SEK | EUR | USD
Favorit

FTLF1217P2BTL Sändtagarmoduler Ethernet 200Mbps 1310nm 3V ~ 3,6V LC Duplex Pluggbar, SFP
Pris och upphandling
277 I lager
Kan skickas omedelbart
 

Antal
Alla priser anges i SEK.
Antal Enhetspris Summa
1 579.87000 kr579.87
10 480.43000 kr4,804.30
80 477.09000 kr38,167.20

Skicka en offertbegäran för större kvantiteter än de visade.

FTLF1217P2BTL

Datablad
Digi-Keys artikelnummer 775-1011-ND
Kopia  
Tillverkare

Finisar Corporation

Kopia  
Tillverkarens artikelnummer FTLF1217P2BTL
Kopia  
Beskrivning TXRX OPT SFP 125 MB/S 1310NM
Kopia  
Tillverkarens standardleveranstid 10 veckor
Detaljerad beskrivning

Sändtagarmoduler Ethernet 200Mbps 1310nm 3V ~ 3,6V LC Duplex Pluggbar, SFP

Kopia  
Kundreferens
Dokument och medier
Datablad FTLF1217P2xTL
HTML-datablad FTLF1217P2xTL
Produktattribut
Typ Beskrivning Välj alla
Kategorier
Tillverkare Finisar Corporation
Serie -
Inkapsling Tråg 
Artikelstatus Aktiv
Datahastighet 200Mbps
Våglängd 1310nm
Tillämpningar Ethernet
Spänning - källa 3V ~ 3,6V
Kontaktdonstyp LC Duplex
Monteringstyp Pluggbar, SFP
Basartikelnummer FTLF1217
 
Miljö- och exportklassificeringar
RoHS-status RoHS-kompatibel
Moisture Sensitivity Level (MSL) 1 (obegränsad)
California Prop 65
Du är kanske också intresserad av

FTLF1323P1BTL

TXRX OPT SFP 155 MB/S 1310NM

Finisar Corporation

592,93000 kr Mer info

LM385BZ-1.2/NOPB

IC VREF SHUNT 1% TO92-3

Texas Instruments

9,54000 kr Mer info

0022284050

CONN HEADER VERT 5POS 2.54MM

Molex

2,01000 kr Mer info

LM385Z-2.5G

IC VREF SHUNT 3% TO92-3

ON Semiconductor

5,36000 kr Mer info

4310R-102-122LF

RES ARRAY 5 RES 1.2K OHM 10SIP

Bourns Inc.

5,84436 kr Mer info

FCLF8522P2BTL

COPPER SFP TXRX 1.25GB/S

Finisar Corporation

564,64000 kr Mer info
Ytterligare resurser
Standardförpackning 1
Andra namn 1045867
775-1011