SEK | EUR | USD
Favorit

HFBR-5963ALZ Sändtagarmoduler Ethernet 155MBd 1300nm 3,3V LC Duplex Genomgående hål
Pris och upphandling
902 I lager
Kan skickas omedelbart
 

Antal
Alla priser anges i SEK.
Antal Enhetspris Summa
1 517.01000 kr517.01
10 428.34300 kr4,283.43
100 425.36340 kr42,536.34

Skicka en offertbegäran för större kvantiteter än de visade.

HFBR-5963ALZ

Datablad
Digi-Keys artikelnummer 516-2421-ND
Kopia  
Tillverkare

Broadcom Limited

Kopia  
Tillverkarens artikelnummer HFBR-5963ALZ
Kopia  
Beskrivning TXRX MMF FE ATM SONET OC-3 2X5
Kopia  
Tillverkarens standardleveranstid 18 veckor
Detaljerad beskrivning

Sändtagarmoduler Ethernet 155MBd 1300nm 3,3V LC Duplex Genomgående hål

Kopia  
Kundreferens
Dokument och medier
Datablad HFBR-5963LZ/ALZ
PCN-design/specifikation Mult Dev Plating Chg 25/Apr/2019
HFBR-5/QFBR-5 05/Feb/2020
Produktattribut
Typ Beskrivning Välj alla
Kategorier
Tillverkare Broadcom Limited
Serie -
Inkapsling Bulk 
Artikelstatus Aktiv
Datahastighet 155MBd
Våglängd 1300nm
Tillämpningar Ethernet
Spänning - källa 3,3V
Kontaktdonstyp LC Duplex
Monteringstyp Genomgående hål
Basartikelnummer HFBR-5963
 
Miljö- och exportklassificeringar
RoHS-status Uppfyller ROHS3
Moisture Sensitivity Level (MSL) 1 (obegränsad)
Du är kanske också intresserad av

FTLF8519F2GTL

TXRX OPT SFF 2 GB/S 850NM

Finisar Corporation

457,84000 kr Mer info

AFBR-5921ALZ

TXRX SSF 3.3V 2/1GBS PTH 2X5

Foxconn OE Technologies Singapore Pte. LTD

300,99000 kr Mer info

SC-01-06G

CMC 600UH 1A 2LN TH

KEMET

13,73000 kr Mer info

G125-MH12005L1P

CONN HEADER R/A 20POS 1.25MM

Harwin Inc.

92,24000 kr Mer info

4608X-101-471LF

RES ARRAY 7 RES 470 OHM 8SIP

Bourns Inc.

5,27000 kr Mer info

5-104935-5

CONN HEADER R/A 2POS 2.54MM

TE Connectivity AMP Connectors

9,54000 kr Mer info
Ytterligare resurser
Standardförpackning 10
Andra namn 516-2421
HFBR-5963ALZ-ND
HFBR5963ALZ