Produktindex > Kablar, monterade > Fiberoptikkablar

Resultat: 52 487
52 487 Återstående
Filteralternativ:
Tillverkare
Rensa
Serie
Rensa
Artikelstatus
Rensa
1:a kontakten
Rensa
2:a kontakten
Rensa
Kabeldiameter
Rensa
Kabeltyp
Rensa
Funktioner
Rensa
Fibertyp
Rensa
Längd - övergripande
Rensa
Typ
Rensa
Klassificeringar
Rensa
Fler filter
Färre filter
Sortera resultaten efter:
Visa priser på: ?
  • Lagerstatus
  • Media tillgängligt
  • Miljö
52 487 Återstående
Resultat per sida
Sida 1/2 100
|< < 1 2 3 4 5 >|
Jämför artiklar Datasheets Bild Digi-Keys artikelnummer Tillverkarens artikelnummer Tillverkare Beskrivning Tillgängligt antal
?
Enhetspris
SEK
?
Minsta tillåtna antal
?
Serie Artikelstatus 1:a kontakten 2:a kontakten Kabeldiameter Kabeltyp Funktioner Fibertyp Längd - övergripande Typ Klassificeringar
   
HFBR-RNS001Z Datasheet HFBR-RNS001Z - Broadcom Limited 516-2090-ND Broadcom Limited FIBER OPTIC CBL POF 1M 564 - Omedelbart Tillgängligt: 564 51,84000 kr 1 Minimum: 1 HFBR Aktiv
-
-
0,09" (2,2mm) Buffrad fiber Dämpare
-
3,3' (1,0 m) POF
-
HFBR-RNS005Z Datasheet HFBR-RNS005Z - Broadcom Limited 516-2091-ND Broadcom Limited FIBER OPTIC CBL POF 5M 272 - Omedelbart Tillgängligt: 272 87,84000 kr 1 Minimum: 1 HFBR Aktiv
-
-
0,09" (2,2mm) Buffrad fiber Dämpare
-
16,4' (5,0 m) POF
-
N370-01M Datasheet N370-01M - Tripp Lite TL835-ND Tripp Lite FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M 479 - Omedelbart Tillgängligt: 479 222,43000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv LC Duplex LC Duplex
-
Twin Zip Riser, Zipcord 8,3/125 3,3' (1,0 m) Singlemode, duplex FDDI, OFNR
DK-2633-15 Datasheet DK-2633-15 - Assmann WSW Components AE10465-ND Assmann WSW Components FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 15M 403 - Omedelbart Tillgängligt: 403 332,83000 kr 1 Minimum: 1 Digitus® Aktiv LC Duplex LC Duplex 0,12" (3,0mm) Buffrad fiber
-
62,5/125 49,2' (15,0 m) Multimode, duplex
-
1062831001 Datasheet 1062831001 - Molex WM9114-ND Molex FIBER OPTIC CBL MTP-MTP DUPLX 1M 382 - Omedelbart Tillgängligt: 382 836,74000 kr 1 Minimum: 1 106283 Aktiv MTP MTP 0,12" (3,0mm)
-
-
50/125 3,3' (1,0 m) Multimode, duplex OFNP
1062831010 Datasheet 1062831010 - Molex WM12876-ND Molex FIBER OPTC CBL MTP-MTP DUPLX 10M 42 - Omedelbart Tillgängligt: 42 1.198,75000 kr 1 Minimum: 1 106283 Aktiv MTP MTP 0,12" (3,0mm)
-
-
50/125 32,8' (10,0 m) Multimode, duplex OFNP
HFBR-RLS001Z Datasheet HFBR-RLS001Z - Broadcom Limited 516-2088-ND Broadcom Limited FIBER OPTIC CBL POF 1M 225 - Omedelbart Tillgängligt: 225 51,84000 kr 1 Minimum: 1 HFBR Aktiv
-
-
0,09" (2,2mm) Buffrad fiber Dämpare
-
3,3' (1,0 m) POF
-
HFBR-RNS002Z Datasheet HFBR-RNS002Z - Broadcom Limited 516-3128-ND Broadcom Limited FIBER OPTIC CBL SC-SC POF 2M 429 - Omedelbart Tillgängligt: 429 64,03000 kr 1 Minimum: 1 HFBR Aktiv SC SC 0,09" (2,2mm) Twin Zip
-
-
6,6' (2,0 m) POF
-
A102-02M Datasheet A102-02M - Tripp Lite TL394-ND Tripp Lite TOSLINK CABLE PLUG-PLUG 2M 9 594 - Omedelbart Tillgängligt: 9 594 73,06000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv Toslink stickdon Toslink stickdon
-
-
-
-
6,6' (2,0 m)
-
-
DK-2611-01 Datasheet DK-2611-01 - Assmann WSW Components AE10427-ND Assmann WSW Components FIBER OPTIC CBL ST-ST DUPLEX 1M 165 - Omedelbart Tillgängligt: 165 130,27000 kr 1 Minimum: 1 Digitus® Aktiv ST (2) ST (2) 0,12" (3,0mm) Buffrad fiber
-
62,5/125 3,3' (1,0 m) Multimode, duplex
-
HFBR-RNS010Z Datasheet HFBR-RNS010Z - Broadcom Limited 516-2092-ND Broadcom Limited FIBER OPTIC CBL POF 10M 222 - Omedelbart Tillgängligt: 222 132,00000 kr 1 Minimum: 1 HFBR Aktiv
-
-
0,09" (2,2mm) Buffrad fiber Dämpare
-
32,8' (10,0 m) POF
-
HFBR-RLS010Z Datasheet HFBR-RLS010Z - Broadcom Limited 516-3042-ND Broadcom Limited FIBER OPTIC CBL LC-LC POF 10M 128 - Omedelbart Tillgängligt: 128 132,00000 kr 1 Minimum: 1 HFBR Aktiv LC LC 0,09" (2,2mm) Twin Zip Dämpare, Zipcord
