SEK | EUR | USD
Favorit

FTLF8528P3BNV Sändtagarmoduler Ethernet 8,5Gbs 850nm 3,3V LC Duplex Pluggbar, SFP+
Pris och upphandling
866 I lager
Kan skickas omedelbart
 

Antal
Alla priser anges i SEK.
Antal Enhetspris Summa
1 457.84000 kr457.84
10 379.28700 kr3,792.87
100 376.65000 kr37,665.00

Skicka en offertbegäran för större kvantiteter än de visade.

FTLF8528P3BNV

Datablad
Digi-Keys artikelnummer 775-1097-ND
Kopia  
Tillverkare

Finisar Corporation

Kopia  
Tillverkarens artikelnummer FTLF8528P3BNV
Kopia  
Beskrivning TXRX SFP+ SGL 8.5GB/S 850NM
Kopia  
Tillverkarens standardleveranstid 8 veckor
Detaljerad beskrivning

Sändtagarmoduler Ethernet 8,5Gbs 850nm 3,3V LC Duplex Pluggbar, SFP+

Kopia  
Kundreferens
Dokument och medier
Datablad FTLF8528P3BxV
Andra relaterade dokument FTLF8528P3BNV Test Report
PCN montering/ursprung Flex cables 03/Aug/2016
Produktattribut
Typ Beskrivning Välj alla
Kategorier
Tillverkare Finisar Corporation
Serie -
Inkapsling Bulk 
Artikelstatus Aktiv
Datahastighet 8,5Gbs
Våglängd 850nm
Tillämpningar Ethernet
Spänning - källa 3,3V
Kontaktdonstyp LC Duplex
Monteringstyp Pluggbar, SFP+
Basartikelnummer FTLF8528
 
Miljö- och exportklassificeringar
RoHS-status RoHS-kompatibel
Moisture Sensitivity Level (MSL) 1 (obegränsad)
California Prop 65
Du är kanske också intresserad av

TMS320F2810PBKA

IC MCU 32BIT 128KB FLASH 128LQFP

Texas Instruments

229,67000 kr Mer info

AD5263BRUZ200

IC DGT POT 200KOHM 256TP 24TSSOP

Analog Devices Inc.

65,87000 kr Mer info

25C080/SN

IC EEPROM 8KBIT SPI 3MHZ 8SOIC

Microchip Technology

7,11000 kr Mer info

TMP112AIDRLT

SENSOR DIGITAL -40C-125C SOT563

Texas Instruments

22,26000 kr Mer info

SMAJ8.0CA-E3/5A

TVS DIODE 8V 13.6V DO214AC

Vishay General Semiconductor - Diodes Division

0,78259 kr Mer info
Ytterligare resurser
Standardförpackning 1
Andra namn 1094002
775-1097