiber
-
62,5/125 9,8' (3,0 m) Multimode, duplex
-
HFBR-RSD005Z Datasheet HFBR-RSD005Z - Broadcom Limited 516-3129-ND HFBR-RSD005Z FIBER OPTIC CBL POF 5M 152 - Omedelbart Tillgängligt: 152 228,54000 kr 1 Minimum: 1
-
HFBR Aktiv
-
-
0,04" (1,0mm) Twin Zip Zipcord
-
16,4' (5,0m) POF
-
HFBR-RTD010Z Datasheet HFBR-RTD010Z - Broadcom Limited 516-2778-ND HFBR-RTD010Z FIBER OPTIC CBL LC-LC POF 10M 142 - Omedelbart Tillgängligt: 142 232,46000 kr 1 Minimum: 1
-
HFBR Aktiv LC Duplex LC Duplex 0,09" (2,2mm) Twin Zip Dämpare, Zipcord
-
32,8' (10,0m) POF
-
N520-06M Datasheet N520-06M - Tripp Lite TL1900-ND N520-06M FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 6M 150 - Omedelbart
240 - Fabrikslager
Tillgängligt: 150
262,51000 kr 1 Minimum: 1
-
8100 Aktiv LC Duplex LC Duplex 0,03" (0,9mm) Twin Zip Zipcord 50/125 19,7' (6,0 m) Multimode, duplex FDDI, OFNR
1062835003 Datasheet 1062835003 - Molex WM8683-ND 1062835003 FIBER OPTIC CBL LC-MTP DUPLEX 5M 40 - Omedelbart Tillgängligt: 40 2.693,70000 kr 1 Minimum: 1
-
106283 Aktiv LC Duplex (4) MTP 0,12" (3,0mm)
-
Plenum 50/125 16,4' (5,0m) Multimode, duplex
-
Resultat per sida
Sida 1/2 247
|< < 1 2 3 4 5 >|

19:58:43 5-30-2020