SEK | EUR | USD
Favorit

FTLF8519F2GTL Sändtagarmoduler Ethernet 2,125Gbps 850nm 3V ~ 3,6V LC Duplex Genomgående hål
Pris och upphandling
782 I lager
Kan skickas omedelbart
 

Antal
Alla priser anges i SEK.
Antal Enhetspris Summa
1 457.84000 kr457.84
10 379.28700 kr3,792.87
80 376.65000 kr30,132.00

Skicka en offertbegäran för större kvantiteter än de visade.

FTLF8519F2GTL

Datablad
Digi-Keys artikelnummer 775-1038-ND
Kopia  
Tillverkare

Finisar Corporation

Kopia  
Tillverkarens artikelnummer FTLF8519F2GTL
Kopia  
Beskrivning TXRX OPT SFF 2 GB/S 850NM
Kopia  
Tillverkarens standardleveranstid 30 veckor
Detaljerad beskrivning

Sändtagarmoduler Ethernet 2,125Gbps 850nm 3V ~ 3,6V LC Duplex Genomgående hål

Kopia  
Kundreferens
Dokument och medier
Datablad FTLF8519F2xTL
HTML-datablad FTLF8519F2xTL
Produktattribut
Typ Beskrivning Välj alla
Kategorier
Tillverkare Finisar Corporation
Serie -
Inkapsling Tråg 
Artikelstatus Aktiv
Datahastighet 2,125Gbps
Våglängd 850nm
Tillämpningar Ethernet
Spänning - källa 3V ~ 3,6V
Kontaktdonstyp LC Duplex
Monteringstyp Genomgående hål
Basartikelnummer FTLF8519
 
Miljö- och exportklassificeringar
RoHS-status RoHS-kompatibel
Moisture Sensitivity Level (MSL) 1 (obegränsad)
California Prop 65
Du är kanske också intresserad av

ADP5052ACPZ-R7

IC REG 5OUT BCK/LNR SYNC 48LFCSP

Analog Devices Inc.

75,83000 kr Mer info

1060453000

CONN FIBER LC PLUG DUPLEX 127UM

Molex

260,89000 kr Mer info

AFBR-5921ALZ

TXRX SSF 3.3V 2/1GBS PTH 2X5

Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD

300,99000 kr Mer info

HFBR-5963ALZ

TXRX MMF FE ATM SONET OC-3 2X5

Broadcom Limited

517,01000 kr Mer info

FTLX8574D3BCV

TXRX OPT 1G/10G 850NM

Finisar Corporation

457,84000 kr Mer info

FTLF1319F1GTL

TXRX OPT SFF 2 GB/S 1310NM

Finisar Corporation

1.054,62000 kr Mer info
Ytterligare resurser
Standardförpackning 1
Andra namn 1043463
775-1038