SEK | EUR | USD
Favorit

FTLX8574D3BNL Sändtagarmoduler Ethernet, fiberkanal 10,5Gbps 850nm 3,3V LC Duplex Pluggbar, SFP+
Pris och upphandling
696 I lager
Kan skickas omedelbart
 

Antal
Alla priser anges i SEK.
Antal Enhetspris Summa
1 503.62000 kr503.62
10 417.21100 kr4,172.11
80 414.31500 kr33,145.20

Skicka en offertbegäran för större kvantiteter än de visade.

FTLX8574D3BNL

Datablad
Digi-Keys artikelnummer 775-1181-ND
Kopia  
Tillverkare

Finisar Corporation

Kopia  
Tillverkarens artikelnummer FTLX8574D3BNL
Kopia  
Beskrivning TXRX SFP+ SGL 10.5GB/S 850NM
Kopia  
Tillverkarens standardleveranstid 26 veckor
Detaljerad beskrivning

Sändtagarmoduler Ethernet, fiberkanal 10,5Gbps 850nm 3,3V LC Duplex Pluggbar, SFP+

Kopia  
Kundreferens
Dokument och medier
Datablad FTLX8574D3BNL
PCN montering/ursprung Flex cables 03/Aug/2016
HTML-datablad FTLX8574D3BNL
Produktattribut
Typ Beskrivning Välj alla
Kategorier
Tillverkare Finisar Corporation
Serie -
Inkapsling Tråg 
Artikelstatus Aktiv
Datahastighet 10,5Gbps
Våglängd 850nm
Tillämpningar Ethernet, fiberkanal
Spänning - källa 3,3V
Kontaktdonstyp LC Duplex
Monteringstyp Pluggbar, SFP+
Basartikelnummer FTLX8574
 
Miljö- och exportklassificeringar
RoHS-status RoHS-kompatibel
Moisture Sensitivity Level (MSL) 1 (obegränsad)
California Prop 65
Du är kanske också intresserad av

FCLF8522P2BTL

COPPER SFP TXRX 1.25GB/S

Finisar Corporation

564,64000 kr Mer info

FCLF8521P2BTL

COPPER SFP TXRX 1000BASE-T 100M

Finisar Corporation

564,64000 kr Mer info

FTLX8574D3BCL

TXRX SFP+ MULTI 10GB/S 850NM

Finisar Corporation

494,00000 kr Mer info

66506-001LF

CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM

Amphenol ICC (FCI)

11,55000 kr Mer info

ACPL-217-56AE

OPTOISOLATOR 3KV TRANS 4SOIC

Broadcom Limited

6,28000 kr Mer info

FTLX1475D3BCL

TXRX 1310NM DFB, PIN, 10GBASE-LR

Finisar Corporation

795,57000 kr Mer info
Ytterligare resurser
Standardförpackning 1
Andra namn 1212281
775-1181
FTLX8574D3BNL-ND