-
32,8' (10,0 m) POF
-
LCLC-SDTP010 Datasheet LCLC-SDTP010 - Bel Inc. 1847-1142-ND Bel Inc. FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M 123 - Omedelbart Tillgängligt: 123 139,01000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv LC Duplex LC Duplex 0,08" (2,0mm)
-
-
9/125 3,3' (1,0 m) Singlemode, duplex, OS2
-
DK-2611-03 Datasheet DK-2611-03 - Assmann WSW Components AE10429-ND Assmann WSW Components FIBER OPTIC CBL ST-ST DUPLEX 3M 139 - Omedelbart Tillgängligt: 139 153,31000 kr 1 Minimum: 1 Digitus® Aktiv ST (2) ST (2) 0,12" (3,0mm) Buffrad fiber
-
62,5/125 9,8' (3,0 m) Multimode, duplex
-
DK-2611-05 Datasheet DK-2611-05 - Assmann WSW Components AE10430-ND Assmann WSW Components FIBER OPTIC CBL ST-ST DUPLEX 5M 110 - Omedelbart Tillgängligt: 110 168,38000 kr 1 Minimum: 1 Digitus® Aktiv ST (2) ST (2) 0,12" (3,0mm) Buffrad fiber
-
62,5/125 16,4' (5,0 m) Multimode, duplex
-
DK-2631-01 Datasheet DK-2631-01 - Assmann WSW Components AE10445-ND Assmann WSW Components FIBER OPTIC CBL LC-ST DUPLEX 1M 112 - Omedelbart Tillgängligt: 112 172,22000 kr 1 Minimum: 1 Digitus® Aktiv LC Duplex ST (2) 0,12" (3,0mm) Buffrad fiber
-
62,5/125 3,3' (1,0 m) Multimode, duplex
-
N320-02M Datasheet N320-02M - Tripp Lite TL828-ND Tripp Lite FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 2M 106 - Omedelbart Tillgängligt: 106 180,10000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv LC Duplex LC Duplex
-
Twin Zip Riser, Zipcord 62,5/125 6,6' (2,0 m) Multimode, duplex FDDI, OFNR
N820-02M Datasheet N820-02M - Tripp Lite TL842-ND Tripp Lite FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 2M 230 - Omedelbart Tillgängligt: 230 181,54000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv LC Duplex LC Duplex
-
Twin Zip Låg rök, Zipcord 50/125 6,6' (2,0 m) Multimode, duplex, OM3 LSZH
N820-01M Datasheet N820-01M - Tripp Lite TL841-ND Tripp Lite FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 1M 283 - Omedelbart Tillgängligt: 283 188,93000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv LC Duplex LC Duplex
-
Twin Zip Låg rök, Zipcord 50/125 3,3' (1,0 m) Multimode, duplex, OM3 LSZH
N820-03M Datasheet N820-03M - Tripp Lite TL843-ND Tripp Lite FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 3M 159 - Omedelbart Tillgängligt: 159 195,84000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv LC Duplex LC Duplex
-
Twin Zip Låg rök, Zipcord 50/125 9,8' (3,0 m) Multimode, duplex, OM3 LSZH
HFBR-RTD010Z Datasheet HFBR-RTD010Z - Broadcom Limited 516-2778-ND Broadcom Limited FIBER OPTIC CBL LC-LC POF 10M 171 - Omedelbart Tillgängligt: 171 222,05000 kr 1 Minimum: 1 HFBR Aktiv LC Duplex LC Duplex 0,09" (2,2mm) Twin Zip Dämpare, Zipcord
-
32,8' (10,0 m) POF
-
HFBR-RMD010Z Datasheet HFBR-RMD010Z - Broadcom Limited 516-2541-ND Broadcom Limited FIBER OPTIC CBL SC-SC POF 10M 168 - Omedelbart Tillgängligt: 168 222,05000 kr 1 Minimum: 1 HFBR Aktiv SC Duplex SC Duplex 0,09" (2,2mm) Twin Zip Dämpare, Zipcord
-
32,8' (10,0 m) POF
-
N370-02M Datasheet N370-02M - Tripp Lite TL836-ND Tripp Lite FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 2M 110 - Omedelbart Tillgängligt: 110 225,31000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv LC Duplex LC Duplex
-
Twin Zip Riser, Zipcord 8,3/125 6,6' (2,0 m) Singlemode, duplex FDDI, OFNR
N370-03M Datasheet N370-03M - Tripp Lite TL837-ND Tripp Lite FIBER OPTIC CBL LC-LC DUPLEX 3M 116 - Omedelbart Tillgängligt: 116 228,86000 kr 1 Minimum: 1 8100 Aktiv LC Duplex LC Duplex
-
Twin Zip Riser, Zipcord 8,3/125 9,8' (3,0 m) Singlemode, duplex FDDI, OFNR
1062835003 Datasheet 1062835003 - Molex WM8683-ND Molex FIBER OPTIC CBL LC-MTP DUPLEX 5M 43 - Omedelbart Tillgängligt: 43 2.573,09000 kr 1 Minimum: 1 106283 Aktiv LC Duplex (4) MTP 0,12" (3,0mm)
-
Plenum 50/125 16,4' (5,0 m) Multimode, duplex
-
Resultat per sida
Sida 1/2 100
|< < 1 2 3 4 5 >|

00:41:15 6-20-2019